Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

43 minutes ago, Magia said:

 

Tako sto imas glavu (bolji kosarkaski iq) i rep (odbranu) 🙂 Andjusa je tu na 0/2

Treba nam i ono što on donosi a ovo nek obezbedi neko drugi. 🙂

 

Ako bude dobro i konstantno prangijao to može da bude samo plus u odnosu na ovu sezonu. Hoću da vidim malo korektnog šuta iz akcije i solidne pozicije a ne samo izolacije ili divljine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam što se bunite za Anđušića, sasvim dobar potpis.

 

Neko ko nije tu samo zbog para, ko se loži na Partizan. S druge strane, ovaj put neće biti glavni igrač, imaće svoju ulogu i trenera koji će znati da ga koristi. Pritom je i pristojan igrač.

 

Odličan potpis.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nikad ga nisam gotivio kao igrača, nekako mekan + nema drugih vrlina osim šuta. Odudarao mi je od filozofije igre koju smo furali tih godina a i od igrača kakve gotivim.

 

E sad, ako je dobar Željku i ako zna šta će sa njim uvjek je dobro imati takvu grobarčinu u timu. 

Stvarno je malo ljudi naloženo na Partizan kao on, mislim da mu je ovo nešto kao ostvarenje sna- euroliga, trener Žoc i sve to u Partizanu.

 

Sve u svemu- dobro nam došao Djusa.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Takodje nisam nikad bio njegov ljubitelj, nema kvalitet za stertera a nije jeftin za rezervu.

Ali sto kaze drug Safet, ako je Zeljku dobar valjda on zna sta radi. Plus ako se stvarno toliko lozi na KKP oprastam mu sto nume odbranu 🙂

 

Jos Boss, Muzonja, Kornet i palimo masinu

Edited by Marvin
Link to comment
Share on other sites

Meni je Djusa bi na daleko mu lepa kuća. Ali zaista je malo podigao svoj skil. Istrcavanje je ostalo kao forte, ali kao da je naučio malo sa loptom i sa svojom sporoscu uspije i pik da igra. Onako onaj kad sporoscu njiše odbranu.To mu je dalo dimenziju više od one jedne, tako da je nekako generalno podigao samopouzdanje,igru u zadnje 2 godine. To sam primjetio tako da mu odbranu nisam ni gledao.

Dobar potpis za poziciju Mura.  

Dobrodošao Danilo!

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Marvin said:

Takodje nisam nikad bio njegov ljubitelj, nema kvalitet za stertera a nije jeftin za rezervu.

Ali sto kaze drug Safet, ako je Zeljku dobar valjda on zna sta radi. Plus ako se stvarno toliko lozi na KKP oprastam mu sto nume odbranu 🙂

 

Jos Boss, Muzonja, Kornet i palimo masinu

i više od toga, trust me

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Jakob Aman said:

Petrusev prilicno propao. Ne bih bas da ga gledam kod nas.

 

Apsolutno.

 

To samo govori kako je MEGA statistika sviranje qrcu. I jedan Zagorac, pa i ovaj mali Jović draftovani ???

 

I samo se potvrđuje da Žoc ipak zna šta radi, iako je ispušena muštikla.

Aleksaaaaa, sa svim manama, ipak klasa za recimo Dangubu koji ne zna 'de bije.

A prvi sam se pitao, zar je moguće da je ugasio Dangubu i da ne može da ga iskoristi.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Petrusev ima raznovrstan napadacki repertoar. E sad sto je Atamnova taktika daj loptu ovoj dvojici pa sta bude, a ostali neka prasinare krpe rupe a I kad dodje lopta do tebe da isporucis to je drugi par cipela.

Za njega je neka uloga Dubljevica u Valensiji a ne top evropska ekipa. Da bude prva il druga opcija u napadu.

E sada mi imamo "mladce" Koprivu i Smajlija, Ledeja ako ostane Lesor tu je mjesto za neku skakacku masinu a ne Petruseva. Da nemamo Ledeja uzeo bih ga na prvu.

Sta je Željko zamislio ....ko zna!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, odupri se ludilu said:

Petrusev ima raznovrstan napadacki repertoar. E sad sto je Atamnova taktika daj loptu ovoj dvojici pa sta bude, a ostali neka prasinare krpe rupe a I kad dodje lopta do tebe da isporucis to je drugi par cipela.

Za njega je neka uloga Dubljevica u Valensiji a ne top evropska ekipa. Da bude prva il druga opcija u napadu.

E sada mi imamo "mladce" Koprivu i Smajlija, Ledeja ako ostane Lesor tu je mjesto za neku skakacku masinu a ne Petruseva. Da nemamo Ledeja uzeo bih ga na prvu.

Sta je Željko zamislio ....ko zna!

Dubljevic je u prajmu mogao opusteno da bude nosilac u recimo CSKA. Sad sto mu se nije mrdala guzica iz Valensije, to razumem.

Sto se tice Petruseva, prica je zavrsena kad smo doveli Balsu, i dobro je sto je tako. Zalizani ga je precenio i sad ce morati da pravi barem 1 korak unazad. Dok ne sredi fundamente u odbrani moci ce da igra kao backup u nekom second tier EL klubu. Nama treba prvi centar, a bilo bi glupo da gasimo Balsu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, odupri se ludilu said:

@jedibojanslažem se naravno ...nego i Dubi je vremenom došao do prajma... u suštini Petrušev nam ne treba jer nam treba nešto drugo. Ali mislim da će on biti dobar igrač ne samo Megin statisticar, treba mu odgovarajuća sredina da se razvije.

 

Tako je. Trenutno nismo match, a sto se njega tice, rad rad i samo rad. Talenat je tu

Edited by jedibojan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...