Jump to content

PDF Kosarka - predlozi, zalbe, sugestije


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Ledej je igrac koji ide na protivnicka kolena/zglobove/muda, saplice sa poda i udara sa ledja u skoku, tesko je povredio barem dva igraca ove sezone, a ima barem jos 15+ slicnih incidenata. 

Ne pricamo o Exumu ili Papapetru o kojima niko nije ruznu rec rekao, vec o dokazano prljavom igracu.

Na moderaciji je da proceni ako neko pretera u epitetima, za jednog Rudija ili Ljulja su recimo pisani mnogo gori epiteti za mnogo manje.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ivan9 said:
On 6/19/2023 at 7:56 PM, nemanjaol said:
Vazi, uzivaj u oboru u koji se kkcz topic pretvori svaki put kada se igraju derbiji u kojima Zvezda ne pobedjuje 15+ razlike

Može ovo i lepše da se kaže

Posmatrajuci aktivnosti u poslednje vreme, zakljucio sam da ne moze...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kooineeperk said:

Tema Obavestenja samo sto ne gori. Do kraja finalne serije ima svi da stanemo pod jednu temu! 😄 

 

Na temu titula Beogradu

 

goldberg bi imao tu šta da kaže

Edited by medobrundo
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

@Kooineeperk Dok nisam pogledao temu za obavestenja nisam znao da na forumu ima ovoliko padobranaca koji pisu stvari za koje i sami znaju da su zabranjene pravilnikom foruma.

 

Mislim, koliko malo moze da ti je stalo do pisanja na forumu ako vidis sta je kaznjivo i budes jedno 10. koji napise post u kojima se vredjaju protivnicki igraci i trener ili se provocira? Ili je u pitanju psihologija mase - ju, sta nas je na forumu koji volimo da pisemo "Robija", nema sanse da sve mogu da nas kazne!

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Holivud said:

Ladno niste banovali onog "Udri Rade Bugarina mamemuga/vidi se da si cigan" tipusa?

 

Ladno nisi mogao malo da sačekaš, nego se u 2 ujutru iščuđavaš što je prošlo već 30-40 minuta a da dotični nije banovan? Stvarno nekada nemate mere. 

  • Like 7
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Guru said:

 

Ladno nisi mogao malo da sačekaš, nego se u 2 ujutru iščuđavaš što je prošlo već 30-40 minuta a da dotični nije banovan? Stvarno nekada nemate mere. 

 

Vidim da su mu obrisani postovi a nije dobio ni upozorenje pa čisto da se ne izgubi šta je pisao. 

Što se mene tiče vama na volju, naposletku nisam ga ni prijavio. 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, fancy said:

 

Pošto svi znamo da je super kao čovek i kao komunista :thumbsup:

 

 

Htedoh reći, da se pohvala ovaj put ne odnosi na njega kao moderatora. Stvarno je lepo od njega, to radi kako ne bi došlo do nesporazuma i mislim da je to dobar primer komunikacije.

 

Iako više nije potreban, sad razumem kad se našali :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...