Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

potvrdio Ostoja jr, znaci to je to:

 

https://telesport.rs/2023/08/10/ekskluzivno-ugovor-potpisan-dozijer-je-novi-kosarkas-partizana/

 

 

Sta znam, sto vise citam o njemu vise mi se svidja. Top defanzivac, za Evropu top fizikalac. A cesto ga isticu i kao odlicnog saigraca i inteligentnog momka. Plus, stric mu je vec igrao po Evropi pre X godina, pa je mozda i to nekako prelomilo.

Vec smo shvatili da Zeljko pokusava da fura tu bez-pozicionu kosarku tako da me ovaj izbor ni ne cudi. Sve u svemu, visok rizik zbog prethodnih povreda, ali ima potencijala da bude i orgomna dobit.

Edited by Marvin
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Karijerno u Nba (iako nisam ljubitelj ovih prostih statistika, nekako je simpatično koliko su slične)

 

Dante:  5.7 ppg, 1.8 rpg, 2.1 apg 40%fg, 30%3pt, 76%ft

 

Pi Džej: 5.7 ppg, 2.7 rpg, 1.6 apg 40%fg, 30%3pt, 67%ft

 

Zamena glava za glavu što bi se reklo, s tim što sve zavisi od fizičkog stanja. Dečko je dobar igrač za koga je do povreda bilo mesto u Nba, ukoliko je zdrav, itekako ćemo imati koristi od njega, plus bi Partizanu još jedan uspešan reclamation project skroz dobro došao kao referenca.  

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Barkley#34 said:

Red je pesmom da ga dočekamo

 

 

Ponekad je vidim lezeci u snu
Kao igru sjena na mom ramenu
Bijelo svjetlo iznad povrsine tupih koraka
Koliko jos ima do ocaja
Darovat cu ti ti plavog goluba
Imaj srca kad zakuca na tvoja vrata
Ne gledaj u meni prolaznika bez alibija
Ne gledaj u meni plavog goluba
Dvojica na ulici
Sami
Protiv svih
Dvojica na ulici
Sami
Zagrlio sam prvu djevojku
Uzivala je u milovanju
Oblaci su vukli kisu sve do prozora
Ne gledaj u meni svoga goluba

 

 

dobili smo jos jednog navijaca @Plavi Golub

Edited by Ne sam Safete
  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ja nekako cenim da je ovo zamena za papapetrua

a da cete dovesti jos jednog igraca spolja

ne vidim PJ-a ni minut na 1

 

Ma jok, pa Ponitka je taj igrač na tri koji je došao umesto PPP. PJ je 1/1 zamena za Exuma.

 

PJ je statistički identičan igrač Exumu, u NBA okvirima, samo aktivniji na skoku. Ista visina, sličan wingspan, pa i vertical..

 

Naravno, dosta je tu razlika. Veliko je pitanje koliko će ga šut služiti, od toga dosta zavisi. Generalno važi za slabog šutera sa perimetra i za tri.

 

Nije ni Exum bio bolji u NBA, ali su mu bacanja perfektna + podigao je trojke na 40 posto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, fedor said:

20/21 Vise minuta i poena od Kampaca, 21/22 do povrede vise minuta i poena od Kampaca. Denver je obe sezone bio ozbiljan kontender za titulu. 

Kontender za titulu najbolje ekipe regularne sezone ili kontender za titulu prvaka?

 

Pošto ekipa koja popije metlu u drugom krugu PO nikako ne može da se nazove kontenderom za titulu prvaka.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, medobrundo said:

 

Ma jok, pa Ponitka je taj igrač na tri koji je došao umesto PPP. PJ je 1/1 zamena za Exuma.

 

PJ je statistički identičan igrač Exumu, u NBA okvirima, samo aktivniji na skoku. Ista visina, sličan wingspan, pa i vertical..

 

Naravno, dosta je tu razlika. Veliko je pitanje koliko će ga šut služiti, od toga dosta zavisi. Generalno važi za slabog šutera sa perimetra i za tri.

 

Nije ni Exum bio bolji u NBA, ali su mu bacanja perfektna + podigao je trojke na 40 posto.

da, zaboravio sam na ponitku

onda jeste ta logika, samo mi pj deluje slabiji sa loptom od exuma

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Marvin said:

potvrdio Ostoja jr, znaci to je to:

 

https://telesport.rs/2023/08/10/ekskluzivno-ugovor-potpisan-dozijer-je-novi-kosarkas-partizana/

 

 

Sta znam, sto vise citam o njemu vise mi se svidja. Top defanzivac, za Evropu top fizikalac. A cesto ga isticu i kao odlicnog saigraca i inteligentnog momka. Plus, stric mu je vec igrao po Evropi pre X godina, pa je mozda i to nekako prelomilo.

Vec smo shvatili da Zeljko pokusava da fura tu bez-pozicionu kosarku tako da me ovaj izbor ni ne cudi. Sve u svemu, visok rizik zbog prethodnih povreda, ali ima potencijala da bude i orgomna dobit.

76448a9d0599aa4b490f12859f03125e0540f4a2

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • WOW 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Ne sam Safete said:

Ponekad je vidim lezeci u snu
Kao igru sjena na mom ramenu
Bijelo svjetlo iznad povrsine tupih koraka
Koliko jos ima do ocaja
Darovat cu ti ti plavog goluba
Imaj srca kad zakuca na tvoja vrata
Ne gledaj u meni prolaznika bez alibija
Ne gledaj u meni plavog goluba
Dvojica na ulici
Sami
Protiv svih
Dvojica na ulici
Sami
Zagrlio sam prvu djevojku
Uzivala je u milovanju
Oblaci su vukli kisu sve do prozora
Ne gledaj u meni svoga goluba

 

 

dobili smo jos jednog navijaca @Plavi Golub


Ih ovo je navijac :default_sofa:jos od vremena kad dobar deo redovnih nije bio ni rodjen. :classic_biggrin:
 

Necu vam smetati da se neko ne stresa, samo da nekad ispratim poneki zanimljiv “forum-prenos” ako mi nije dostupno da gledam pravi i to kad uhvatim malo vremena. I pokupim poneku informaciju. 
 

Puno bolje i zabavnije nego da se prati live score. 
 

Tnx! :thumbsup:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, NikadProtivKaline said:

onda jeste ta logika, samo mi pj deluje slabiji sa loptom od exuma

 

nema tako lud upad pod koš kao exum ali ima dovoljno dobar i za nba, kamo za el (makar pre povrede, nisam ga gledao sad)

kvalitet mu je i što na tom ulazu ume da se ukopa i digne na midrange šut, mada sa promenljivim učinkom.

bolji je asistent od exuma ali će se na kraju sve svesti na procente šuta. ako nema neke pristojne, teško će to ići

ako ima, biće zajeban igrač za evroligu

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...