Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

13 minutes ago, goldberg said:

 

Mislim da moderacija ne objavljuje trajne banove za ovakve padobrance jer nema ni potrebe. Jedino ako je ovaj Mrkonjic klon nekog drugog poznatog naloga, onda ima smisla da se ispita, inace imas objavu koja ljudima nista ne znaci jer nikada nisu videli nijedan post tog sto je trajno banovan.

 

Smatram da ima potrebe, jer imamo priliv članova u poslednje vreme i očigledno treba jasno staviti do znanja šta je no-no na forumu. Bukvalno bezvezan ban Kronosu za par gifova u danu se odmah objavi, a ovako nešto treba da prodje "ispod radara"? Sorry (not sorry), ali to mi se ne dopada.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

@Don Dusko Šta je loše u mom upisu gde bukvalno piše kako B92 javlja da Fener otima Neta Partizanu i da mislim da je to odlično za sam Partizan? Zašto je obrisan? Bukvalno ni jednim jedinim upisom se ne sprdam sa ljudima, znam kako im je i ne solim im ranu i ne tatišem. A nekako budem kolateral.

 

Isto i sa jučerašnjom opomenom za politiku...svašta. Prosto ne znam više ni šta da kažem na takve zamerke. Bukvalno niđe veze.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

@Don Dusko Šta je loše u mom upisu gde bukvalno piše kako B92 javlja da Fener otima Neta Partizanu i da mislim da je to odlično za sam Partizan? Zašto je obrisan? Bukvalno ni jednim jedinim upisom se ne sprdam sa ljudima, znam kako im je i ne solim im ranu i ne tatišem. A nekako budem kolateral.

 

Isto i sa jučerašnjom opomenom za politiku...svašta. Prosto ne znam više ni šta da kažem na takve zamerke. Bukvalno niđe veze.

Retrogradni Merkur u Vagi sa negativnim uticajem Saturna bi objasnio dosta toga, a i polozaj zvezda u natalnom horoskopu nije bas povoljan.

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Terry said:

@Don Dusko Šta je loše u mom upisu gde bukvalno piše kako B92 javlja da Fener otima Neta Partizanu i da mislim da je to odlično za sam Partizan? Zašto je obrisan? Bukvalno ni jednim jedinim upisom se ne sprdam sa ljudima, znam kako im je i ne solim im ranu i ne tatišem. A nekako budem kolateral.

 

Isto i sa jučerašnjom opomenom za politiku...svašta. Prosto ne znam više ni šta da kažem na takve zamerke. Bukvalno niđe veze.


ja ga vidim, jedino ako je otišao slučajno, pa da ga je neko vratio, pošto se nalazi oko 20 tata postova.

 

2 minutes ago, DrMV said:

Vidim i da je moj poziv na smirivanje uzavrelih strasti i spuštanje lopte obrisan?!

Da li i to nije dozvoljeno, čisto da znam?


super apel, ali je otišao sa gomilom drugih postova jer bez tih postova i nema veze sa temom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, DameTime said:

 

Smatram da ima potrebe, jer imamo priliv članova u poslednje vreme i očigledno treba jasno staviti do znanja šta je no-no na forumu. Bukvalno bezvezan ban Kronosu za par gifova u danu se odmah objavi, a ovako nešto treba da prodje "ispod radara"? Sorry (not sorry), ali to mi se ne dopada.

 

Upravo ovo što je @goldberg napisao.
Kao što sam ti napisao, nisi jedina koja je dobila sličnu poruku, a ni za druge nismo objavljivali. Mislim da bismo samo bespotrebno davali pažnju takvim likovima (da ne kažem liku), s obzirom da je valjda svima jasno da takve stvari nisu dozvoljene na forumu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uvrnuto said:

 

Upravo ovo što je @goldberg napisao.
Kao što sam ti napisao, nisi jedina koja je dobila sličnu poruku, a ni za druge nismo objavljivali. Mislim da bismo samo bespotrebno davali pažnju takvim likovima (da ne kažem liku), s obzirom da je valjda svima jasno da takve stvari nisu dozvoljene na forumu. 

 

Dobro ako je tako, iako smatram da sve treba da bude javno i transparentno. Onda očekujem da mi bar napišeš u inboxu da je to rešeno, a ne samo prijavi - pa pojeo vuk magarca :classic_happy:

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

+1 ^
Voleo bih da pročitam neko obrazloženje za ban..

 

pa valjda nije okej prostacki sprdati religioznu ekipu, preko mirotica, koji opet & btw, fura neki svoj zonficj a sveukupno nema nikakvu ulogu u diskusiji, osim da iritira gorepomenutu ekipu.

 

kazem ovo kao osoba koja crkvu gleda kao pr vlasti i u slobodno vreme, veoma necastive lihvare, s'obzirom na izbor profesije.

 

ali zasto bi se pravilo sranje bez povoda i to nakon bana koji mu je isporucen nedavno na temu?

 

mislim, njegovo je pravo da izrazava nezadovoljstvo ali ne vidim zasto bi bilo potrebno dodatno pojasnjenje?

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

pa ne znam, poenta je valjda da je ovo bilo uncalled for;

niti je neka javna ili forumska ličnost, izjavila nešto idiotski, tipa

 

Spoiler

X4pLM6i.jpeg

 

..niti je imalo ikakve veze sa diskusijom, osim što neko pomene mirotića i onda mu se sprivel neumesno smeje zato što je religiozan

 

u čemu je poenta? nemam ništa protiv da se ismeva neko zato što je zarad religije zatucan i prodaje teorije zavere ili šta već. ali ne kontam zašto bi radili nešto što drugi vide kao uvredljivo, zato što imamo pravo

 

mislim, zabole me, meni je iskreno svejedno.

edit u spoileru jelićmileta govori o superćelijskoj oluji, ofc.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, DameTime said:

 

Ako i dalje spominjete Šutera iz bloka na temi, drago mi je da se sve briše a nadam se da će da lete i banovi.

Bingo!!! O tome se radi. Briše se  moje. Meni se brišu upisi i ja za te stvari dobijam ban. I složio sam se sa prethodnim jer sam bio upozoren. Ne bih da petljam druge u ovo ali moram primer da navedem. Nekoliko minuta pre mene malopre je Sector napisao,, Razbija vas šuter" i njegov post i dalje stoji ali moj je obrisan. Ostali ulaze u nekonstruktivnu raspravu sa njim i prodju tako lagano ali Čočo zbog istog popije ban. Dok sam bio u banovini pratio sam šta se radi i nastavili su i drugi po istom. Dosta je bilo dvostrukih aršina. Ili radite svoj posao moderatora koji ste prihvatili sa jednakim pravilima za sve ili nemoj da radite nego prepustite nekome ko to može. Ovo nije prvi put da se dešava ovako nešto. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, DameTime said:

 

Ako i dalje spominjete Šutera iz bloka na temi, drago mi je da se sve briše a nadam se da će da lete i banovi.

 

Kad on prestane da troluje, neće ga niko ni spominjati.

 

Čovjek napiše da je Kalinić prosječan igrač, naravno da će ljudi da reaguju.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Marvin said:

Malo mi je prestrogo ovo za Deez nuts-a, uprkos tome sto je zvezdaski patkometar 😄

Po meni je malo.

Da je nepotrebno postavio nesto slicno sto ismeva drugu veroispovest, tipa dildo u obliku polumeseca, dobio bi opravdano trajni ban.

Posto nije, onda moze da se provuce. A vidim da ima i kojih ga podrzavaju, sto vise govori o njima.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Potpuno besmislen ban, podilaženje svetinji... Čuj, uvredio neku tamo religiju, who the fuck cares. U Švedskoj spaljuju Kurane sa sve dozvolom policije, ovde se banuje zbog tananih osećanja vernika... Forumska džamahirija.

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...