Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

17 hours ago, Cooper said:

Pošto Katalonci najavljuju i Higinsa pored Kalatesa, deluje mi da je Đusa bivši.

 

Furas sliku kluba koji je bio zabranio vise stotina vasih navijaca da udju u halu...

 

Reko Zeljko bio kad se vratio da je Partizan najveci klub u Evropi posle jedino mozda Reala, tim recima, a ti furas sliku kluba koji je manji od tvog i to prema recima tebi verovatno svetog Zeljka...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex_Serbia said:

Mozda je 5. pivo, ali...apsolutno ne kontam nadovezivanje na citat 😬

 

5. pivo je... 

 

Ma neme veze s citatom vidis da sam ga kvoutovao zbog slike na prvi rendom upis. Zaboravio sam da ima opcija ova @ kod mene 2 piva pa verovatno zbog toga a i mozak slabije radi u ovim satima. Retko pijem, na 5 piva bi verovatno pitao Coopera esam te nekad zajebo, a sto si ti mene onomad hteo da namestis na trajni ban... Al neka, oprostio sam mu.

Link to comment
Share on other sites

Obrni okreni, igramo 2 puta protiv 17 protivnika kao i svi ostali.

Znači početno samopouzdanje protiv lakših protivnika, ali znači lakši protivnik i kasnije u sezoni kad se poveća opterećenje.

Mene ipak najviše interesuju dupla kola, pogotovo ta druga utakmica ako je na 2 dana i na strani.

Tu smo dobili Oli, Real i Virtus.
Zvezdu ne računam, jer je u BG, posle naše kući,ma njihove na strani.

Ipak da sačekamo i ABA, kad se ubace 3, 4 jače utakmce u ovo dobićemo pravu sliku.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kendrick said:

Previše je ovo sirotiljski, nisu nam tako rekli...

 

 

 

Ma jasno je skroz da je Naneli u fazonu, mene ionako niko ne bi hteo, evo dajte ako hoćete koliko ima onaj Davidovac u Zvezdi, ne mora ni redovno, nego kad se skupi, kad uplate navijači za porez.

 

Samo je bitno ponavljati i prihvatiti: ne moram da umanjujem cifre koje Vučić plaća, neće nas to manje učiniti SNS klubom. 

Edited by medobrundo
  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ledej je, prema Izraelcima, imao dogovor sa Makabijem za milion dolara i bio pred promocijom.

Onda je Exum potpisao za Dalas i mi smo pojačali ponudu i ostalo je istorija.

To je njihov članak.

Svako ne treba domaće "insajdere" uzimati za ozbiljno, sasvim dovoljno ih ima po Evropi što ne uzimaju burek i jogurt.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Neprijatno sam iznenađen ovim ciframa, tu se nešto ciganišemo, umjesto da zaokružimo te plate na:

- prva kategorija: 5 miliona

- druga kategorija: 3 miliona

- treća kategorija: 2 miliona

- četvrta kategorija: milion.

 

Ovako će ljudi da pomisle da smo neki Njemci, Francuzi ili tako neka govna pilićarska koja troše zarađene pare i štekaju se za svaki ojro.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, medobrundo said:

 

Uz još par vrhunskih pojačanja koja se očekuju, Partizan i jeste ozbiljan kandidat za titulu u EL. Zadržana okosnica tima, Željko na klupi, najbolji bek i najbolja četvorka Evrope, biće tu još dosta kvalitetnih igrača..

 

Mirota zna da fejluje kao ove godine, ali je prethodne imao indeks 40 u polufinalu protiv Reala. Kao što Beonegro reče, čovek je u vakuumu vrv najbolji igrač u EL.

 

Dolazimo u situaciju u kojoj nismo nikad bili, a to ti je da Zvezda, a naročito Partizan, više nisu nikakvi autsajderi. Svaki poraz kući je neuspeh, a ne verujem da će postojati tim u EL koji će u Beogradu biti favorit - ni po kladionicama.

 

 

 

Nije meni problem da priznam da smo legitimni kandidat za titulu EL. Kao i još bar 7-8 ekipa. Ja kukam na tržište igrača, na kojem imaš gomilu tih likova koji se godinama vuku po EL timovima, davno su prošli svoj zenit, a cena im paprena. Po onom što je prošle sezone pokazao u Barsi, i Mirotić se svrstao u tu grupu igrača. Da li može ponovo da vrati nivo igre na svoje najbolje godine ne znam, nije nemoguće, ali je veća verovatnoća da neće. A sa nivoom od prošle sezone, Nikola prosto ne vredi tih novaca. A daleko od toga da će da smeta ako dođe.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...