Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

6 minutes ago, fillam said:

Samo sam reagovao na Terijevo glumatanje naivnosti, nisam želeo da idem dalje od toga.

 

Treći put ti kažem da sam zaboravio na to, i hvala što si me podsetio. I da te zamolim da me ne vređaš. Šta god ti mislio o tome, ja sam ti lepo rekao šta je fakat, zaboravio sam na to. Ne glumatam ništa. Imaj jednom malo pristojnosti.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Trebao je biti trajno odstranjen (mnogo pre nego što se to desilo, i sam sam doprineo tome jer kao tadašnji moderator nisam zastupao tvrđi stav po tom pitanju nego smo mu stalno gledali kroz prste) tako da njegov trajni nije nikakva pobeda "crveno belih šipkaša" kako su pojedini protumačili već prelivanje čaše koja više nema gde da se prelije i pobeda zdravog razuma. Ne postoji forumaš u istoriji foruma koji je više puta opominjan pred trajni. Dragi i viđeni forumaši koji su batalili pisanje uzrokovano time mislim da nisu popizdeli zato što je banovan nego zbog načina na koji je banovan tj. pao je kao Al Capone za utaju poreza umesto za prethodna mnogo teža dela. Smatrao sam tada, kao i sada, da je to preterano moralisanje i lično mi je bilo neshvatljivo ali pošto poštujem svakog od tih ljudi pojedinačno, poštovao sam i njihovu odluku u tom trenutku ma koliko meni bila bezveze, pa čak i neprijatna jer sam voleo da ih čitam mnogo više nego većinu drugih. Šta je tu je, ta priča je ispričana. 

 

Meni se lično ne sviđa što je ovde zauzet stav da o večitima mora da se piše kao "da hodaš po jajima" da se slučajno neko ne bi uvredio u vezi, paj sad, kluba za koji navija, ali znam da je dovoljna varnica da sve eskalira pa možda i bolje što je tako, ma koliko se to meni ne sviđalo. 

  • Like 13
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kuper be like:

 

Ja nisam kriv nikako. Nikako nisam kriv. Ja sam kriv samo što sam dav'o, ja sam kriv samo što sam pušt'o... Ako sam kriv što sam dav'o, nesebično i preko mere dav'o, onda sam kriv. Banujte me!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

njegov trajni nije nikakva pobeda "crveno belih šipkaša" kako su pojedini protumačili već prelivanje čaše koja više nema gde da se prelije i pobeda zdravog razuma.

 

Why not both? 

Ova priča je odavno ispričana ali par meseci kasnije, ako podvučemo liniju, ta odluka je donela:

 

1. odlazak dvojice dragih, kvalitetnih, zanimljivih, kako ko voli, forumaša

2. gorak ukus zbog načina na koji je banovan

3. osetan pad kvaliteta i prometa na KK Partizan temi

4. apsolutno ništa po pitanju tolerancije, čistoće, učestalosti vađenja patke

5. još gori ukus kada vidiš šta se sjatilo nakon utakmice sa Budućnosti i šta se pisalo, dok je za problem no.1 predstavljen Cooper

 

Negde sam nekada pročitao da si pravnik, ali znam da si svestan da je ovo forum koji iako mora da ima neka načela i pravilnike ne čeka forumaše kao američka vlada Al Kaponea. Slažem se da prelivanja čaša i akumulacija mora biti i ovde, ali ako ne dobiješ apsolutno ništa, a izgubiš više stvari, očigledno da je doneta odluka oštetila nas forumaše. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

Ova priča je odavno ispričana ali par meseci kasnije, ako podvučemo liniju, ta odluka je donela: 

 

1. odlazak dvojice dragih, kvalitetnih, zanimljivih, kako ko voli, forumaša (znaci jedan od trojice pomenutih nije ni drag ni kvalitetan ni zanimljiv, pitam se koji?) 🙂 

2. gorak ukus zbog načina na koji je banovan (pravda ima sladak ukus pravedniku, gorak prestupniku)

3. osetan pad kvaliteta i prometa na KK Partizan temi (pad kvaliteta postoji, kao i pad kvaliteta timova sto postoji, iz sezone u sezonu, prosto lifecycle...)

4. apsolutno ništa po pitanju tolerancije, čistoće, učestalosti vađenja patke (nista? nece biti bas nista, i aktivnosti moderacije to potvrdjuju)

5. još gori ukus kada vidiš šta se sjatilo nakon utakmice sa Budućnosti i šta se pisalo, dok je za problem no.1 predstavljen Cooper (kad i ko je Kupera predstavio kao problem #1? Problem #1 su bili beli medvedi, a Kuper je samo jedan od njih, ostali su takodje neki banovani, neki samobanovani)

6. poceo je da se postuje pravilnik foruma i na belim medvedima

 

There, I fixed it! 

 

 

19 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

Slažem se da prelivanja čaša i akumulacija mora biti i ovde, ali ako ne dobiješ apsolutno ništa, a izgubiš više stvari, očigledno da je doneta odluka oštetila nas forumaše. 

 

 

Kako mozes da kazes da apsolutno nista nije dobijeno? Dobijeno je to da se postuje pravilnik foruma. Nema dalje. 

 

OK, izgubile se neke stvari, neki ljudi prestali da pisu. Da li sam ja kao forumas time "ostecen"? Pa vise bih bio "ostecen" da je i dalje vladala nejednakost i selektivna pravda. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
44 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

 

Why not both? 

Ova priča je odavno ispričana ali par meseci kasnije, ako podvučemo liniju, ta odluka je donela:

 

1. odlazak dvojice dragih, kvalitetnih, zanimljivih, kako ko voli, forumaša

2. gorak ukus zbog načina na koji je banovan

3. osetan pad kvaliteta i prometa na KK Partizan temi

4. apsolutno ništa po pitanju tolerancije, čistoće, učestalosti vađenja patke

5. još gori ukus kada vidiš šta se sjatilo nakon utakmice sa Budućnosti i šta se pisalo, dok je za problem no.1 predstavljen Cooper

 

Negde sam nekada pročitao da si pravnik, ali znam da si svestan da je ovo forum koji iako mora da ima neka načela i pravilnike ne čeka forumaše kao američka vlada Al Kaponea. Slažem se da prelivanja čaša i akumulacija mora biti i ovde, ali ako ne dobiješ apsolutno ništa, a izgubiš više stvari, očigledno da je doneta odluka oštetila nas forumaše. 

 

1. meni i dalje nisu jasni razlozi njihovog odlaska i gotovo sam siguran da situacija sa Cooperom nije bila isključivi razlog odlaska, verovatno je nezadovoljstvo bilo dugotrajnije i kompleksnije

2. možda i da se složim sa ovim, meni lično on ne nedostaje ni najmanje, verujem ni većini ovde

3. možda je došlo do pada prometa ali smatram da se kvalitet poboljšao

4. netačno, po meni mesto postaje čak i pomalo sterilno, patka se uglavnom vadi na svoje (mi na teču, vi na vaše)

5. plejof je pa su strasti malo vrelije, verujem da bi bilo mnogo gore sa kuperom na braniku crno belih i najezdom crveno belih dušebrižnika, većina takvih su u međuvremenu odstranjeni takođe

 

Izgubili smo 3 super forumaša, ali život ide dalje. Njihova odluka koju poštujem. Vidim da neki od njih čitaju i dalje, ne znam zašto ne pišu, a bacio sam pogled i na novu adresu pisanja i tamo ne vidim nikakav naročit kvalitet tako da jebiga. U međuvremenu se aktivirao Beonegro i još neki ok forumaši tako da nije ni ovde tako loše, a da može bolje - može.

Edited by Chaos Is Me
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Trebao je biti trajno odstranjen (mnogo pre nego što se to desilo, i sam sam doprineo tome jer kao tadašnji moderator nisam zastupao tvrđi stav po tom pitanju nego smo mu stalno gledali kroz prste) tako da njegov trajni nije nikakva pobeda "crveno belih šipkaša" kako su pojedini protumačili već prelivanje čaše koja više nema gde da se prelije i pobeda zdravog razuma.

 

Samo sto konkretno za taj ban nije bilo nikakvog prelivanja case nego se tumacilo zasto je uopste bio banovan, pa cak i ovi koji su hteli ban nisu bili bas sigurni zbog cega konkretno je, sto je slozices se dosta paradoksalno.

Link to comment
Share on other sites

Nisu samo zbog Kupera pojedinci napustili forum, Kuper je samo bilo nešto što je prelilo njihovu čašu. Kuperu jeste sitnica nedostajala za trajni ban, al problem je bio u tome što u tom periodu nije bilo ni te sitnice. Zato su se mnogi bunili. Verovatno zbog velikog broja prijava moderacija je reagovala i možda nije pažljivo pregledala sve prijavljene postove. Tada sam pisao da je najbolje da moderacija još jednom ispita svoju odluku, kaže da je pogrešila što nije ništa strašno, nije ni njima ljudima lako i ja svojim pisanjem gledam da im olakšam posao i zaista kada sve skupim i saberem, mislim da rade odlično. Da su to uradili, danas bi ovde imali i Arsenija i Safeta i Uinija, a Kuper...pa znajući ga on bi opet napravio grešku i bio trajno banovan, a onda niko ne bi mogao bilo šta da zameri moderaciji. Meni je on bio gotivan :classic_biggrin:, nisam ga ni shvatao ozbiljno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Magia said:

 

Molim bez spina, jasno sam napisao da su otisli zbog njegovog bana.

Ban Kuperu je možda bio neposredan povod,ali sigurno ne i pravi razlog što su prestali da pišu i preselili se na drugi forum. Ali,dotakao se Kejos ovga u svojim postovima,a ja sam te kvotovao već, pa mi je nekako lakše da dovršim post nego da obrišem kvot..ako to ima smisla :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Son_of_a_gun said:

Koja je nova adresa pisanja, ako nije tajna?

 

53 minutes ago, Cavani said:

pridruzujem se pitanju, koji je forum u pitanju?

 

Pretpostavljam da se misli na uinija. On je na ppp.

Link to comment
Share on other sites

On 5/17/2024 at 12:40 PM, Chaos Is Me said:

Trebao je biti trajno odstranjen (mnogo pre nego što se to desilo, i sam sam doprineo tome jer kao tadašnji moderator nisam zastupao tvrđi stav po tom pitanju nego smo mu stalno gledali kroz prste) tako da njegov trajni nije nikakva pobeda "crveno belih šipkaša" kako su pojedini protumačili već prelivanje čaše koja više nema gde da se prelije i pobeda zdravog razuma. Ne postoji forumaš u istoriji foruma koji je više puta opominjan pred trajni. Dragi i viđeni forumaši koji su batalili pisanje uzrokovano time mislim da nisu popizdeli zato što je banovan nego zbog načina na koji je banovan tj. pao je kao Al Capone za utaju poreza umesto za prethodna mnogo teža dela. Smatrao sam tada, kao i sada, da je to preterano moralisanje i lično mi je bilo neshvatljivo ali pošto poštujem svakog od tih ljudi pojedinačno, poštovao sam i njihovu odluku u tom trenutku ma koliko meni bila bezveze, pa čak i neprijatna jer sam voleo da ih čitam mnogo više nego većinu drugih. Šta je tu je, ta priča je ispričana. 

 

Mislim da ovim postom sva dalja diskusija na tu temu treba da prestane. A nije kao da to vec nije receno pre par meseci. 

 

Ali cu iskoristiti ovu priliku da se jos jednom zahvalim svima koji se cimaju u moderaciji, ne samo na sportu, nego celom timu, jer bukvalno rade kao jedan veliki tim. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...