Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

4 hours ago, Inbox said:

Mali je ljakse u najavi. Ako nekom nije jasno, postovanje prema starijima i te trule fore, koje su valjda prevazidjene... Tavares se poneo smekerski. 

Ovo sam i ja pomislio. Ovo mi je u rangu Musa turčine, Čović Vesna, ciganska pi*cko igračima koji su igrali u Zvezdi i slično. Takvo skandiranje i ponašanje može da poremeti samo debila istog kao i oni koji to skandiraju, a među vrhunskim igračima nema puno takvih.

Link to comment
Share on other sites

Nije "car", ali nije ni toliko ozbiljno kako predstavljate.

 

Hajde ja nisam bio takav lik 😄, ali i te kako ima momaka kojih se sećam kao takvih, a izrasli su u super normalne ljude.

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

Okupljaju se prve grupe navijaca iz crno-belog tabora. Sreo sam dosta momaka I u centru I oko Santiaga (svi vezujemo po 2+ sportska dogadjaja ovih dana u Madridu)...imacete definitivno vecu podrsku nego u prva 2 meča!

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, leki bg said:

Okupljaju se prve grupe navijaca iz crno-belog tabora. Sreo sam dosta momaka I u centru I oko Santiaga (svi vezujemo po 2+ sportska dogadjaja ovih dana u Madridu)...imacete definitivno vecu podrsku nego u prva 2 meča!

Brate, trepni dva puta ako si otet🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Brate, trepni dva puta ako si otet🤣

Moji sportski dogadjaji ne obuhvataju Real- Partizan. Zavrsili sinoc masters u Madridu, sutra fudbal (ako me ne iz*ebu). Ali jeste zabavno popricati sa nasim ljudima,  snalazenjem za karte gde Spanci ne dadnu, nasi smo tu preko. 🍻

 

Moj pobratim iz Vilerban- Astroballa @Gudura , sorry za off topic .

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, leki bg said:

Okupljaju se prve grupe navijaca iz crno-belog tabora. Sreo sam dosta momaka I u centru I oko Santiaga (svi vezujemo po 2+ sportska dogadjaja ovih dana u Madridu)...imacete definitivno vecu podrsku nego u prva 2 meča!

Kakva je situacija sa ulaznicama, mogu li se kupiti na blagajni? Online prodaju su blokirali

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Patriota iz kauca said:

Rizik je ovde problem.

Latišefs i Difalah nisu bili pominjani u negativnom kontekstu ove godine u EL, niti smo mi osetili na svojoj koži.

Rižik je performans majstor i naginje ka favoritima. Već je bio pominjan ove godine..

Ryzhyk je nepredvidljiv i zna biti, ako mu se hoce, veliko zlopamtilo.

 

Od Latishevsa vece performance queen nema, iako je to u zadnjih par sezona smanjio . Lamonica do prosle sezone ponekad i ako mu je bioritmus isao na ruku, ali Oleg... Nije nesimpatican, ali ako ne sudi u tvoju korisz onda je dodatno iritantan. Zar nije on sa Radovicem bio u G2? Ako jeste onda cudi njegov povratak na mesto zlocina.

 

Difallah je ok.

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

Ryzhyk je nepredvidljiv i zna biti, ako mu se hoce, veliko zlopamtilo.
 
Od Latishevsa vece performance queen nema, iako je to u zadnjih par sezona smanjio . Lamonica do prosle sezone ponekad i ako mu je bioritmus isao na ruku, ali Oleg... Nije nesimpatican, ali ako ne sudi u tvoju korisz onda je dodatno iritantan. Zar nije on sa Radovicem bio u G2? Ako jeste onda cudi njegov povratak na mesto zlocina.
 
Difallah je ok.

Po nas Latiševs nije bio koban do sada, “nabildovani” dečkić takođe.

Rižik je kao sto si ga opisao, videćemo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...