Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

15 hours ago, Barkley#34 said:

Ne da su prestrogi nego je užas čitati kako se dele dijagnoze samo na osnovu toga što neko u onakvoj utakmici smetne s uma broj faulova. O tome treba da vodi računa bulumenta pomoćnika i da ih stalno podseća.

 

Agreed. Potrebno je da ima sugestije sa strane, naročito u ovako rezultatski napetoj utakmici. Čovek je izmišljao poene u napadu ni iz čega i potpuno mi je prirodno da mu se dogodi takav previd. A da nije napravio taj faul, bilo bi Panter ne igra odbranu. Svijetu se ne može ugoditi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, DameTime said:

 

Agreed. Potrebno je da ima sugestije sa strane, naročito u ovako rezultatski napetoj utakmici. Čovek je izmišljao poene u napadu ni iz čega i potpuno mi je prirodno da mu se dogodi takav previd. A da nije napravio taj faul, bilo bi Panter ne igra odbranu. Svijetu se ne može ugoditi.

Punter je protiv Fenera i imao dve situacije kada se maltene sklonio u odbrani na niskom postu jer je imao dva faula. Tako da je tu ocigledno bio svestan. 

Pomocnici sluze i za to, ali igraci sami treba da znaju koliko imaju faulova i koliko ekipa ima faulova, odnosno da li je bonus ili ne. To su osnovne stvari na tom nivou, posebno kada je tako bitna utakmica i neizvesna zavrsnica. Kada se udje u neizvesnu zavrsnicu tenzija raste i sve sto ide uz to, pa je moguce da je zbog toga Punter smetnuo sa uma, ali to mu nije neko opravdanje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Del Piero said:

Punter je protiv Fenera i imao dve situacije kada se maltene sklonio u odbrani na niskom postu jer je imao dva faula. Tako da je tu ocigledno bio svestan. 

Pomocnici sluze i za to, ali igraci sami treba da znaju koliko imaju faulova i koliko ekipa ima faulova, odnosno da li je bonus ili ne. To su osnovne stvari na tom nivou, posebno kada je tako bitna utakmica i neizvesna zavrsnica. Kada se udje u neizvesnu zavrsnicu tenzija raste i sve sto ide uz to, pa je moguce da je zbog toga Punter smetnuo sa uma, ali to mu nije neko opravdanje.

 

Sećam se jedne od tih situacija, baš mi je zapalo za oko. Dobro je kad je igrač u stanju to keep himself in check, ali je to lakše kad ima dva faula nego kad ima 4 jelte. Jesu osnovne stvari, kao što je osnovna stvar i vođenje lopte pa opet igrači naprave korake ponekad. Smatram da treba imati razumevanja za Pantera s obzirom na sve ostalo što je uradio na toj tekmi, ipak treba neko igračima da čuva leđa kad je takva situacija.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Arsenije Pesic said:

nickelodeons-18th-annual-kids-choice-awa

 

Iako sam bio prilično razočaran nekim njihovim ranijim ulogama, u poslednje vreme su odlične. Imaju i sad u martu neke premijere i priliku da mi postanu omiljene glumice.

Ovo je braon-bela kombinacija a ne crno-bela :59:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Alex_Serbia said:

B92 sa svojim novim imbecilnim tekstom navodi kako Jama trazi Makabi (ajde to manje vise), kao i da "njegov razvoj ne ide u zeljenom pravcu" i da je zato rastanak na pomolu...3 dana nakon onakve partije protiv Fenera. 🤦‍♂️

 

Medijima je bas dosadno, zar ne?

 

Na kraju sezone mu istice ugovor jel tako bese? Ako ste zadovoljni treba to produziti sto pre. 

 

Nemojte kao mi sa DeDa-om, da cekamo da se jos malo dokaze 😄 pa uleti CSKA. Najbolje je uciti iz tudjih gresaka.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Ne sam Safete said:

Meni ostalo u sjecanju da je potpisao na 3 godine, moguce da grijesim

 

edit; jeste tri godine

https://kkpartizan.rs/sr/vest/3073/jam-madar-je-sedmo-pojacanje-partizana-nis-ovog-leta

 

Ceo tekst je tako nebulozan i amaterski, al ajde. A još kao vrhunac napisan posle Jamovog najboljeg meča u EL.

 

Kako god, sasvim je jasno da ako dečkonja bude napredovao i igrao dobro, ovi će ga juriti kad tada. Znamo da za kvalitetnog domaćeg ne štede pare. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...