Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

15 hours ago, Marvin said:

Ako već maštamo, Sikma kao bekap 4 i 5. 

A nešto realnije, Gidraitis umesto Papija.

Idealno obojica 🙂

Slukasa obožavam a imajući u vidu rastuću minutažu Jamadara možda i ima smila. Plus Jare kao neki treći / četvrti plej. 

Kad sve to sagledam, fali atletike, tako da mora centar da bude zver i/ili da dođe i Hezonja 🙂

 

Skromno i povoljno. A Aleksa? :classic_happy:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kronostime said:

666 stranica - mogao bi danas neki djavolski dobar potpis da padne.

:default_coffee:

 

ili da dodje djavo po stipendije.

naivan si kronose, vidi se da vode prelaznog roka nisu tvoj prirodni habitat; ne moze topik od septembra prosle godine i da racunas br stranica prelaznog roka. trenutno imate tri, sedam ili nula.

Link to comment
Share on other sites

Gogi hell yeah!

Za razliku od Kaosa ne mislim da bi morali zlatom da ga platimo, on je u NBA na nivou vet minimuma što je neto oko 1.5m doloresa. 

Pitanje je naravno da li želi da se lomata po amerikama ili bi radije porodični koncept, skokne kod brata na ručak i sl. 🙂

 

Inače, da pojasnim prethodno pisanje u vezi sa Jaramazom: on bi bio treći plej a Aleksa drugi bek tj. 2/1.

Dobijamo širu rotaciju jer videli smo šta se dešavalo kad se Aleksa povredi.

 

Edited by Marvin
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Marvin said:

Inače, da pojasnim prethodno pisanje u vezi sa Jaramazom: on bi bio treći plej a Aleksa drugi bek tj. 2/1.

Dobijamo širu rotaciju jer videli smo šta se dešavalo kad se Aleksa povredi.

 

Iskusno i lukavo, nema šta. Dobra ideja. 😄 Još Jare donosi i defanzivu, čega nemate previše.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Marvin said:

Gogi hell yeah!

Za razliku od Kaosa ne mislim da bi morali zlatom da ga platimo, on je u NBA na nivou vet minimuma što je neto oko 1.5m doloresa. 

Pitanje je naravno da li želi da se lomata po amerikama ili bi radije porodični koncept, skokne kod brata na ručak i sl. 🙂

 

Inače, da pojasnim prethodno pisanje u vezi sa Jaramazom: on bi bio treći plej a Aleksa drugi bek tj. 2/1.

Dobijamo širu rotaciju jer videli smo šta se dešavalo kad se Aleksa povredi.

 


Ja sam cuo jos pre nego sto je sezona zavrsena da je sa Jaramazom sve dogovoreno, e sad cuo sam i da Panter sigurno odlazi pa je tu.

Pomesana su mi osecanja u vezi sa njim, sto kaze DameTime dobijamo tu defanzivu, agresivnost na loptu, probojnost, ali ne dobijmo plejmejkerske stvari i ne dobijamo sut, a to je ono sto nam radi posao. Tu su i povrede, od njega i Alekse mozda ce se sezona sklopiti, opet mnogo gotivan lik i bilo bi mi drago zbog njega licno da bude deo neceg velikog sa Partizanom. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam šta je to sa plejmejkerima i ponekim SG Partizana, ali baš su veliki gotivci. Ognjen je mnogo zahvalan na terenu, nije ni čudo što ga je Trinkijeri poveo sa sobom. Totalno timski igrač, Željko bi ga isto voleo.

 

Inače, verio se, tako da još malo više nema nijednog kandidata za mene. Svi zauzeti.... :lol_2:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...