Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

1 hour ago, Knipex said:

Glavni arhivator vox92 Čvarkov, Uvrnuto da promeni nick u Boškić, Milan (DonDuško) u Torbica, Robespjer u Marjanović a Guru u Višekruna jer zna se ko ima najtežu ruku.

Najmlađi treba da bude Boškić i da predstavlja nas omladinu (ako nas ima više od mene jednog)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Što se tiče obaveštenja samo imam da kažem bold of you to assume da sam zapamtio svoju šifru pa da mogu da je promenim

 

Edit: Ispostavilo se da koristim istu šifru za sve društvene mreže, netflix, hbo, 3 mejla i ovaj forum.

Edited by Урош19
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Trebalo bi da imaš različite šifre za sve servise kojima pristupaš.

 

Ako ti je teško da ih zapamtiš, zapiši ih sve na sticky note i nalepi na monitor tako da uvek možeš da se podsetiš.

 

Spoiler

💀

 

Edited by Smrtokapa
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
3 hours ago, Урош19 said:

Što se tiče obaveštenja samo imam da kažem bold of you to assume da sam zapamtio svoju šifru pa da mogu da je promenim

 

Edit: Ispostavilo se da koristim istu šifru za sve društvene mreže, netflix, hbo, 3 mejla i ovaj forum.

Je li koristis isti username?

 

Spoiler

Pitam za druga.

 

Edited by Don Dusko
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Smrtokapa said:

Trebalo bi da imaš različite šifre za sve servise kojima pristupaš.

 

Ako ti je teško da ih zapamtiš, zapiši ih sve na sticky note i nalepi na monitor tako da uvek možeš da se podsetiš.

 

  Reveal hidden contents

💀

 

Kao na informatici u srednjoj 

 

Ucenik 13

Ucenik 13

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za sve ove godine bivstvovanja na internetu nisam brojao koliko imam naloga na raznim sajtovima i servisima, ali tu je negde između 80 i 100, tako da se dosta passworda preklapa. Imam fajl u kome beležim sve to. Ni ne znam koji mi je pass za ovaj forum, morao bih da otvorim fajl da vidim. Imam backup fajla na nekoliko mesta i ažuriram redovno. Isto tako sam napravio i fajl na poslu, ali tamo ima samo desetak naloga.

 

Samo za banke i transfer novca držim podatke na papiru, sve ostalo je u tom fajlu.

Link to comment
Share on other sites

On 7/6/2024 at 6:41 PM, SteveFrancis#3 said:

@moderacija

El moj pasvord okayish da ostane..?

 

Nije loš, samo dodaj koji spec. karakter posle "M", ovako je malo kratak  :default_coffee:

 

On 7/6/2024 at 8:50 PM, Knipex said:

Samo za banke i transfer novca držim podatke na papiru

 

A papir je (bio) selotejpom prikačen za monitor? :whistling:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Constantin said:

 

Nadam se da vi ne vidite naše passworde...:77:   ??????

Naravno da ne vide. Administrator može da ti promeni pass na neki drugi, ali kada ti postaviš pass niko sem tebe to ne vidi.

 

19 minutes ago, fancy said:

A papir je (bio) selotejpom prikačen za monitor? :whistling:

Ne kontam foru :default_coffee:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Knipex said:

Ne kontam foru :default_coffee:

 

OK, idemo polako.

Iskoristio sam zezanje iz prethodnog citata istog posta, tj. nastavio se na originalno zezanje čoveka o tome kako znamo passworde ("Jel  mi pass okayish?") pa proširio taj password superpower i na next level, tj. na to da znam(o) i gde ti držiš svoje banka/plaćanja passworde - tj. kao i svi normalni ljudi :wicked: napisane na Post-It note ili na papiru koji je selotejpom prikačen za monitor... a prošlo vreme tj. "bio" zato što - pa pošto znam gde je, onda sam ga u međuvremenu i maznuo - tako da sad uživam negde na Bahamima na račun tih passworda :s_d:

 

Malo je potrajalo, al nije mi žao objašnjavanja, ionako nisam imao pametnijeg posla na poslu Pink Beach-u.

 

 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, fancy said:

 

OK, idemo polako.

Iskoristio sam zezanje iz prethodnog citata istog posta, tj. nastavio se na originalno zezanje čoveka o tome kako znamo passworde ("Jel  mi pass okayish?") pa proširio taj password superpower i na next level, tj. na to da znam(o) i gde ti držiš svoje banka/plaćanja passworde - tj. kao i svi normalni ljudi :wicked: napisane na Post-It note ili na papiru koji je selotejpom prikačen za monitor... a prošlo vreme tj. "bio" zato što - pa pošto znam gde je, onda sam ga u međuvremenu i maznuo - tako da sad uživam negde na Bahamima na račun tih passworda :s_d:

 

Malo je potrajalo, al nije mi žao objašnjavanja, ionako nisam imao pametnijeg posla na poslu Pink Beach-u.

 

 

Suviše je ovo komplikovano za moj smisao za humor, trenutno, bar se nadam da je trenutno :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam od kad je postalo prihvaceno da se drugi forumasi nazivaju botovima (ranije je bilo brisanja toga i opomena), mozda nije, ali ti upisi i dalje stoje. Mikiju je odredjeni forumas cak 2 puta na istoj stranici (346.) mu je provukao da je bot.

 

Prvi put: "Jbt botovi se lagano upališe" i drugi put: "ali ne moram baš da čitam svakojaka botovska opravdanja ovde na forumu" nakon evidentnih Mikijevih diskusija sa drugim forumasem, pogotovo drugi komentar posto je Miki pisao o Dobricu a forumas mu se nadovezao na to sto je on napisao.

 

Nisam siguran da ovakav recnik i nipodavstavanje drugih forumasa ovim nazivima vodi necemu dobrom. Normalno je da ponekad imamo razlicita misljenja, iznesemo svako svoje argumente, a mislim da nije primereno neistomisljenike nazivati da su botovi ako neko misli drugacije od nas.

 

Ne znam ni dal imamo neko pitanje povodom ovoga, vise izrazavam neko svoje misljenje da po meni ovo ne vodi nicemu dobrom kad sam vec na temi "predloga, zalbi i sugestija".

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...