Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, Troteri said:

1.40 je kvota na Partizan po maxbetu.

 

Premala je, nije mi to realno, pogotovo ako Partizanu ne bude igrao Lesor, koji mnogo znaci.

 

Svakako bi trebalo Partizan ovo da dobije.

I meni se cini, jedino ako maxbet zna nesto oko Lesora sto mi ne znamo, tj. da povreda nije toliko kriticnog karaktera i da ce igrati.

Svakako je Partizan realan favorit.

Link to comment
Share on other sites

U duelu dve ekipe koje su se trudile da izgube ovaj meč, pobedu u tom pokušaju je odneo Partizan. Partizan je pokušao nekako da izgura na individualni kvalitet, ali Valensija organizovanija i posloženija ekipa, u svoj svojoj limitiranosti. Da su imali još jednog kvalitetnog igrača u rotaciji, na ovih par, verovatno bi i ranije rešili. Poslednja dva minuta regularnog dela utakmice su bila dobra, ali onih 10-15 koji su prethodili blagi užas.

 

Neverovatno je da Željko ulupa toliko para u tim, i da mu sve zavisi od Panterove 1 na x igre i šuteva preko ruke.

 

Lessort 39 minuta, toliko o onom kukanju kojem je posvećeno toliko pažnje, a koje je bilo čist damage control.

 

Partizan u svega par mečeva od peaka do dna forme, samopouzdanja i energije. U meču od 45 minuta, tebi Madar igra 13 (i da 13 minuta), Andjusic 6, Trifunović 3...

 

 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Nije veceras bila problem samo odbrana. Sve je bio problem.
Energija, zalaganje, koncentracija... a pre svega je problem trener.
Od ove ekipe nema nista. Imamo dobre individualce, al kao tim to je jedna velika nula.
 
Toliko grešaka u odbrani kadeti Veternika ne naprave koliko ova skupina preplaćenih iso zvezdica

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ajd da prestanemo da vise pricamo o parama jer apsolutno niko na ovom forumu pojma nema koliku platu igraci imaju.
Ocigledan je manjak samopouzdanja sto dovodi do niza glupih poteza. Ne znam sta smo trebali da odigramo u napadu pa da nadoknadimo ovih 15 skokova manje. Imali su cesto drugi napad, ponekad i treci. Ne moze se pobediti tako.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

  • Ha-ha 9
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ajd da prestanemo da vise pricamo o parama jer apsolutno niko na ovom forumu pojma nema koliku platu igraci imaju.
Ocigledan je manjak samopouzdanja sto dovodi do niza glupih poteza. Ne znam sta smo trebali da odigramo u napadu pa da nadoknadimo ovih 15 skokova manje. Imali su cesto drugi napad, ponekad i treci. Ne moze se pobediti tako.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk


Trebali smo da odigramo odbranu, zagradimo koš i skinemo jebenu loptu.
Šilobad sigurno ima fiksni od Lorensa Robertsa - može Leday da ga cimne već sutra da mu ovaj na maternjem objasni kako se to radi

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, medobrundo said:

 

Oki, da javimo onda kladionicama da Valensiji prebace ovu vašu 1.3 kvotu, a vama da prilepe njihovu 3.7.

 

Slične su te dve kvote, ali glupo da se ljudi tako neiskusno zajebu, kad ne raspolažu adekvatnim predviđanjima i očekivanjima.

Čestitke na smirenoj i tačnoj analizi. Imaš li još neki savet u vezi kvota?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...