Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

10 hours ago, Marvin said:

Aloe, iz solje za Neskafu se pije Neskafa i to ladna, kakve su ovo blasfemije?

 

Vidiš da je ovo novogodišnje izdanje, kako da pijem 'ladnu kafu iz nje? :') 

 

Btw, ponovo sam pročitala članak i rasplakala se na par mesta, ja baš emotivno reagujem na sve vezano za reprezentaciju? Željkov poslednji pasus i sam kraj teksta me jako raznežio. 💙 Nekako verujem da i ovi momci koji su u Manili mogu doživeti njihovu "sudbinu"...

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Upalih Luku i Kuzmu, vidim da beefuju, izgleda sa Jao Miletom, ali ne kontam sta se zbiva. Naravno, najgore u ovim pricama je sto nece reci - desilo se to i to, nego ce 45 minuta da pricaju izmedju redova i okolisaju.

 

Inace, zanimljiva Miletova epizoda sa Savanom. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Markoss said:

Upalih Luku i Kuzmu, vidim da beefuju, izgleda sa Jao Miletom, ali ne kontam sta se zbiva. Naravno, najgore u ovim pricama je sto nece reci - desilo se to i to, nego ce 45 minuta da pricaju izmedju redova i okolisaju.

 

Inace, zanimljiva Miletova epizoda sa Savanom. 

Oteo im Mile Savana ako sam ja dobro razumeo...😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Markoss said:

Upalih Luku i Kuzmu, vidim da beefuju, izgleda sa Jao Miletom, ali ne kontam sta se zbiva. Naravno, najgore u ovim pricama je sto nece reci - desilo se to i to, nego ce 45 minuta da pricaju izmedju redova i okolisaju.

 

Inace, zanimljiva Miletova epizoda sa Savanom. 

Čekaj, nova faza su ratovi podkastera? Idi bre. :lol_2:

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Nenadd said:

Oteo im Mile Savana ako sam ja dobro razumeo...😂

 

A vidim da su i promenili studio, plus je Kuzma sad strucni konsultant na RTS-u. Smara sto ne kazu konkretno sta se desava, ali jedno sat vremena vrte iz supljeg u prazno i ne kazu nista konkretno. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

A vidim da su i promenili studio, plus je Kuzma sad strucni konsultant na RTS-u. Smara sto ne kazu konkretno sta se desava, ali jedno sat vremena vrte iz supljeg u prazno i ne kazu nista konkretno. 

Da, da, nisu vise kod Ercega sa SK-a a koliko vidim vise im nema ni onog Vanje iz rezije sto komentarise NBA i ima svoj NFL podcast.

Ako sam dobro upratio taj mali sad ima neku svoju emisiju na Areni.

 

Luka ne ume da cuti i zbog toga za malo da ostane bez emisije, Kuzmanovic tu drzi diskreciju i gleda da se ne zameri nekome.

Zato mu i uspeva da ostane ne SK-u (sada i RTS-u) sve ove godine, iako objektivno ima 20 boljih konsultanata koje bi mogli da nadju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nenadd said:

Da, da, nisu vise kod Ercega sa SK-a a koliko vidim vise im nema ni onog Vanje iz rezije sto komentarise NBA i ima svoj NFL podcast.

Ako sam dobro upratio taj mali sad ima neku svoju emisiju na Areni.

 

Luka ne ume da cuti i zbog toga za malo da ostane bez emisije, Kuzmanovic tu drzi diskreciju i gleda da se ne zameri nekome.

Zato mu i uspeva da ostane ne SK-u (sada i RTS-u) sve ove godine, iako objektivno ima 20 boljih konsultanata koje bi mogli da nadju.

 

 

 

Ne ume da cuti, a juce odgledah sat vremena gde bukvalno vrti floskulu: "Mi za razliku od drugih podcasta drzimo nivo, necemo nekog po 5 puta da zovemo, zelimo da sagovornici budu na nivou". Mislim, ako vec dajes prostor tome u emisiji i to ne pricas kratko, nego bukvalno to bude sat vremena programa, onda lepo objasni - Zvali smo Savanovica, ispalio nas zbog Mileta, nije korektno zbog tog i tog. 

 

Mada koliko sam skapirao, Luka i dalje komentarise na SK regularno. 

 

Meni je to sve meh, i njihova i Miletova emisija, ali kad sam ovako u gasu oko SP, onda volim i to sve propratno da gledam i da slusam pricu o tome. Ali prejako je sto se beefuju. 

 

Tj, Miletova mi je i zanimljivija zbog gostiju i te neke price, iako je on kao voditelj slabiji od tog Luke za jedno 20000 nivoa. Luka i Kuzma bas vrte neke "seli smo ispred prodavnice price", a nemaju neku dubinu, pogotovo Kuzma koji manje prati kosarku od prosecnog klinca koji trenira basket, i onda to realno ne drzi paznju da se gleda. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Ne ume da cuti, a juce odgledah sat vremena gde bukvalno vrti floskulu: "Mi za razliku od drugih podcasta drzimo nivo, necemo nekog po 5 puta da zovemo, zelimo da sagovornici budu na nivou". Mislim, ako vec dajes prostor tome u emisiji i to ne pricas kratko, nego bukvalno to bude sat vremena programa, onda lepo objasni - Zvali smo Savanovica, ispalio nas zbog Mileta, nije korektno zbog tog i tog. 

 

Mada koliko sam skapirao, Luka i dalje komentarise na SK regularno. 

 

Meni je to sve meh, i njihova i Miletova emisija, ali kad sam ovako u gasu oko SP, onda volim i to sve propratno da gledam i da slusam pricu o tome. Ali prejako je sto se beefuju. 

 

Tj, Miletova mi je i zanimljivija zbog gostiju i te neke price, iako je on kao voditelj slabiji od tog Luke za jedno 20000 nivoa. Luka i Kuzma bas vrte neke "seli smo ispred prodavnice price", a nemaju neku dubinu, pogotovo Kuzma koji manje prati kosarku od prosecnog klinca koji trenira basket, i onda to realno ne drzi paznju da se gleda. 

Pa verovatno je bio dogovor u svlacionici da se ne prica o tome ali ovaj ne moze protiv sebe, pa je ispala najgora kombinacija, smaranje bez konkretnih informacija sat vremena.

Slazem se za njih i Mileta, njih vadi to sto su hiperaktivni, snimaju stalno i imaju neka poznantstva pa na taj nacin pecaju gledaoce koji su zeljni sadrzaja.

Mile zove iskljucivo ljude koje zna i vadi neke anegdotice za koje je vec cuo, ako se ne bude prilagodio imace problem da zadrzi i ovo ljudi sto ima na kanalu.

Inace sto se same price i harizme tice, kao i produkcije, sve to je vrlo vrlo labavo, i to vazi za oba podcasta, zato ljudi ovde mahom i ne gledaju.

 

Meni je cak tandem sa najvecim potencijalom da kaze nesto pametno bio Plavsic - Nenad Miljenovic, kada su se pojavili krajem prosle sezone u podcastu onog momka iz Sportala(Blica).

Na stranu sto je vecini antipatican, Darko zna novinarski da postavi pitanje i ako mu ne das previse prostora uradice svoje, dok od Miljenovica dobijas sve lepo i koncizno sto se tice taktike i analize, i to iz vizure igraca.

Nikako ga nisam simpatisao kao igraca ali decko je vrlo elokventan i zna sta prica, ne zovu ga dzabe Edin i Kole svako malo u emisiju.

Steta sto je Plavsic previse lenj pa ne mozes da ga upregnes da snima jednom-dvaput nedeljno, kapiram da bi se brzo probili sve i da ne dovode goste.

 

PS: Ima nova sesta licna na yt-u, kapiram da ce neko vec da okaci link.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...