Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

55 minutes ago, uini said:

'ladno diskutujete o zeljkovim naslednicima. da je neko to duji radio, popio bi batinice u verbalnom obliku.

 

nije vam dosta "its coming home" jinx i tekme od pola9-9, sad bi bas da se ukopate, hehe.

 

Ma ko raspravlja brate uini, ja sam samo startovao sa svojom željom šta posle Željka... što bi reko Edo Majka 'kad je nestalo meze, poče priča bezveze' 😂

 

E da, zaboravio sam na Johna Browna skroz, sećam se da su nas on i Canan zakopali kad smo igrali vs Unics u onoj korona sezoni. Zek i Lesor moraju da poginu večeras, opet

1 minute ago, Son_of_a_gun said:

Meni je blamčina da ovo nosim, nadam se da nas neće tjerati da ovo nosimo. emoji849.png

389f914cfa7a287bfbe67cc1c7b5460a.jpg

 

Nema šansi da to ikad stavim na sebe. Kakav smisao za šalu komiku, auuuuuu, ovo je i ispod kursadžije levela

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja samo da kazem da je u ovom trenutku neumesno porediti Trifu i Glasa. Trifa je uspesno odradio tranziciju na seniorski nivo, dok Slovenca to jos uvek ceka.

That being said, Glasu zelim da postane haubica kakva moze da bude i da ga ponovo gledamo u crno-belom.

Neka sa sobom iz Partizana ponese secanje na reakciju saigraca posle prvog kosa posle povrede 

Edited by jedibojan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gregor zaista djeluje kao okej momak, a i čisto košarkaški je tu bilo naznaka da ima potencijala, ali je zaista u trenutnoj situaciji i konkurenciji, sve drugo sem ovakvog rastqnka bilo suludo...

 

Trifa je domaći igrač prije svega, fizički zreo za seniorsku košarku, a i košarkaški uspijeva da nađe ulogu čak i na EL nivou (u par navrata smo imali priliku da vidimo kako bi Glas izgledao) i tu se priča završava.

 

Kada je Danilo u pitanju, kritikujemo ga mi, očekujemo više od njega, ali svakako je igrač sposoban da igra na EL nivou, a u konkretnoj ulozi koja mu je namijenjena kod nas, bukvalno idealan prototip.

 

Glasu svakako sve najbolje u nastavku karijere, pa se možda i putevi opet ukrste 🙂

 

A ovo večeras, pa jedvaaaaaaaaa čekaaaaaaaam. Ajmoooooo!

 

Edited by Shonewizard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

60+ ljudi upravo ispred blagajne Arene. Ne znam jel bas moralo tako da se prodaje, da ljudi na hladnoci cekaju kao nekad na jna kod onog lika sto zelenu jaknu ne skida ni kad spava.

 

Bice prepuno, svakako. Srecno svima veceras, i igracima i vama na tribinama, sve je veceras moguce - osim da se necete nervirati 😁

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dobar u piku said:

Crne i bele majice bi trebale biti kao koreografija,tipa jug sever crne istok zapad bele,ili nivo 200 crne,dok nivo 400 bele.

 

Nadam se da ce bar nivo 200-400 da ne bude bas isto istok i zapad kao i kod nas sto je bilo. (ako je uopste tacno to sto pises da je taj fazon koreografija)

 

Spoiler

spacer.png

 

Link to comment
Share on other sites

ovako izgledaju majce, da ne bude zabune 😄

 

Snimak-ekrana-2023-01-05-203325.jpg

45 minutes ago, Alek The Great said:

Cuh na tribina da je Balsa fasovao mononukleozu. Ako je tacno momak bas nema srece. U svakom slucaju mora se dovesti neko.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

 

3 ebena dana nakon povratka posle misterioznog loma šake... ja ne verujem šta se ovom momku dešava...

 

Nadam se da ćemo juriti nekoga,.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...