Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

4 hours ago, Shikamaru said:

Pa ako se ne varam ime "Grobari" je isto tako nastalo, tj idejno je bila prozivka od strane Zvezdinih navijača (na konto da su naši navijači bili u crnom na tribini) i mi smo to preuzeli kao naše ime. 

Zar nije Grobari zbog Humske ulice gde se nalazi stadion?

 

Btw meni je super ovo za Kamerun i kontra sprdnju što ste napravili. Posebno sa zastavom na utakmicama. Na stranu što gotivim Kamerun još od SP 94 u USA. 

 

Dakle sledeći derbi Argentina vs Kamerun :s_d:

 

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, ranzo said:

Bravo za igru bravo za pobedu

Jeste bajern oslabljen ali opet, svaka cast

Takodje kapa dole za podrsku, domaci teren u minhenu

 

Samo bez euforije

Daleko je jos top8, ima jos dosta da se igra, svaki mec je bitan, raduje nasa igra ali nije jos nista gotovo, samo hrabro

 

Naravno da je sve što si napisao istina, ali meni nekako lepše da u poslednjih deset kola uđemo sa 6. umesto 16. mesta 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, kendrick said:

 

Brate, ti si mogao i pred utakmicu u Kanasu da kazes da je Partizan favorit, pa nakon utakmice opet ne bi bio u pravu.

 

Ne mozes da poredis Zalgiris i Bayern - jedni igraju pred punom halom svojih navijaca (i sacice domacih), imaju sistem, imaju rezultate, bore se za TOP8. Drugi igraju pred punom halom gostujuciuh navijaca, imaju problema sa povredama tokom citave sezone, dobijali su meceve u kojima po pravilu protivnik odigra bas slabo (mislim, Efes i ona serija...), nisu u igri ni za sta.

 

Za mene su dva gostovanja u Nemackoj i gostovanje u Francuskoj Asvelu tri ubedljivo najlaksa gostovanja u citavoj evroligi. Jer, PAO i Virtus imaju svoju publiku koja zna da ih nosi (a imaju i kvalitet), Armani je trenutno los ali ce Shields i Pangos da se vrate, ostale meceve necu ni da pominjem. 

 

Link to comment
Share on other sites

Eno ga psiho objasnjava da samo za porez dugujemo 8 milki, ne znam sad jel ovo javno kritika za ostoju jer tako posluje ili samokritika jer je on tog ostoju tamo i postavio ili i jedno i drugo ili ni jedno ni drugo... u svakom slucaju posle sns sledi nam katanac, mission complete

Ps a nije da nismo znali

Edited by ranzo
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Shikamaru said:

Odabrani deo navijača večitog rivala nam je nadenuo nadimak KK Kamerun na konto broja stranaca (čitaj igrača crne puti) u nameri da nas uvredi? (Nisam ni ja siguran iskreno) ali smo mi to pretvorili u zajebanciju do te mere da imamo majice i  Kamerunsku zastavu na tribini 😅

 

Dobra fora nema sta i okrenuli u svoju korist da se tako izrazim.

 

Nije prvi put to vidjeno. Prvi put su navijaci Partizana 50ih godina na nekom derbiju prozvali Zvezdase skandiranjem Cigani, Cigani a naredni derbi je iznet transparent "Cigani pozdravljaju svoje sampione", o tome je pisao Bogdan Tirnanic u knjizi Beograd za pocetnike.

 

Takodje navijaci Partizana pre 10-15 godina su nakon prozivanja Zvezdasa za Toleta, na proslavi titule izneli barjak sa Toletom.

Edited by Brat od Korneta
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, ranzo said:

Eno ga psiho objasnjava da samo za porez dugujemo 8 milki, ne znam sad jel ovo javno kritika za ostoju jer tako posluje ili samokritika jer je on tog ostoju tamo i postavio ili i jedno i drugo ili ni jedno ni drugo... u svakom slucaju posle sns sledi nam katanac, mission complete

Ps a nije da nismo znali

 

Onda problema nema, jer ce to "posle SNS" docekati samo mladji od 30 godina.

 

Ono sto meni nije jasno je (osim sto su ovakvi postovi, pa samim tim i moj odgovor za jednu drugu temu) kako to SNS i Vucic rade protiv Partizana ako ga filuju milionima evra (evo vec trecu od cetiri poslednje sezone) i ako ce tek nakon njih klub propasti? Mislim, sta bi jos trebalo da urade, da se skupe i nastave da uplacuju milione i kada sjasu sa vlasti (odnosno, kad veliki poglavica bude preminuo za 20-25 godina)?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ranzo said:

Eno ga psiho objasnjava da samo za porez dugujemo 8 milki, ne znam sad jel ovo javno kritika za ostoju jer tako posluje ili samokritika jer je on tog ostoju tamo i postavio ili i jedno i drugo ili ni jedno ni drugo... u svakom slucaju posle sns sledi nam katanac, mission complete

Ps a nije da nismo znali

poznat je po samokritici

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Del Piero said:

Sto se tice rasporeda, meni se vise svidja ovakav koji imate i vi i mi. Docekuju se jace ekipe, a gostuje slabijima. To znaci da na svakoj utakmici mozes da ides na pobedu, a da je obrnuto otprilike bi znao na cemu si, sa mozda vecim sansama da te neko klepi u BG nego da dobijes u Madridu ili u Pireju.

Dobar i argumentovan rezon. Međutim, ima i druga strana medalje - tri vodeće EL ekipe nam dolaze u osam dana. Svaki taj meč traži veliku potrošnju i još brže zaboravljanje i oporavak da bi se ušlo u novi izazov. Eventualni uzastopni porazi, iako se objektivno ne mogu prebaciti jer se igra protiv lidera lige, u kontekstu približavanja kraja sezone i ostalih rezultata mogu stvoriti dodatnu nervozu i izazvati "moranje" pred svaki naredni meč. Dodatna teškoća je što ta serija sledi nakon niza od tri gostovanja a i ne bi bilo prijatno gledati pad na tabeli, sa sadašnje visoke pozicije.

 

Treba ići utakmicu po utakmicu i napraviti što veću zalihu pred tu seriju domaćinstava. Tada ni vodećima ne bi bilo prijatno da igraju sa naprženim KKP-om.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Dobar i argumentovan rezon. Međutim, ima i druga strana medalje - tri vodeće EL ekipe nam dolaze u osam dana. Svaki taj meč traži veliku potrošnju i još brže zaboravljanje i oporavak da bi se ušlo u novi izazov. Eventualni uzastopni porazi, iako se objektivno ne mogu prebaciti jer se igra protiv lidera lige, u kontekstu približavanja kraja sezone i ostalih rezultata mogu stvoriti dodatnu nervozu i izazvati "moranje" pred svaki naredni meč. Dodatna teškoća je što ta serija sledi nakon niza od tri gostovanja a i ne bi bilo prijatno gledati pad na tabeli, sa sadašnje visoke pozicije.

 

Treba ići utakmicu po utakmicu i napraviti što veću zalihu pred tu seriju domaćinstava. Tada ni vodećima ne bi bilo prijatno da igraju sa naprženim KKP-om.

 

Del Pjerova logika je odlična, ali naravno ovo što kažeš, svaka varijanta ima svoje prednosti i mane.

 

Po meni ključna stvar je početna pozicija, recimo od marta. Dve varijante:

 

1. Ako bi uspeli dobiti Fener i Albu, svakako da nam ne odgovara ovakav raspored. Mi tu bili u situaciji da nam budu dovoljno čak i 2 pobede do kraja, max 3.

U tom smislu, svakako da bih više voleo da je imaš recimo Milano, Virtus i slične, na domaćem terenu.

 

2. Sa recimo 1-1 u ova dva meča kući, sigurno nam trebaju bar 3 pobede, i tu svakako da je bolja ova varijanta kakva jeste.

 

Suma sumarum, mislim da u životu nikad nisam  ranije krenuo u kalkulacije 😄  Treba sačekati još 2 kola, mnogo jasnija će biti slika.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Partizan može imati na svom terenu 2/3 sa najjačima.Monako i Efes su realno porazi,sem ako Monako ne obezbedi domaći teren I ciljano budu hteli to 4 mesto,jer će Efes biti 7 ili 8 ako udje u PO.Jako je bitno sad otići na 15 11,što se tiče duplog kola u Italiji dobro je što Milano se vraća sa gostovanja u Valensiji,tako da tu će čak kkp biti odmorniji.

Link to comment
Share on other sites

Ja se od preostalih ekipa pribojavam Fenera najvise. Prepuni su kvaliteta, a pritom uhvatili novi zalet. Plus ce biti i velikog pritiska moranja, zbog nasih minulih rezultata. Ali ok, makar je to pozitivan pritisak, a ne ona losa verzija da nesto moramo, inace ispadamo.

 

Ako uspemo njih da pobedimo, ne sumnjam da ce igraci znati kako da se motivisu/naostre za Albu, valja vratiti za 1. kolo i ono blamiranje tada.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ja se od preostalih ekipa pribojavam Fenera najvise. Prepuni su kvaliteta, a pritom uhvatili novi zalet. Plus ce biti i velikog pritiska moranja, zbog nasih minulih rezultata. Ali ok, makar je to pozitivan pritisak, a ne ona losa verzija da nesto moramo, inace ispadamo.

 

Ako uspemo njih da pobedimo, ne sumnjam da ce igraci znati kako da se motivisu/naostre za Albu, valja vratiti za 1. kolo i ono blamiranje tada.

Ja ne vidim gde su uhvatili zalet,protiv Albe ništa specijalno meč na 190 poena bio je,u Turskoj jedva dobijaju,a neki nosioci i po 30 35 min u Turskoj igraju.Oly je jak, ali ne smeš kući dozvoliti da te tako rutiniraju,oni su po meni najprecenjenija ekipa u el.

Link to comment
Share on other sites

Iskren da budem,nisam ocekivao da cete bas ovoliko dici formu. Ovo je daleko iznad one povremeno raspojasane bande na gostovanjima s pocetka sezone. Daleko je kraj sezone, stvari se menjaju iz utakmice u utakmicu, nekad i povrede nekoj ekipi mogu da skroje krajnji plasman, ali mi deluje da ste gotovo siguran ucesnik top 8. Iznenadio bi me prilicno suprotan scenario.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Dobar u piku said:

Ja ne vidim gde su uhvatili zalet,protiv Albe ništa specijalno meč na 190 poena bio je,u Turskoj jedva dobijaju,a neki nosioci i po 30 35 min u Turskoj igraju.Oly je jak, ali ne smeš kući dozvoliti da te tako rutiniraju,oni su po meni najprecenjenija ekipa u el.

 

Fener ima određeni kvalitet, ali ne za f4. Ući će u top8, i tu će biti lak plen za Olimpijakos, Real, pa i Barsu. Na konto Itudisa koji je trenerski krem, mogu otkinuti pobedu, dve. Ne možeš sa Gudurićem kao prvom napadačkom opcijom (uz Wilbekina) više od toga. E sad, ako si za Olimpijakos napisao da su najprecenjenija ekipa u EL, to ne može biti dalje od istine. 

Link to comment
Share on other sites

Fener je bas mina. Susret Lesora i Motlija, Pantera i Vilbekina, Zeljka i Itudisa. Puna Arena, i videcemo u kakvom raspolozenju nakon Nisa.  Zelja mi je samo da ih spustimo ispod 80 poena. Da nastavimo sa boljom odbranom, napad nikad nije ni bio sporan. Poceli su da doprinose Naneli, Alen, Uros, i vise nema raspadanja, kad najbolji izadju da odmore koji minut.

Tu smo, borimo se za najboljih osam, to je sve sto sam zeleo. O kalkulacijama cu razmisljati dva kola pred kraj, ako budemo u igri. Do tad, uzivati...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luchifer89 said:

Što se tiče domaćeg terena, čisto da znate da će na shoping u Milano i Bolonju krenuti poveći broj grejvdigersa

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 

Bila i gomila ciganije, pa nesto nije pomoglo🙄

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...