Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

4 minutes ago, Instinkt said:

I da ne zaboravim; čestitke i našem žabaru i hvala na lepim rečima, ali i svemu što radi sa Bajernom. Prošle sezone su bili nadomak f4, ove sezone je masakriran povredama. Vrlo malo trenera bi izbeglo poslednje mesto, a on je u samom vrhu(evropskih trenera). Što kaže @DameTime voleo bih ga na klupi reprezentacije, nekad. 

 

Naravno da sam ja (uglavnom) u pravu 😛 Trinki-vinki legenda, što se mene tiče od ovih mlađih najbolji trener u Evropi, iscedio bi i suvu drenovinu od ekipe. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Gb92 said:

Isto tako moze da se desi da posle Albe ne vidimo pobedu do Zelenih 😄

 

Vrlo moguc scenario. Ali ajde da se nadamo da cemo dobiti makar 2 od 3 ona vezana domacinstva protiv azdaja.

 

Mislim da bi 1 od 3 bilo nedovoljno za plejof. A protiv Fenera pobeda nimalo nije izvesna, ljudi se vracaju u formu i to bas glasno.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treća vezana pobeda u gostima u EL.

Treća vezana EL tekma u kojoj smo imali 20+ i lagano dobili.

 

Da sam se nadao pobedi, stvarno jesam, ali na ovakav način definitivno ne. Osim par sitnica, strašna kontrola, pametni napadi, odlična odbrana.

Sa samo 28% šuta za tri bez problema dolazimo do 82 poena, a još smo usporili pred kraj.

 

Jako mi je drago što je Madar bio starter, odigrao korektnih 15ak minuta i bio deo utakmice kada se lomilo.

 

Za Ledeja smo "konstatovali" kako ide na 35+ minuta, on odigrao 19. Ali očigledno je da nije bio na 100%, reče to i Žoc.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Shonewizard said:

Opet jednocifren broj grešaka (8) a djelovalo je da ih u prvom poluvremenu gubimo kao na traci.

 

10 ofanzivnih Bajerna...meni se činilo da toliko imaju u svakoj četvrtini.

 

Kukavica,

Nisam znao da sam tolka kukavica,

Na +15  mi se koče vilice,

ko da pijem vinjak,

ispred prodavnice.

 

 

Crno-beli,bravo,bravo.

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast Trifi,Zeku i Smajliju što su pod temperaturom igrali,mi bi njih odmah rutinirali da nije Zek morao na klupu posle 7 8 min(posledica bolesti)gde ih je Tristan faulom i ispadanjem kasnije u odbrani vratio u život.Tu se baš video nedostatak Pap-a,ali iskreno i moranje da jedan kombo 4/5 dodje,moguće da se čeka ovaj Nba cut,pa da se neki potez povuče.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma vrh, što reče @realno *w lagana kontrola uz vrlo loš šut i tipa nevidljivog Pantera u drugom. Strašno pametna igra, dva tri puta vrlo strpljivo građene pozicije za Matijasa, plus su ispoštovali igrači sa klupe poput Anđušića (dečko najlagodnije igra kad smo u plusu), ajde što su ispoštovali nego su i akcije građene za njih i npr strašno mi je žao sto Danilo nije pogodio trojku iz tajma koja je za njega crtana. 

 

Nanelija ne bih dao za tri igrača, strašno školovan igrač, asist u pravo vreme, poštuje akcije, ne komplikuje previše... 

 

Kakva će ludnica protiv Fenera da bude, ne smem ni da zamislim.

 

Ako iko ima karte za Real, nek mi javi, dolaze neki Grobari Brisel (tri Belgijanca plus jedan Kamerunac 😂 ), dolaze i na PAO ali to sam rešio, međutim Real mrka kapa... plaćam šta košta, to nije problem

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Kup neka igraju Trixie, Trifa, Yam, Smajli, neka porode jos neke juniore do min. broja pa nek se igraju. Besmisleno je trositi igrace i rizikovati povrede u tom pointless takmicenju.

 

ja cu biti zadovoljan ako skupite snagice da se pojavite

 

close-door-the-office.gif

 

cestitke na pobedi.

  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Alex_Serbia said:

 

Vrlo moguc scenario. Ali ajde da se nadamo da cemo dobiti makar 2 od 3 ona vezana domacinstva protiv azdaja.

 

Mislim da bi 1 od 3 bilo nedovoljno za plejof. A protiv Fenera pobeda nimalo nije izvesna, ljudi se vracaju u formu i to bas glasno.

Moje misljenje da cete pre do 3/3 u gostima (italijani i efes) nego do 2/3 kuci sa (spanci i oli)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Cooper said:

Imamo skor 9-2 od povratka Avrama.

Da smo ga imali od početka sezone bili bismo na deobi 2. mesta.

 

 

Taj cirkusant će nam doći glave kad-tad/uspeli su da ga sapnu/sakriju sa nekim glupostima,ali u njemu čuči duh Monte Krista,pojaviće se on kada mu se najmanje budemo nadali.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam utakmicu na nemačkoj Magenta Sport, neverovatno je sa koliko oduševljenja i divljenja su komentatori tokom, a pogotovo posle utakmice komentarisali Partizan i sve oko njega, moram da priznam da mi sve bilo toplo oko srca. Izgledalo je kao kad u mali gradić dođe Real Madrid, pa imaju tu čast da pikaju loptu sa nama. Naravno, jesu konstatovali da su Bayern povrede desetkovale i da bi sigurno drugačije izgledalo da su bili kompletni, ali ni u jednom trenutku nisu time umanjili pobedu. Čak sam ubeđen da su mislili da i kompletni ne bi uspeli da nas pobede.

Prvo oko trenutne forme i igre, upotrebili su izraz da smo trenutno nepobedivi, pa npr. o Lesoru i njegovom napretku pod Željkom samo reči neverice i hvale, pa o samom Željku prosto izbija strahopoštovanje kad pričaju o njemu, o karijeri, i o tome šta uspeva da izvlači iz ovog tima. Pa su pomenuli i da praktično nema igrača koji je sarađivao sa njim, a koji za njega nema samo reči hvale i da svi mahom kažu da iz igrača izvlači uvek ono najbolje i da je najbolji trener sa kojim su radili, a da je pritom sjajan i kao čovek, da uprkos tome što je čovek sa najružičastijim licem u Euroligi [emoji16], gradi sa igračima drugarski i ljudski odnos i da ga mahom svi obožavaju. Pa onda o navijačima i atmosferi koju su napravili u Minhenu gde su napravili domaći teren od stranog, i koju prave u Beogradu, sve do divljenja što su i 10 minuta nakon završetka utakmice još u hali i slave.... ali zaista sve u svemu jedan prepozitivan komentar pun divljenja i oduševljenja.

Baš mi srce bilo puno.

  • Like 16
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Ne sam Safete said:

Samo da pohvalim Aleksu, konacno je spojio glavu sa ostatkom tijela. Dobra odbrana, dobar na skoku, ne srlja kao nekada ... zamolio bih jos nekoga (osim Kocka) da ga opere, trebace nam ovakav u nastavku.

 

 

Ne verujem da je došlo do spajanja glave sa bilo čime, više verujem da je kouč sa svojih 26 pomoćnika, isto kao i sa Lesorom, našao način da ga ubedi(videti pod V.Korleone i nepristojna ponuda) da ne radi stvari koje ne zna.Otuda i manji broj ukradenih(sa onom fejk agresivnošću),ali i manje izgubljenih/gluposti. Što ga u konačnici čini korisnim. Dobra vest je i što Madar njegovim povratkom, nije pao psihički kao Smajli dolaskom Lesora,tj. period agonije je trajao znatno kraće. Mogućnost da ga u važnim trenucima na utakmici gledamo u ulozi Divljeg Bila Hikoka, svedena je na minimum. Od kako tako funkcioniše manji je i broj Kockovih predinfarktnih stanja tijekom utakmice, o apetitu i redovnoj stolici da i ne pričam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...