Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Just now, Mairosu said:


rivers...riiiivers....iiii....riiiiiiiiiiiveeeeeers....

 

najviše volim da citiram, zapravo parafraziram

bonora kao baštenski patuljak ulazi u reket & poentira

+ već sam govorio da ovo ljubljenje lopte nije higijenski

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Manu said:

Pa jos sve to pod faulom mu je bas underrated postapalica, a ima neki poseban smek

 

Mislio sam Tea da drzim na avataru sve do kraja SP a nadam se i dugo posle zbog zasluga ali Denda je stvarno preozbiljna konkurencija

 

Морао сам, вала, и ја да га испоштујем 😎

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mairosu said:


rivers...riiiivers....iiii....riiiiiiiiiiiveeeeeers....

 

Пре неки дан баш причам са другаром, масно бих платио за прилику да га само још једном чујем, они преноси су непоновљиви. Човек зна кошарке, али онај глас "убио сам 60 капи Валеријане и два вињака пред текму" је суво злато. Ако неко има приступ архиви БК (ако тако нешто уопште постоји), свашта бих дао у замену за неколико преноса Палаканестра, а може и НБА (несрећни Дики Симпкинс је сада добио још једну рампу по лопти, а чини ми се и по глави). И данас из зезања понекад преносим утакмице које гледам сам његовим гласом.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Boki je komentarisao samo jednu NBA tekmu da ja znam, Lakers-Chicago, i to je navodno bilo po kazni ili je izgubio neku opkladu (pokojni komšija Neša je radio u BKTV). I tačno se sećam tog prenosa, bukvalno kao da se spržio dva haš džoksa i u kompletnom zen transu izbacio prijave. "Van Eksel...eh Van Eksele, tako ti je to u NBA...danas pukovnik...sutra pokojnik...".

 

I naravno, Henry Williams nije nikada bio samo Henry Williams, već napast zvana Henry Williams.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Upravo se raspitao kod kolege Radojevića - Boki je živ i akcija nekuda, samo ne znamo gde, ali to mi barem daje za pravo da ga zovem starim nadimkom koji smo mu nadenuli u kraju - mrtvi. 

Boki i Ilija, Garfield i Odie BKTV košarke.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

osim što je profi u poznavanju igre i ima smisla za humor - super je bilo i upravo to što pominješ, bio je potpuno drugačiji od bezrazložno egzaltiranih komentatora

 

Никад нећу заборавити Бенетон и његово Секунда, Секунда, Секунда (ја гледам време, остао још минут), те статистику играча у пола реченице (два два за два, три пет за три), и наравно чувено издуживање (Маааааајеееерс као машина, или Риииивееерс). Цар, не знам ни да ли је жив, али волео бих да га чујем још који пут.

Едит: одговорио Маиросу, поздрав за легенду Бокија, он пре било кога од ових данашњих квазикоментатора.

Edited by Сандро Ђентиле
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

uff ja sam obožavao henrija vilijamsa, ne sećam se da je neko tako dominirao skilom i inteligencijom u italiji tih godina kao on

 

Gotivio sam ga bas kao klinac. Nisam imao pojma da je umro covek, sad izguglah

Edited by threepwood
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, threepwood said:

 

Gotivio sam ga bas kao klinac. Nisam imao pojma da je umro covek, sad izguglah


Umro. Neki rak da li bubrega ili nešto. Otišao u popove posle košarke. Mnogo sam ga voleo, omiljeni EL igrač tih godina.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pepe sancez said:

Ne zamajavaj ti nas, a nista ne najavljujes za danas.


Da si pažljivo pratio starije podcaste a VIDIM DA NISI (pišem minus mladiću) znao da bi da su danas Igor i Ivan pt. 2 jer smo se dogovorili da napravimo postdraft specijal. Znači, onako turbo geek priča, pik po pik, a usput i reč-dve o završenim prvenstvima.

I kraj sezone, počinje leto, pa se vidimo u avgustu. U to ime, voleo bih da svako kaže šta mu se ne sviđa (svi ste već x puta rekli šta vam se sviđa) i šta bi rado videli od druge sezone nadalje.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pričali smo već o ovome. I meni je Henry Williams bio žešća faca i mnogo sam ga gotivio, kao uostalom i ceo Beneton kao klub. Imali su neki avangardan šmek, onaj prelepi parket, dobre dresove, dobre i zanimljive ekipe, Rebarceta u naponu, Pittisa, Marcela Nikolu i sličnu oldschool gospodu.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

najviše volim da citiram, zapravo parafraziram

bonora kao baštenski patuljak ulazi u reket & poentira

+ već sam govorio da ovo ljubljenje lopte nije higijenski

 

 

Galanda... Prvi poeni Djakoma... 😃

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Mairosu said:


I kraj sezone, počinje leto, pa se vidimo u avgustu. U to ime, voleo bih da svako kaže šta mu se ne sviđa (svi ste već x puta rekli šta vam se sviđa) i šta bi rado videli od druge sezone nadalje.

 

Ja nemam nikakvih zamerki na podkast, niti na način na koji vodiš emisije. Jedino bih apelovao, da gosti budu više bivši ili aktuelni igrači/treneri/sudije tj. ljudi koji mogu da podele neke interesantne inside anegdote. Da preciziram, radije bih slušao Peđu Materića, nego Srkija Radojevića šesti put 😀. Naravno, verovatno je u realnosti jako teško doći do takvih gostiju, ali ako budeš u situaciji da možeš da biraš, to su neka moja razmišljanja i želje.

 

Sve pohvale za minuli rad, i da nastaviš jako i od samog avgusta!

Edited by Whitnail
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...