Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

3 hours ago, Alex_Serbia said:

 

P.s. jedna laksa/statment/rutinskija pobeda nad COL bi mi vratila veru da imamo sta da trazimo u finalu.

 

cekaj, sad ste shatro underdogs? duja vujosevic ne bi ovo izmislio.

 

padate svakako, ako padne bostan, jer,

 

everything-is-connected-dirk-gently.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, uini said:

 

cekaj, sad ste shatro underdogs? 

 

 

Sad jesmo. Sada. U ovoj fazi razvoja dogadjaja i mentalnog momenta, sada jesmo. Sada.

 

 

A ekipa koju Tasic puni kao Hakim ne moze nikako biti favorit. Takve stvari favorit resava.

Edited by Alex_Serbia
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Ne sam Safete said:

Moram priznati da mi je atmosfera na ovoj tekmi bila bolja od dosta evroligaških + mi se čini da se ekipi ruka opustila kad su skontali 'punu' dvoranu. 

 

Rekoh to i juče, da se igrala prva u Areni, drugačije bi sve izgledalo. Cele godine su u Areni, normalno je da se tu najbolje osećaju.

 

Što se atmosfere tiče, jasno da je svima trebala ovakva jedna tekma. I igračima i navijačima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Sad jesmo. Sada. U ovoj fazi razvoja dogadjaja i mentalnog momenta, sada jesmo. Sada.

 

 

A ekipa koju Tasic puni kao Hakim ne moze nikako biti favorit. Takve stvari favorit resava.

 

tako je tebi lakse. sada. ali nije obavezno istina. sada.

  • Like 5
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, mfmilan said:

 

 

Bilo je učestvovanja u pevanju/igranju juče, Bogdan je isto igrao uz ovo, PPP uz Paok pesme, Ostoja uz VČĆPDR.

 

U trenutku se Ostoja zaledio, uzeo mobilni iz unutrašnjeg dzepa sav smoren, očekujući poziv koji će sigurno doći...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Alex_Serbia said:

 

P.s. jedna laksa/statment/rutinskija pobeda nad COL bi mi vratila veru da imamo sta da trazimo u finalu.

 

Ako bilo šta sa COL bude rutinski, to onda nije naš KKP 😁

 

Šalu na stranu, ako pristup bude na nivou, nema razloga da igra ne ide uzlaznom putanjom. Vjerujem da je svakog dana ekipi sve jasniji glavni cilj, i da se polako oslobađaju svega onoga što je sada već u prošlosti.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Aman 2 said:

Adams im mnogo znači. Ne znam što je otišao...

 

Naime, Džoš Adams je završio sezonu. Radi se o povredi skočnog zgloba i Amerikanac se već zapustio u SAD, gde će biti na oporavku. On je u regionalnom takmičenju ove godine prosečno beležio 14 poena, te je jasno kakav hendikep predstavlja njegov izostanak. S obzirom na Adamsovu povredu, za očekivati je da veća ovlašćenja u napadu dobije Jogi Ferel.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...