Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Sramota. Otisao igrac, pa sta. Po meni imate bolje resenje. Ovo nije nacin. Vredjati nekoga na nacionalnoj osnovi. Zar mislite da ce posle ovoga neko hteti da dodje u Partizan. Ovo ludilo na IG mora da prestane. Bar je ovde na forumu  normalnije.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Sramota. Otisao igrac, pa sta. Po meni imate bolje resenje. Ovo nije nacin. Vredjati nekoga na nacionalnoj osnovi. Zar mislite da ce posle ovoga neko hteti da dodje u Partizan. Ovo ludilo na IG mora da prestane. Bar je ovde na forumu  normalnije.

 

To ludilo bi trebalo svuda da prestane. Stvarno su veoma ružni komentari, ljudi nisu baš psihički i emotivno uravnoteženi.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Sramota. Otisao igrac, pa sta. Po meni imate bolje resenje. Ovo nije nacin. Vredjati nekoga na nacionalnoj osnovi. Zar mislite da ce posle ovoga neko hteti da dodje u Partizan. Ovo ludilo na IG mora da prestane. Bar je ovde na forumu  normalnije.

Kome se obracas? Ovde niko nije rec losu rekao. Ako se obracas generalno, onda se okreni i pogledaj u kakvoj zemlji zivis i kakva je opste stanje drustva pa potrazi odgovore. Nista novo, na zalost

  • Like 14
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bole Tyson said:

Kome se obracas? Ovde niko nije rec losu rekao. Ako se obracas generalno, onda se okreni i pogledaj u kakvoj zemlji zivis i kakva je opste stanje drustva pa potrazi odgovore. Nista novo, na zalost

Ok. Onda je najbolje da cutimo i da ne kazemo nista. Sta nas briga sto se ponasamo tako, kriva je zemlja u kojoj zivimo i ok je da budemo prostaci.

Link to comment
Share on other sites

Rastužio me odlazak Madara, nema šta. Jesam bio među onima koji su ga više kudili nego hvalili, ali naša igra jeste bila mnogo tečnija s njim nego sa Danteom, iako je Dante neuporedivo bolji igrač. Mnoge naše utakmice gde smo imali one silovite startove i pravili prednost već u prvih nekoliko minuta su uglavnom najviše bile Madarova zasluga. I jesam očekivao da će ove sezone značajno da podigne nivo igre. I jesam obožavao da ga gledam kad se onako zapali i rastrči po terenu.

 

2 hours ago, mfmilan said:

Jedino će mi biti žao ako se ispostavi da smo zaradili ništa na njegovom odlasku.

 

Partizan je ozbiljno izgubio na njegovom odlasku. Plaćeno je obeštećenje, data sasvim pristojna plata, kao i uloga veća nego što je igrama zaslužio. Sve je to bilo ulaganje koje je delom počeo da vraća ove sezone, ali pravi benefit je trebalo da dođe pre svega u sezoni ili sezonama koje dolaze.

 

Uglavnom, srećno mu bilo, samo da me pušti sa srceparajućim opraštanjima.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Goran Dragić na Instagramu objavio par fotki sebe u crno-beloj tehnici i naravno odmah nastala vriska...
 
Obrisao je te slike dok si rek'o kukarača.
Ovo je u rangu - Mirotić izbacio sliku u crveno-belim papučama - čestitke, komšije...
Link to comment
Share on other sites

Ja licno ne vidim Madara u buducnosti kao prvog pleja bilo koje ozbiljne EL ekipe i mislim da mu je uloga koju je imao ove sezone u KKP savrseno odgovarala. On je dosta dobrog donosio kroz nenormalnu energiju, ali u limitiranoj minutazi. Jeste davez u odbrani, ali upravo zato sto nastupa sa ogromnom energijom koja kada se potrosi postaje skroman defanzivac u najboljem slucaju. Napadacki ima prostora da jos napreduje, ali s obzirom da su mu 23 godine mislim da nema tu previse mogucnosti da postane ne znam kakva ubica u napadu, pogotovo jer nije fizicki previse jak. U prevodu, nije mi realno da on igru koju je pruzao u tih 15ak minuta u Partizanu prenese na vecu minutazu.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ok. Onda je najbolje da cutimo i da ne kazemo nista. Sta nas briga sto se ponasamo tako, kriva je zemlja u kojoj zivimo i ok je da budemo prostaci.

Apsolutno ne. Samo ovo nije adresa. Krivo je uredjenje i opste stanje drustva. Kad bude normalna zemlja, i ta ogavstina ce se svesti na minimum. Do tad, ko pretekne pretekne

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja stvarno ne razumem ovoliko žaljenje nad obeštećenjem za Madara.

 

Em je prošlo vreme velikih obeštećenja u EL em je finansijsko poslovanje KKP i KKCZ sumanuto. Nema finansijskom modela poslovanja nema ni razloga za analizu istog.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kontra said:

Ja stvarno ne razumem ovoliko žaljenje nad obeštećenjem za Madara.

 

Em je prošlo vreme velikih obeštećenja u EL em je finansijsko poslovanje KKP i KKCZ sumanuto. Nema finansijskom modela poslovanja nema ni razloga za analizu istog.

Dujina indoktrinacija 🙂

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Svidjaju mi se potpisi Jaramaza i Ponitke, ako nisu buve, nekako smo prosle godine bili sitna i fizicki slaba ekipa.

 

Znam da to nije bas tako i da smo imali Egzuma spolja i Lesora unutra kao bas izvrsne atlete i da je Ledej isto tu jak.

 

Ali utisak mi je da je ekipa zbog te sitnosti uglavnom losije odgovarala na vise fizicku kosarku.

 

Za Madara, jbg zao mi je. Na momente je stvarno znao da izgleda kao buduci top EL plejmejker. Ali cesto je izgledao i dosta losije od toga.

 

Ja mislim da on trenutno nije spreman za ulogu prvog pleja u EL i da je jos uvek otvoreno i da li ce to postati.

 

Bogdan i Guduric npr su dosta mocnije izgledali sa 23.

 

Za obestecenje jbg, ali @Kontra mislim da je dao super komentar 😄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arsenije Pesic said:

Rastužio me odlazak Madara, nema šta. Jesam bio među onima koji su ga više kudili nego hvalili, ali naša igra jeste bila mnogo tečnija s njim nego sa Danteom, iako je Dante neuporedivo bolji igrač. Mnoge naše utakmice gde smo imali one silovite startove i pravili prednost već u prvih nekoliko minuta su uglavnom najviše bile Madarova zasluga. I jesam očekivao da će ove sezone značajno da podigne nivo igre. I jesam obožavao da ga gledam kad se onako zapali i rastrči po terenu.

 

 

Partizan je ozbiljno izgubio na njegovom odlasku. Plaćeno je obeštećenje, data sasvim pristojna plata, kao i uloga veća nego što je igrama zaslužio. Sve je to bilo ulaganje koje je delom počeo da vraća ove sezone, ali pravi benefit je trebalo da dođe pre svega u sezoni ili sezonama koje dolaze.

 

Uglavnom, srećno mu bilo, samo da me pušti sa srceparajućim opraštanjima.

 

Ja verujem da je on malo poleteo sa očekivanjima posle finiša sezone i tražio više nego što zaslužuje, Željko to nije hteo da toleriše, Fener uleteo sa parama i to je to. Više bih voleo da je ostao kod nas još jedno 3 godine i da se razvijao kako smo se nadali, ali šta je tu je.

 

1 hour ago, Kontra said:

Ja stvarno ne razumem ovoliko žaljenje nad obeštećenjem za Madara.

 

Em je prošlo vreme velikih obeštećenja u EL em je finansijsko poslovanje KKP i KKCZ sumanuto. Nema finansijskom modela poslovanja nema ni razloga za analizu istog.

 

Ja sam to rekao pre svega zato što je on projekat u koji je uložen rad i koji je tek trebao igrački da se isplati. Pošto od toga nema ništa, bar neka satisfakcija bi bila da se uzme obeštećenje. I sa te strane bi bilo razočarenje ako ne dobijemo ništa, naročito što smo mi platili nešto za njega.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...