Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

6 minutes ago, uvrnuto said:

Ne znam šta se cimate, ja samo na gostovanjima imam crnu seriju. 

 

Možete da budete opušteni do Bajerna... 

  Hide contents

U Minhenu. 😁

 

 

Javi kad polaziš u Minhen, neko želi da te vidi pre nego što kreneš:

 

dokuro-chan.gif?fit=334,251&ssl=1

 

 

😄

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

On 12/26/2022 at 6:43 PM, SportskiPozdrav said:

Ja hteo da idem prvi put ove godine u Arenu na Bayern, gledao karte u četvrtak prošle nedelje i mislio da je sajt zabagovao jer je sve bilo sivo, prodato. I za vikend malo detaljnije pogledam i vidim da zapravo ima i zelenih slobodnih mesta ali nivo 400 iskošeno nekoliko komada i nekoliko onih skupih karata iza klupe. 

 

A nije mi ni žao, drago mi je što će biti puno i što sam se prevario što sam mislio da će biti slobodnih karata. 🙂

 


Imam jednu kartu viška za nivo 400 bočno, po nabavnoj ceni, pa ako želiš ti ili neko drugi pišite mi.

Sad tek saznajem, prijatelj je sprečen da ide, a kupio sam mu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:


Imam jednu kartu viška za nivo 400 bočno, po nabavnoj ceni, pa ako želiš ti ili neko drugi pišite mi.

Sad tek saznajem, prijatelj je sprečen da ide, a kupio sam mu.

 

Posto kosta tvoja karta, to ti nama reci...

Ima ovde nekih koji ne pitaju sta kosta 😄 

Edited by Kooineeperk
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Nadam se jednoj bez razvlacenja zivaca. Ne mora kao protiv Virtusa ni blizu, ali sam dovoljno napet privatno ovih dana, mogli bi Zeljko i momci da me ispostuju veceras. Neka mi/nam trose zivce 05.01, to je svakako neizbezno tada.


Auh, gde baš tebi uleteh kartu... 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Nadam se jednoj bez razvlacenja zivaca. Ne mora kao protiv Virtusa ni blizu, ali sam dovoljno napet privatno ovih dana, mogli bi Zeljko i momci da me ispostuju veceras. Neka mi/nam trose zivce 05.01, to je svakako neizbezno tada.

 

1 hour ago, uvrnuto said:


Auh, gde baš tebi uleteh kartu... 😄

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pokvarili su utisak sa ovom smušenom završnicom, ali smo generalno igrali jednu čvrstu utakmicu i skroz zasluženo pobijedili.

 

Nekako mi se čini najtimskija pobjeda dosad, nekako su svi pomalo doprijenili i svi pomalo oduzeli. 😄 

 

Dobra energija u odbrani, baš aktivno i agresivno, šteta što smo solidan broj dobrih defanzivnih posjeda prosuli sa ovako očajnim skokom.

 

Idemo dalje.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ocajan sut za 3 u zadnje vreme nije posledica neke suterske krize, vec cinjenice da Zeljko vatreno insistira na gotovo-pa-iskljucivoj igri pod kosem. Dobro je to u velikoj meri jer razvija drugacija oruzja za nastavak sezone, ali fizicki i matematicki utice na % za tri. Malo pokusaja po mecu = sut za 3 van ustaljenog ritma. Da ne pricam tome koliko ova nasa nova igra fizicki iscrpljuje igrace (neretko i nas). Nadam se da se na treningu rade i specijali za sut spolja, pa da ce se kasnije implementirati. U suprotnom, igraci ce pomreti - sa sve prosirenom rotacijom.

 

Previse dobrih sutera, a imamo ravno 0 akcija za trojku. I to malo sto dajemo u zadnje vreme je iz "igre" 1 na 1.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Alex_Serbia said:

Ocajan sut za 3 u zadnje vreme nije posledica neke suterske krize, vec cinjenice da Zeljko vatreno insistira na gotovo-pa-iskljucivoj igri pod kosem. Dobro je to u velikoj meri jer razvija drugacija oruzja za nastavak sezone, ali fizicki i matematicki utice na % za tri. Malo pokusaja po mecu = sut za 3 van ustaljenog ritma. Da ne pricam tome koliko ova nasa nova igra fizicki iscrpljuje igrace (neretko i nas). Nadam se da se na treningu rade i specijali za sut spolja, pa da ce se kasnije implementirati. U suprotnom, igraci ce pomreti - sa sve prosirenom rotacijom.

 

Previse dobrih sutera, a imamo ravno 0 akcija za trojku. I to malo sto dajemo u zadnje vreme je iz "igre" 1 na 1.

Počeli smo da ličimo na nešto otkako ne bijemo po 30 trojki po tekmi bez obzira na procenat, tako da ja to ne bih dir'o.

 

Dobismo nekako uprkos Punteru, Nunnalyju i Papapetruu. Madar vjerovatno najbolja utakmica u EL do sada.

 

Opet jako mali broj izgubljenih lopti, to je dobro.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...