Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

32 minutes ago, Zobraun said:

6. lična sa njim je po meni neslušljiva,to je po jedna anegdota ili (loša) fora za ponekog igrača iz svakog tima,smejanje veštačko i tako iznova i iznova.


pa esmo rekli da je TMZ najava sezone. nije veštačko ništa, sve je organic. 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Losmi17 said:

Srdjan zna najvise kosarke u taktickom smislu zato sto ima trenersku diplomu koliko znam.

Meni je Edin ipak za 2 koplja iznad.

Ali nekada to ume i da zamori malo kod njega. Verovatno ga grobari više vole,ali mislim da ume da pretera sa nekim stvarima koje prosečnom gledaocu nisu ni malo bitne.

 

Miloše slušam svaki podkast,ništa nije bilo usmereno protiv tebe 🙂 Samo sam kao najavu sezone očekivao više 🙂 Mislim da ti je od podkasta sa ljudima sa Arene najbolji Ognjanović-Tadić pre drafta,razbili su baš!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zobraun said:

ništa nije bilo usmereno protiv tebe


nije tako ni shvaćeno, opušteno.

što se tiče viših očekivanja, tu je malo problematično što je bilo preko zooma. niko ne voli da sedi i gleda u telefon dugo vremena, pada fokus, priča odlazi tamo i vamo, malo humora da razbiješ, a realno niko nije "na svome", pa onda crknu baterije, puknu interneti, zvuk se poremeti...i povrh svega završiš sa 4h materijala i ljudi će da me streljaju u montaži kad vide, ali jbg.

ispalo je popularno, narod je voleo, slušano je bilo. ali potpuno razumem šta hoćeš da kažeš i uvažavam.

 

7 minutes ago, Zobraun said:

Mislim da ti je od podkasta sa ljudima sa Arene najbolji Ognjanović-Tadić pre drafta,razbili su baš!


Toga se nerado sećam jer sam brate umirao taj dan, k'o koronu da sam imao nedajbože, ne znam kako sam snimio podcast od toliko kašlja. Srećom njih dvojica izvukli to.

Link to comment
Share on other sites

Kad ste vec kod komentatora, po meni na ovom prostoru ne postoje bolji sportski komentatori od dvojca sa Arene koji prenose rukomet. Tu pre svega mislim na onog 'elegantno popunjenog', mislim da se zove Sreten Raskovic. Ne gledam cesto rukomet na Areni, ali se odusevim svaki put kada ga gledam,a on komentarise. Sve ima. I dikciju, i znanje, i informacije i emociju, sto je mozda i najbitnije. Jednostavno svaka pohvala za ovog lika.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

E to ni u ludilu! Erceg se drži live timiga ko pijan plota i njemu je najvažnije da pročiita vreme po sektoru, iako i nakon toliko godina nije naučio kako se isti koristi, pa se sav oduševi kad neko odveze najbolje vreme u sektoru, a čovek kasni 3-4 desetinke, dok mu isto tako ispod radara prolaze ljudi koji ne prave crvene sektore, ali zato imaju vreme konkurentno za pol.  U trci se isto samo fokusira na vremnea po krugu i razlike, iako je to vidljivo golim okom, a o pogrešnim taktikama i tumačenima istih u F1 me jeza hvata. Bez dileme su najgori komentatori od svih sportova! Oni jedino što imaju je ogromna ljubav ka sportu, ali način nam koji rade prenose je za zatvor!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Sprivel (al @Romantik brzi)

Heh, nisam siguran da bi se ekipa sa AutoMoto sportova slozila sa tobom (sta vise siguran sam da ne bi), ali jeste cinjenica da Srdjan ima i harizmu i glas. Fino odvajaju sta je za trke (sto gleda najveci broj ljudi), a sta za treninge i podcaste. Cak, Srdjan u podcastima zvuci jos bolje, iako cesto odluta 🙂 . Ali za nekog zagrizenog AutoMoto sportasa imam utisak da su oni isto sto i Sarenac za nas 🙂 .

Meni se Edin smucio. Bio mi je izrazito interesantan, svakako je potkovan, ali ja ga percipiram kao isfoliranog bas a propo price da mu je svaka tekma kao game7. Radojevic mi je najprijatniji u svakom smislu. Voleo bih da ga cujem nekad kako bi se snasao sa Zvezdinom utakmicom 😈

Pored usual suspectsa Vujcina, Dende i sl. meni je Plavsic prestao da bude slusljiv. Ima strava komentatorski glas, ali ponekad u tandemu sa Kuzmanovicem... Ma znaju navijaci Zvezde o cemu pricam.

Edited by Geronimo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Geronimo said:

Voleo bih da ga cujem nekad kako bi se snasao sa Zvezdinom utakmicom 😈


Komentarisao je neke pripreme jesenas. uglavnom pamtim da su ljudi imali prigovore kako izgovara "Davidovac", kasnije se ispostavilo da je to tačno kako on radi... 😄

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mairosu said:


Komentarisao je neke pripreme jesenas. uglavnom pamtim da su ljudi imali prigovore kako izgovara "Davidovac", kasnije se ispostavilo da je to tačno kako on radi... 😄

Uh, krivo mi je sto sam to propustio... Njegova emocija mi deluje autenticno za razliku od Edina, bas me zanima kako bi je hendlovao.

A sto se 'Davidovac' price, to je jedna od razlika izmedju Srdjana i vecine komentatora, u kosarci je, deluje mi da zivi kosarku, pa naravno da zna (nebitno je sto meni izgovor, kao nekom iz istocne Srbije, para usi i nisam u stanju da ga zovem kako treba 🙂 ). Na stranu to sto je to islo i zvanicno na ovogodisnjem EL MediaDay i pusteno za 'siroke narodne mase' u najavi prve tekme... Al dobro, ucimo se valjda svi dok smo zivi 🙂

Link to comment
Share on other sites

Verovatno ima tu i do toga da jedan deo navijaca Zvezde ne moze da smisli Fener jer Obradovic (bio) trener a glavne violine Bogdanovic i Veseli godinama.

 

Mada, eto, i Kalinic i Guduric su imali bitne uloge...

 

Mozda je ipak samo u pitanju sifra "prebogati turci"...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je kul neki Hrvat što prenosi na Areni Aba ligu, a ponekad mu bude u studiju i neki bivši košarkaš. 

Nažalost nisam video imena, ali su mi favoriti za prenose Aba lige. Nema frke, ludila i u laganom ritmu prate tekmu, pohvale svaki kvalitrtan potez obe ekipe iznesu svoje mišljenje koje je skroz korektno i nepristrasno.

Ponekad daju i neki info koji nije sa portala, forumskog tipa. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Romantik said:

E to ni u ludilu! Erceg se drži live timiga ko pijan plota i njemu je najvažnije da pročiita vreme po sektoru, iako i nakon toliko godina nije naučio kako se isti koristi, pa se sav oduševi kad neko odveze najbolje vreme u sektoru, a čovek kasni 3-4 desetinke, dok mu isto tako ispod radara prolaze ljudi koji ne prave crvene sektore, ali zato imaju vreme konkurentno za pol.  U trci se isto samo fokusira na vremnea po krugu i razlike, iako je to vidljivo golim okom, a o pogrešnim taktikama i tumačenima istih u F1 me jeza hvata. Bez dileme su najgori komentatori od svih sportova! Oni jedino što imaju je ogromna ljubav ka sportu, ali način nam koji rade prenose je za zatvor!

 

To sam i ja primetio na formuli,motogp ne gledam. Mislim da je njemu važno samo da neprekidno nešto priča,nema veze što nema smisla. A ljudi koji gledaju NFL mi pričaju da tu čovek bukvalno veze nema,da isto tako priča neke taktike,a otprilke ne zna ni pravila. Opet kažem, ovo za NFL su utisci drugih, ne gledam to

Link to comment
Share on other sites

Pre par godina igraju Srbija Francuska, Dio daje trojku, Šareni u fazonu "eto dade i on trojku, iako mu to nije jača strana" itd...

Smejao sam mu se tada.

 

 

Sada gledam CZ - Asvel, daje Dio trojku, Plavšić istu priču od Šarenog.

 

 

Je l toliko teško baciti pogled na EL sajt i videti da čovek ima 45% za tri ove sezone, uz 24 trojke na 21 utakmici? Da u karijeri ima oko 38-39% za tri?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...