Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

34 minutes ago, pendulum said:

P.J. Dozier kao potencijalna zamena za Egzuma?

2/3 igrač koje bi mogao da igra nešto slično. Dobar dribling. Veliki raspon ruku. Dobra odbrana.

Your thoughts?

Obe ruke gore. Teoretski igra i na 1. Konstantno u missmatch-u. Atletski freak ako Zoc uspe da ga spusti na 1. Manjka mu eksplozivnosti u odnosu na Dantea, ali mislim da smo uspostavili konsenzus da za Dantea prave zamene nema.

Plus, nastavio bi se stil igre od prosle godine. Lose je sto bi jos vise playmaking odgovornosti palo na kapitena. Nadam se da ce Ponitka tu moci da doprinese.

 

P.S. onda moze i Nick the brick uz njega

Edited by jedibojan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

još jedna sličnost je torn acl 😬 

jeste dozier solidan kamenjarko ali mislim da je dosta bolji asistent od exuma, mada je ovaj (exum) 100x luđi na ulazu

 

ne verujem da se razmišlja o njemu, nego, čisto da ispoštujem doktora košarke*

 

*tako čovek sebe zove, da ne pomisli neko da ga zavitlavam

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pendulum said:

P.J. Dozier kao potencijalna zamena za Egzuma?

2/3 igrač koje bi mogao da igra nešto slično. Dobar dribling. Veliki raspon ruku. Dobra odbrana.

Your thoughts?

On mi je poput Nlkine bolja opcija za nas u odnosu na sastav, ali bi mogao da bude dobar  potpis i vama.

@uiniga poredi sa Danteom koji je ipak izvorno plej , a meni je on sličniji Frenkiju.

Bilo bi zanimljivo videti kako će to Obradović uklopiti jer mu je očigledno ideja da svi budu dugački, a da nema klasičnog PG.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako me sada pitas Dozier ili Exum rekao bih Exum bez razmisljanja, da me je neko pitao prosle godine isto pitanje rekao bih mu da nije normalan i da tu nema dileme uopste i da Exum ne moze u istu recenicu sa PJ-om. Kosarka nekad ume da bude cudna. 

Dozier ima svojih mana, kao sto je Dante imao, ima te probleme sa kolenom kao sto je Dante imao. Iskreno pitanje je sta cemo dobiti, PJ od pre tri godine moze biti najbolji igrac u EL, ali da postoji mogucnost da se vrati na taj nivo nba timovi bi to nanjusili. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fedor said:

Ako me sada pitas Dozier ili Exum rekao bih Exum bez razmisljanja, da me je neko pitao prosle godine isto pitanje rekao bih mu da nije normalan i da tu nema dileme uopste i da Exum ne moze u istu recenicu sa PJ-om.

Pa i ne može u istu rečenicu, Dante je bio lottery pick, PJ nije ni draftovan.

  • Like 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ako se ne varam, PJ bi da se nije povredio verovatno potpisao solidan ugovor.

 

Jbg baš nije imao sreće, kao nedraftovan igrač je krenuo da se probija, i kad je konačno trebalo to da u nekoj ozbiljnijoj meri naplati desila se povreda.

 

Ako bi došao i ako potencijalno uspemo i njega da opravimo ponovo za nba, to bi bio ozbiljan reputacijski boost.

 

Ali ajde da sačekamo 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Pa i ne može u istu rečenicu, Dante je bio lottery pick, PJ nije ni draftovan.


U tom konkretnom trenutku jedan ne igra 5 godina ozbiljnu kosarku, visak je u Baseloni. Drugi je igrac sa 20 minuta u nba kontenderu koji je na pola sezone doziveo ozbiljnu povredu i zato ne moze da nastavi to da bude. Ako zanemarimo povredu PJ je u tom momentu dve klase iznad Dantea

Ako gledamo uopsteno naravno da je Dante bio tj trebao da bude mnogo vise. 

Edited by fedor
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...