Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Tako te volim. Još Nanulać pa da krenemo u ofanzivu.

Šta mislite o Sikmi kao zamjeni za Ledaya, pouzdan all-round igrač, nešto kao Davidovac na steroidima, vidjeh negdje da mu je istekao ugovor sa Albom?
Ako me secanje dobro sluzi Sikma ocajno izvodi slobodna bacanja. Pozicija PF/nosioca je resena. Ocekujem nekog ili srpskog, nekog mladog stranca ili nekog posle nba cut-a da malo odmara Zeka. Trenutno Jamal Cain je FA, trojka koja bi u Evropi mogla da pokrije i poziciju 4. Defanziva mu je upitna, ali skila ima, sve je stvar motivacije. Ali znamo da Zeljko ne voli da se igra sa tim neproverenim igracima.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Dobar je Aleksa. Ne bih se ja sprdao sa njim. Dva puta se vraćao iz povrede i to šake obe ruke u jednoj sezoni. I oba puta se vratio bez ikakvih strahova koji su normalni nakon povrede.

Očigledno da sa ostankom osnove ekipe se pokazuje pravac rada a sa eventualnim pojačanjima i ambicije.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Marvin said:

Gogi hell yeah!

Za razliku od Kaosa ne mislim da bi morali zlatom da ga platimo, on je u NBA na nivou vet minimuma što je neto oko 1.5m doloresa. 

Pitanje je naravno da li želi da se lomata po amerikama ili bi radije porodični koncept, skokne kod brata na ručak i sl. 🙂

 

Dragic i ako bude dosao u Evropu, docice u Cedevitu Olimpiju - tamo mu je brat, u tom dresu je i zapocinjao karijeru.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Imam utisak da je Zeljku on najdrazi kao lik ( mozda i zato sto su Grebici obojica 😄 ), cak i kad se dernja na njega 🙂

 

On i Madar, rekla bih, mrtva trka koji mu je draži 😄 Ima do te čačanske konekcije, to i ja razumem jer mi je deda iz tih krajeva. :classic_tongue:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Goran najlaganije.

 

Ali! Ima 37 i ne moze da iznese ono sto je Dante mogao glede fizike i minuta, iako ima bolju pracku. Dante je pravio presudnu prednost u borbi za plejof EL. Koliko je meceva samo sazidao post igrom i doneo vaznih pobeda.

 

Ah, dante....primio bih ga nazad sve i da pokuca u februaru ako mu propadne NBA prica...

Edited by Alex_Serbia
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

On i Madar, rekla bih, mrtva trka koji mu je draži 😄 Ima do te čačanske konekcije, to i ja razumem jer mi je deda iz tih krajeva. :classic_tongue:

 

tebi na chelu pishe "grobarka do groba".

..

u zagrobnom zivotu, we'll see.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...