Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

10 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Frku je zapocelo Punterovo unosenje u facu i zatezanje sake na Realovog kapitena i Exumovo guranje s ledja Llulla dok su se ovi gurkali. Tek nakon toga dolazi i do Deckovog pokusaja stosiranja i Yabuseleovog suplexa. 

Objektivno, nema šta.

Piši češće

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Llull je napravio nesportski faul iz frusrtarcije, nesto sto nije nimalo rijetka pojava kad neka ekipa bude pometena na terenu. Kad bi to bio povod za tuce, gledali bi ovakve stvari svako malo. Exum takodjer gura s ledja Llulla dok se ova dvojica gurkaju bez ikakve potrebe. 

 

Panter mu se unio u facu, a ovaj ga dočekao ramenom, i tek nakon toga imamo zategnute pesnice, još uvijek bez ijednog udarca, drugim riječima imamo nešto što je "nimalo rijetko pojava".

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Terry said:

 

Brate, Musa je kao dete u odnosu na Lesorovu snagu, neuporedivo. Lesor nema nikakve potrebe ni da se trudi da ga obori.

 

Musa je doslovno imao neki vid napada panike posle svega. Videlo se da mu nije svejedno.

Link to comment
Share on other sites

Ako hocete da vidite kako se zavrsava utakmica na neprijateljskom terenu, kada protivnik ne moze da podnese da gubi 10ak razlike na svom terenu od ljutog rivala, kada svasta leti sa tribina, neka pogleda poslednjih minut-dva finala spanske lige 2000. godine.

 

Ili neka pita Sasu Djordjevica kako se ponasao dok vreme na satu nije jos pokazalo 0:00 a kako posle, kao i kompletan njegov tim.

 

Tako se privodi utakmica kraju, kad vidis da svakog momenta moze da eskalira u tucu. 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

Just now, Shonewizard said:

 

Panter mu se unio u facu, a ovaj ga dočekao ramenom, i tek nakon toga imamo zategnute pesnice, još uvijek bez ijednog udarca, drugim riječima imamo nešto što je "nimalo rijetko pojava".

Deck sekira na Danteu.

Deck koškanje sa Alenom.

Poarje ne znam tačno koga je otkino.

Ljulj sekira na Panteru.

 

Da se igralo još tih 100sekundi mogli smo da očekujemo:

Deck lomi prst Ledeju - u žaru borbe naravno.

Yebosebe lupa paralizu Lesoru.

Ljulj zavrće jaja Madaru.

Rudy lakat u bubrege Naneliju.

 

Ali to je sve OK, Panter je kreten što je reagovao

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Prebacuješ težinu incidenta na žrtvinu stranu. Ajde nemoj da nas zajebavaš, lepo napiši da Real nije ništa skrivio. 

 

Ne prebacujem nego ti ucitavas i podmeces jer izlgeda ne znas citat. Yabusele je mentalni bolesnik kog treba suspendovati jedno pola godine, Deck isto treba biti suspendovan jer je ulicarski krenuo mahati al to ne mijenja cinjenicu da je nakon Llullovog faula iz frustracije Punter krenuo na njega, oni su se koskali, Exum ga gura s ledja nakon cega ulijecu ove dvije budale i pokazuju kakvi su idioti. 

 

5 minutes ago, Shonewizard said:

Panter mu se unio u facu, a ovaj ga dočekao ramenom, i tek nakon toga imamo zategnute pesnice, još uvijek bez ijednog udarca, drugim riječima imamo nešto što je "nimalo rijetko pojava".

 

I Exum onda ulijece sa guranjem Llulla s ledja bez apsolutno ikakve potrebe. Jednostavno i igraci Partizana snose krivicu sto je frka pocela uopce, to je sve. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Musa je doslovno imao neki vid napada panike posle svega. Videlo se da mu nije svejedno.

 

Mislim da se plasi kontakta. On je jednom povredio grkljan do te mere da mu je zamalo i zivot bio ugrozen. Sve se nesto hvata za vilicu, grlo, glavu... uplasen covek. Zamisli da Lesor krene na tebe, a ti imas 30  kila manje kao sto je odnos njihove kilaze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

EL sajt:

Quote

If Obradovic can lead his charges to a Game 3 victory, they will become just the second team to sweep a best-of-five EuroLeague Playoffs series with the benefit of the home-court advantage. The only other time that happened was in 2017 when fifth-ranked Fenerbahce Beko Istanbul swept fourth-placed Panathinaikos Athens. The coach of the Fenebrhace side, which went on to win the title, was Obradovic.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Llull je napravio nesportski faul iz frusrtarcije, nesto sto nije nimalo rijetka pojava kad neka ekipa bude pometena na terenu. Kad bi to bio povod za tuce, gledali bi ovakve stvari svako malo. Exum takodjer gura s ledja Llulla dok se ova dvojica gurkaju bez ikakve potrebe. 

Kad bi svi pravili onakve nesportske faulove iz frustracije onda bi stvarno svako malo gledali ovakve situacije.

 

Ljuljov faul nije zasluzio da ostane nesportski, trebalo je da bude iskljucujuci. Ono nije sekirica nego nabadanje u stomak i ne zasluzuje da se predje preko toga. Lepo se vidi da se Panter sudrzao posle par sekundi i smirio, tj. da nista ne bi uradio. Exum je verovatno pogresio sto je odgurnuo Llulla, ali Deck bi svejedno krenuo da plasira pesnice, videlo se to na njemu. Mozes misliti, poredimo odgurivanje koje imamo svako malo i ovog koji ulece se kroseima. Tako da sve je zakuvao Llull, pa onda Deck i Yabusele. Punter se branio od Lulla, pa od Decka, Exum nije uradio nista strasno, a po obicaju glupan je ispao Lessort.

Edited by Del Piero
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Quote

„Panter, ljudi to ne kapiraju, to je adrenalin, mokra koža, kad udari dlan po svemu tome, to jako boli i peče, to je samo trenutak impulsa, lako je nekom ko gleda iz svoje fotelje, zavaljen da sad on pametuje, to što se desilo je pokazalo da u Partizanu postoji kolektivni duh, timski duh, ako je frka, svi u frku, ne opravdavam sve to, ali ko šiša bre te Špance, na kraju krajeva. Mogli su da priznaju da su nadigrani, a ne da se ponašaju prema nama kao da smo neki levi tamo. Mi smo Grobari, najjači smo, najjači“, kaže.


Cane u elementu hahahhaha

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Terry said:

 

Mislim da se plasi kontakta. On je jednom povredio grkljan do te mere da mu je zamalo i zivot bio ugrozen. Sve se nesto hvata za vilicu, grlo, glavu... uplasen covek. Zamisli da Lesor krene na tebe, a ti imas 30  kila manje kao sto je odnos njihove kilaze.

Mirzu u prvi red Arene!

Link to comment
Share on other sites

Samo da ne pravdamo Lesora, ono je bilo glupo i nepotrebno, posto je na drugoj strani terena odalamio igraca kojie nema veze sa tucom.
 
Ne bih se slozio. Imao je on itakako svog udela u tuci. Nista manje nego Panter, gurao se, mlatarao rukama bas kao i on. A da ne govorim o samoj utakmici gde je par puta pokusao da proda neke faulove pa se izlezavao na parketu. Karma is a bitch.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Stvarno nevjerovatno šta se sve moglo pročitati, kao da ne postoji snimak situacije. Apsolutno se jasno vidi šta i kako.

 

Ljulj pravi veoma grub i namjeran faul (ono je bukvalno udarac). Panter reaguje, okreće se i kreće prema njemu. Prvi bump sa Ljuljovim ramenom, a onda i drugi, gdje su obojici ruke podignute i gdje Panter jasno drži stegnutu pesnicu. Nakon toga se pojavljuju ostali akteri. Dante koji gura Ljulja, a onda ulijeće Deck, hvata Dante za vrat i tu kreću sa njegove strane prva zamahivanja i pokušaji udaraca. Takođe, u toj gužvi Hezonja udara Pantera u lice, i praktično ga on i Musa opkoljavaju gdje onda i Panter počinje da dijeli udarce. Onda se pojavljuje i Lesor koji potpuno nepotrebno povlači Musu i ovaj pada na pod. Ono što je Jabusele uradio nije potrebno dodatno komentarisati. Svi ostali igrači su se ponašali poprilično kontrolisano, u odnosu na sveukupno situaciju.

 

Definitivno se sve moglo izbjeći, ali nema potrebe da sad pravimo neke varijante koje se nisu ni desile kad je već sve poprilično jasno snimljeno i prikazano milion puta.

Edited by Shonewizard
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Ne prebacujem nego ti ucitavas i podmeces jer izlgeda ne znas citat. Yabusele je mentalni bolesnik kog treba suspendovati jedno pola godine, Deck isto treba biti suspendovan jer je ulicarski krenuo mahati al to ne mijenja cinjenicu da je nakon Llullovog faula iz frustracije Punter krenuo na njega, oni su se koskali, Exum ga gura s ledja nakon cega ulijecu ove dvije budale i pokazuju kakvi su idioti.

 

Kad je sve već tako, ovaj upis treba da se završi kod komentarisanja Decka i Yabuselea. Igrači Partizana nemaju nikakve veze s tim ni šta je prethodilo, jer ništa ne može da isprovocira onako neartikulisane reakcije igrača Reala. Panter-Llull situacija bi se završila na koškanju, što i jeste pojava na utakmicama, da nisu želeli onakav incident. 

11 minutes ago, John Terry said:

 

Mislim da se plasi kontakta. On je jednom povredio grkljan do te mere da mu je zamalo i zivot bio ugrozen. Sve se nesto hvata za vilicu, grlo, glavu... uplasen covek. Zamisli da Lesor krene na tebe, a ti imas 30  kila manje kao sto je odnos njihove kilaze.

 

Znam. Apsolutno ga razumem i mnogo mi je žao, nije ni hteo da se tuče, bukvalno je bio usred haosa.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Marvin said:

Samo da ne pravdamo Lesora, ono je bilo glupo i nepotrebno, posto je na drugoj strani terena odalamio igraca kojie nema veze sa tucom.

 

 

Nemoj tako, uvucen je u tucu... 

 

Rekao sam juce, prosto nisam verovao da ga vidim 10m od gomile igraca.

 

Verovatno je u njegovoj glavi bila neka scena kao u Andjelima kad je vodio onu malu na bokserski mec pa mu neko dobacio nesto a on kao broji polako do 10, andjeo i djavo sede iza njega, andjeo miroljubiv nagovara ga da iskulira, izbroji do 10, a djavo krene ubrzano da broji u fazonu "jok ti ces" i nastaje haos. (ne mogu da nadjem klip 😄 )

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Čudno za nekog ko je među prvima uleteo u gužvu.

 

 

I odmah zatim iz iste izleteo 😄 U trenutku kada ga Lesor hvata ovaj je vec bio van guzve. Tako da ce pre biti da je folirant. Ono u fazonu "drzte me da ga ne ubijem". 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pošto će Arena sigurno biti 95% puna najmanje 30tak min pred početak meča, mislim da bi sjajna ideja bila da se malo naruši protokol, da Željko izađe pre bilo kojeg tima i zagrevanja, uzme mikrofon u ruke i pozove publiku na fer i sportsko navijanje, takođe da podseti kakve će sve probleme klub imati u slučaju bilo kakvog incidenta. 

 

Mislim da bi ovo dalo više nego odličnog rezultata u sprečavanju sranja.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Kad je sve već tako, ovaj upis treba da se završi kod komentarisanja Decka i Yabuselea. Igrači Partizana nemaju nikakve veze s tim ni šta je prethodilo, jer ništa ne može da isprovocira onako neartikulisane reakcije igrača Reala. Panter-Llull situacija bi se završila na koškanju, što i jeste pojava na utakmicama, da nisu želeli onakav incident


Mozda bi i zavrsio na koskanju da Exum nije gurnuo Llulla s ledja. Jedna od mnogih SBBKBB situacija za svu frku sinoc. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

 

I odmah zatim iz iste izleteo 😄 U trenutku kada ga Lesor hvata ovaj je vec bio van guzve. Tako da ce pre biti da je folirant. Ono u fazonu "drzte me da ga ne ubijem". 

Ovo je tacno. Na gledanje ponovljenog snimka mi se ucinilo da je udario Puntera, ali izgleda da je izguran iz guzve i odgurnut na Puntera koji ga je docekao pesnicom. Mislim da je od spanskih cigana on najlosije prosao. Takodje sam pohvalio Hezonju, a sad vidim da je jedan od prvih inicijatora i da je itekako pesnicio 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...