Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

1 hour ago, Zvezdinho said:

Bemu misa kad Balkaninfo moze Paspalja i Milojevica  da navata u vreme korone, mozes valjda i ti nekog takvog da navatas. Iskoristi malo te veze iz DSS-a:classic_tongue:


Paspalj i Miloje nisu aktivni košarkaši.

Paspalja ću zvati ruku na srce, imam plan već neko vreme, ali veliku većinu onoga što sam hteo sa njime da radim sam već uradio.

Miloje je dao intervju apsolutno svakome pa ne moram da se guram tu.

Link to comment
Share on other sites

 

Ova dvoica nisu normalni, Šileru se ispraznila baterija na kraju, morao da promeni prostoriju da uključi na punjač, i očevidno čovek žuri negde, a oni navalili sa pitanjima kao nikada. Mogu se kladiti da ih je Šiler oterao u tri lepe kad je pritisnuo end call. :lol_2:

 

Btw, ako sam dobro pročitao između redova, Džilo najavio Šarasa u sledećoj or so epizodi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 12/9/2020 at 9:37 AM, Chaos Is Me said:

Ja sam Radonju baš prezirao kao igrača, sa sve onim crnim čarapama na belu opremu.

 

Ja ga se sećam iz Novog Sada, kad je igrao za Vojvodinu. Au brate koji je to seljo bio, dobio je od nekoga iz fudbalskog kluba onu mantil jaknu ili kako da je nazovem,do  ispod kolena, celu zimu je bio u tome, a znate kako je smešno izgledao.

Uglavnom, živeo život koji je za mene bio klasičan fudbalerski - motanje oko Spensa po ceo dan, obilaženje kafića, plastična kašikica koja viri iz usta u svakom trenutku, itd...

 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...