Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Ozbiljni su skalpovi Efes, Oli, Real M. Prebitan je igrac Grk, sinoc se to najbolje videlo. Velika prednost je kad njega imas, da cuva recimo Decka.

Kakva cetiri spektakla u sedam dana. Koliko dobrih kosarkasa se okupilo, za kratko vreme. 

Sad bi potpisao razmenu, Rasic Andjusic. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stigla i zvanična čestitka...

 

"Čestitam košarkašima Partizana na de fakto plasmanu u Top8. Ja se nadam da će kad se završi sezona da plate svoje dugove. Država se ne ucenjuje vikanjem Vučiću pe*eru. Evo ako vam je lakše biću pe*er. Plati, bre, porez. To je tvoja obaveza."

 

giphy.webp?cid=6c09b952db31476bffc40c8bb

 

 

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Necu nista analizirati, hvaliti, isticati…reci nisu dovoljne.

Samo da ponovim sto sam ranije napisao: ovo je jedna fucking luda voznja, i uzivam u njoj. Gde god da nas odvede na kraju, meni je srce puno!

 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uvrnuto said:

 

Cirkusant

 

e ne moze, zato sto je @KockoOblodefinisao vildozu tako a on je punter-segment, ne mario, jednom knick, zauvek knick. volim ga skoro kao ntilkinu ali ne da sam ubedjen, vec znam da bi ga terali nakon dva metra dana.

 

typos edit

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja samo da iskoristim priliku da javno pitam ono sto mnoge ovde potajno zanima:
 
Spavas li mirno [mention=854]Beonegro[/mention]?
 
 
 
 
:classic_biggrin:
Beo prvo da ponese čoveka sa Mlađiva krozgrad, a potom kao redemption da povede navijanje u Kaunasu
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Klipan said:

Ja samo da iskoristim priliku da javno pitam ono sto mnoge ovde potajno zanima:

 

Spavas li mirno @Beonegro?

 

 

 

 

:classic_biggrin:

Totalno, ovo je za mene win-win, biće mi zadovoljstvo da prošetam Knezom ako Partizan osvoji, jedino zahtijevam da mi napravite adekvatnu majicu za taj ivent, ako do njega dođe 😄

  • Like 8
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...