Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

1 hour ago, 12Laki said:

Tebra nedostajes na temi KKCZ.

Vrati se.


nenenene...ja tamo kad sam pravio thread bilo je sisaj ga baksuze, sad vidim da ide sve kako treba, javljam se kad se osvoji tripla kruna... 😛

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Baš kao što netko kaže gore, TMZ podcast. :lol_2:

Volim slušati Edina, dobru kemiju ima s Mairosuom, ali realno puno je jači i zanimljiviji taj dio podcasta s raznim pričama i dogodovštinama nego sama NBA analiza ekipa i sezone dosad. Puno previše je za moj ukus tu nekih paušalnih rečenica, površnosti oko nekih timova i igrača i slično. Ali ajde, ja vjerojatno ni nisam ciljana publika, većina ljudi ne prati toliko NBA tokom regularne sezone na day-to-day bazi pa im ovo dobro dođe kao nekakav uvod za playoff i ono što slijedi. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Sharp said:

Baš kao što netko kaže gore, TMZ podcast. :lol_2:

Volim slušati Edina, dobru kemiju ima s Mairosuom, ali realno puno je jači i zanimljiviji taj dio podcasta s raznim pričama i dogodovštinama nego sama NBA analiza ekipa i sezone dosad. Puno previše je za moj ukus tu nekih paušalnih rečenica, površnosti oko nekih timova i igrača i slično. Ali ajde, ja vjerojatno ni nisam ciljana publika, većina ljudi ne prati toliko NBA tokom regularne sezone na day-to-day bazi pa im ovo dobro dođe kao nekakav uvod za playoff i ono što slijedi. 


pa ja se vodim logikom da ko hoće stvarno da sluša ozbiljno, da ima Amerikance koji to rade na nivou koji mi verovatno nećemo dobaciti (ili ako hoćemo, uvek imate kolegu Radojevića koji ide više iz tog trenerskog ključa jer ima živog trenera u studiju ili Tonija Lazara na twitteru koji stvarno ima dobre breakdowne). pošto taj nivo svesno ne dobacujemo, niti mislim da je široj publici to toliko zanimljivo, idemo iz ključa zaj'bancije, al' opet ne da bude uvredljivo po inteligenciju.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mairosu said:


pa ja se vodim logikom da ko hoće stvarno da sluša ozbiljno, da ima Amerikance koji to rade na nivou koji mi verovatno nećemo dobaciti (ili ako hoćemo, uvek imate kolegu Radojevića koji ide više iz tog trenerskog ključa jer ima živog trenera u studiju ili Tonija Lazara na twitteru koji stvarno ima dobre breakdowne). pošto taj nivo svesno ne dobacujemo, niti mislim da je široj publici to toliko zanimljivo, idemo iz ključa zaj'bancije, al' opet ne da bude uvredljivo po inteligenciju.

 

Ma nemoj da me krivo shvatiš, to sam samo spomenuo jer su mi neke druge epizode tog tipa baš bile izvrsne na taj analitički način - recimo ona za ABA 2 ligu, oduševio me Miloš Čaković koliko dobro poznaje sve ekipe, odnose i slično. Iako istina, rijetko koja druga epizoda je što se humora tiče na razini kao ove s Edinom. :lol_2:

 

Edited by Sharp
Link to comment
Share on other sites

ne shvatam te krivo uopšte, samo ti dajem objašnjenje zašto nas dvojica radimo na taj način na koji radimo 😄

caković je drugo (c, btw, ne č), to je ipak lokalno takmičenje u kojem on zna svakog domara u hali pa se može govoriti iz tog ugla. znamo i mi NBA osoblje ali opet nismo uvezani kao Joe iz Athletica. a neka je ocena da jesmo zabavni pa idemo na te note 😄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/17/2021 at 10:21 PM, Grunf said:

 

najpre pet minuta uvoda u podkast (takozvani intro), pa onda jos minut introa, pa od 10:50 do 13:20 jos jedan uvod. edin avdic se prvi put izborio da sastavi tri recenice posle 16 minuta, a konacno dobio priliku da nesto kaze u 18:50. posle vise od 23 minuta domacin je zavrsio sa monologom. dobrosave gajicu, sve ti je oprosteno... 

Edited by Sinan Bowie
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...