Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

8 hours ago, Dracarys said:

Ja ne znam samo, zašto nismo iskoristili priliku da dovedemo Milutinova?

 

8 hours ago, Ne sam Safete said:

Pisali smo o tome, cini mi se na na topiku o bivsim.

Ukratko, ne odgovara Zeljku. Mislim to je moj stav a ja nikad ne grijesim :classic_smile:

 

Ja sam baš uveren da se on sa Olijem dogovorio još prošlog leta. I da je očigledno imao želju da se vrati tamo.

 

Stvarno ne verujem da bi Žoc odbio takvog igrača, da je imao priliku.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je PJ rizično rešenje, u smislu upitnosti tih fizikalija posle povrede, šuta, prilagođavanju evropskoj košarci, i povrh svega igranje pravog keca po prvi put u životu.

Ok, organizovao je on dosta tokom karijere, ali nije isto igrati PG-a i raditi tu sekundarnu kreaciju.

 

Ali sve to na stranu, jasno je da je dobar igrač u pitanju, da je Žoc dobio dobar materijal sa kojim vredi raditi.

 

Ono što je meni drago u celoj situaciji, što nismo doveli nekoga sa dosadnog evropskog tržišta, naročito ovoga što je preostalo u zadnjih 15-20 dana. Gomila preskupih polovnjaka, u poznim igračkim godinama i sa gomilom povreda u paketu. 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kada i ako PJ bude zvanicno doveden, zvanicno cu i ja poceti jos vise da zalim sto smo izgubili Yama sa njegovom energijom i ponajvise njegov sut 😕

 

Da ne pricam o tome da i kada se povredi (vs SC derbi u plejofu), on ne izostaje.

 

Sada cemo imati 3 pleja cije je zdravstveno stanje upitno (ajde da se nadamo da je ovo Avramovo bila samo neverovatna, ruzna slucajnost koja se vise nece desavati).

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma. Prema tvrdnjama iz kluba Piđn je potpisao pa je jedina logika zašto ga ne objavljuju ta da čekaju još nekog. E sad, da su dvojica ne bi se zajebavali nego bi ih objavljivali kako stižu. S obzirom da tražimo trojicu - moraju da budu trojica.

A ovo za ponedeljak sam lupio. [emoji23]

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Nemam pojma. Prema tvrdnjama iz kluba Piđn je potpisao pa je jedina logika zašto ga ne objavljuju ta da čekaju još nekog. E sad, da su dvojica ne bi se zajebavali nego bi ih objavljivali kako stižu. S obzirom da tražimo trojicu - moraju da budu trojica.

A ovo za ponedeljak sam lupio. emoji23.png

 

Sirotinju koja je donirala za porez valja obradovati ponedeljkom, da im lakše padne radna nedelja... :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...