Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

 

20 minutes ago, uvrnuto said:

Meni su pokušali da objasne da je TT bolji, ali nisu uspeli. 😄

 

Zapravo je vrlo jednostavno, zapratiš topice koji te zanimaju, svaki put kad uđeš na forum obilježi ti u kojim topicima je bilo novih postova i kad klikneš na topic odvede te na prvi nepročitani post. Ostatak foruma i ne vidiš niti te zanima.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Son_of_a_gun said:

 

 

Zapravo je vrlo jednostavno, zapratiš topice koji te zanimaju, svaki put kad uđeš na forum obilježi ti u kojim topicima je bilo novih postova i kad klikneš na topic odvede te na prvi nepročitani post. Ostatak foruma i ne vidiš niti te zanima.

 

Pa meni je tako i bez tapa talka 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Brat od Korneta said:

 

"Cooper i Kendrick su najhrabriji Partizanovci na forumu. Ne zato sto se nicega ne boje, vec zato sto se nicega ne stide."

 

Ne znam čemu ovo, s obzirom na to da su i tebe ovde više puta prozivali na ličnoj osnovi. Ne čini drugima ono što ne želiš da se čini tebi. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Ne znam čemu ovo, s obzirom na to da su i tebe ovde više puta prozivali na ličnoj osnovi. Ne čini drugima ono što ne želiš da se čini tebi. 

 

Samo konstatujem da im je stid na minimumu. Takodje ne bih imao problem da meni neko napise ako tako misli tako da to drugo se slazemo. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Samo konstatujem da im je stid na minimumu. Takodje ne bih imao problem da meni neko napise ako tako misli tako da to drugo se slazemo. 

 

I te kako si dizao frku kad bi ljudi komentarisali tebe lično a ne tvoje pisanje, mrzi me sad da kvotujem... Ako želiš samo razmisli o tome, ja svakako ne mogu da te nateram.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, DameTime said:

 

I te kako si dizao frku kad bi ljudi komentarisali tebe lično a ne tvoje pisanje, mrzi me sad da kvotujem... Ako želiš samo razmisli o tome, ja svakako ne mogu da te nateram.

 

Istina, ali prilagodjavam se forumu. Vidis da mi bolje ide i manje se raspravljam nego pre. Upao sam u masinu sto se kaze, vidim sta se tolerise a sta ne, tako da stojim iza svog komentara. 

 

Pa ja sam se bunio ovde za poslednjih par banova i za Copera jednom i za Kendricka (a i za druge, bas mi je ispod casti da se radujem icijem banu ma sta god neko pisao i bez obzira da li je zasluzio ili nije) da ga odbanuju cak je jedan dobio zbog mene jer je napisao corny a ja pisao da ne znaci to i da nije tako mislio. Oni podrzavali kad su mene banovali, mog brata takodje, Cooper napisao nulta tolerancija za klon naloge iako nista nisu dokazali nikad, a juce napisa Cooper "dovoljna su mi samo 2 naloga za ovde" i sta ja sad treba to da prijavljujem, pa nismo deca. Uvek im uljudno odgovorio na tati sta god su pitali, oni me iskulirali masu puta. Nikada (ili gotovo nikada) im se ne smejem na upise ili stavljam tuzne smajlije iako su mi cesto i smesni i tuzni, oni to rade svima i ljudima koji to ne rade njima, cak su redovni i na kkcz temi sa tim. Ako bestidni zvuci ostro, u najmanju ruku su neposteni i nepravedni i nefer. Eto izvini ako ti ova direktnost zvuci kao licno prozivanje, za mene je to konstatacija cinjenicnog stanja. Ne bezim ni od toga sad kad sam tako napisao, nek slobodno i meni neko skrene paznju kod mene ako uoci tako nesto a da moze da opravda to. I da se razumemo ne kazem licno da su takvi ljudi privatno, vec da se tako ponasaju na forumu.

 

Hvala na savetima, nekad cu iskulirati nekad ne, ali sigurno necu nikad nikog prvi dirati, niti sam.

Edited by Brat od Korneta
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 1/17/2023 at 2:02 PM, Cooper said:

:roflmao:

Neka, nisi ni morao.

Sad se od jednom to zove falsifikat i nije dozvoljen ni na tati (sto si perfidno zaboravio ovde da napises).

 

Bas me interesuje koliko "falsifikata" ima na PDF i da li je neko za slicno banovan?

Falcifikat, pa hahaha :roflmao:

 

To je kao onaj meme flirting vs harassment :18:

 

Mislim, falsifikat si upotrebio radi preuvelicavanja, da izgleda opasnije. A pogotovo ovaj deo da je nesto postavljeno u ozbiljnom tonu, jos na tati...

 

Sta je najgore sto je moglo da se desi sa ovim "falsifikatom"?

To se i desilo.

 

Par neznih dusica se strecnulo sto je XY napisao na tata topiku vox92 foruma :roflmao:

 

Realno, presao vas lik, uradio ono sto za sta bas i sluzi tata topik i niste imali ni trunku cojstva da lupite like ili unlike, nego kao uvredjene mlade ajd da banujemo, da idemo niz dlaku. Verovatno je poznata report brigada uradila svoj deo.

 

I za kraj, poslednja recenica iz ovog tragikomicnog objasnjenja, pauza od nepisanja nekoliko nedelja.:roflmao:

 

Alo, fotosop bez uvrede, koje ne krsi ni jedan jedini clan pravilnika, koji je postavljen na odgovarajucem topiku - je predstavljen kao prekrsaj - samo zato sto je povredio nezne dusice :roflmao:

 

Sto otvarate topik  kad nesto ovako niste u stanju da pregurate?

 

Sad ozbiljno pitanje, cemu tata ako ne za ovako nesto?

Koja je poenta sad, cemu?

Kako dalje ako ne onako?

 

 

Realno ovo ide u poseban folder i nekada kada budu dosli mladji forumasi, imacu cime da se pohvalim...

 

Falsifikat koji je previse za tatu, pa hahaha...

Samo da kazem da mi se svidja ovaj upis.

Link to comment
Share on other sites

Zamolio bih da malo regulisete cipelu koju su odredjeni forumasi izglancanu spremili da sutiraju Coopera, a pogotovo ove kretenizme o manipulacijima, laznim informacijama, nedelotvornim banovima i ostalo. Ovakvo bezrazlozno najurivanje osim sto je pogresno je ultra degutantno, upis koji je ostavio osim sto je na mestu je i tacan, a ovakva reakcija podseca na rezimske jurisnike. Najjaci je onaj car sa "kako si izmanipulisao, nije KKP kaznjen jer je odustao od takmicenja, nego jer nije igrao sa FMP-om" iako upis osim sto ne govori o razlozima kaznjavanja, tacno opisuje jurisdikcije KSS-a i KLS-a.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

@Sector nemoj samo da lajkujes, uzima ti @kendrick koru 'leba!

Preuzmi inicijativu, inace ode...  🙂 

 

 

 

Pa ne moze to tako sunce mu hebem...pa tolike godine mu lajkuje najgore bljuvotine i podmetanja, podrzava ga kod moderacije, staje na njegovu stranu cak i kad Partizanovci vise ne mogu da ga trpe i sad dodje kendrick i hoce to sve da preuzme u par klikova i par moljakanja. Pa ne moze... postoji valjda red.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...