Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Kuzma sigurno smara mnoge ali ima i ok zapažanja, koja i može da ima kao neko ko je igrao na vrhunskom nivou. Ne znam šta se očekuje od komentara utakmice, realno kada bi objašnjavali svaku drugu akciju to bi tek bilo smor. Kuzma ubaci možda neki loš fazon, ali generalno je ok. I evo konačno sa trenutnom situacijom je njegov neki fazon isecanja ritma faulovima i dugim napadom je dobio smisao u vezi ekipa koje mogu da te stignu samo nekom ludačkom serijom (Italija, Portoriko).

Sedlaček je naravno najbolji. Ali generalno ne vidim neku dramu, da neko isključuje ton zbog komentatora. Zavisi nekada i od utakmice, šta ti leži u tom momentu, da li emotivniji tip praćenja, da li što manje priče ili obrnuto, stručnost..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj lik, koji na SK komentariše JPN-AUS,  mrtav ladan više puta u prvom poluvremenu rekao "George Giddey"

Morao sam da proverim da mu nije slučajno to srednje ime  - Naravno da nije, puno ime mu je Joshua James Giddey 😁

Ok, da ne cepidlačim previše, ima i gorih stvari kao što znamo...

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, uini said:

savanovic došao da zabavi narod forama i blaćenjem pešića

baš je informer potez


Ne volim Karija, al stvarno jes bezveze. Pricaj o kosarci argumentovano, a ne ovako na sitne fore da potprcavas i gubis kredibilitet.

 

Ovako Savan deluje ko frustriran lik jer ga je riba ispalila.

 

I opet, pricam ovo kao neko ko ne simpatise Karija.

Edited by Markoss
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

On 8/29/2023 at 8:10 AM, mister-no said:

Kuzma sigurno smara mnoge ali ima i ok zapažanja, koja i može da ima kao neko ko je igrao na vrhunskom nivou. Ne znam šta se očekuje od komentara utakmice, realno kada bi objašnjavali svaku drugu akciju to bi tek bilo smor. Kuzma ubaci možda neki loš fazon, ali generalno je ok. I evo konačno sa trenutnom situacijom je njegov neki fazon isecanja ritma faulovima i dugim napadom je dobio smisao u vezi ekipa koje mogu da te stignu samo nekom ludačkom serijom (Italija, Portoriko).

Sedlaček je naravno najbolji. Ali generalno ne vidim neku dramu, da neko isključuje ton zbog komentatora. Zavisi nekada i od utakmice, šta ti leži u tom momentu, da li emotivniji tip praćenja, da li što manje priče ili obrnuto, stručnost..

Evo ja bih hteo da cujem sto moze cesto da se cuje od pojedinih NBA komentatora - da se ukaze na takticke promene i ako se govori o statistici i nekim pikanterijama da to bude funkcionalno i ima veze sa desavanjem na terenu, a ne da se popuni prostor. Uz minimum poznavanja igraca koji igraju i pravila.

Link to comment
Share on other sites

Zaboravih da prokomentarišem, ne znam ko je prenosio Usa - Lit ali bilo je užasno.

Svaka dva minuta kako Ameri nemaju dobar pristup, pa onda ne znaju pravila, pa ne može se tako i onda opet vrti do kraja jedno isto. Državna televizija SSSR da pozavidi

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Marvin said:

Zaboravih da prokomentarišem, ne znam ko je prenosio Usa - Lit ali bilo je užasno.

Svaka dva minuta kako Ameri nemaju dobar pristup, pa onda ne znaju pravila, pa ne može se tako i onda opet vrti do kraja jedno isto. Državna televizija SSSR da pozavidi

Vlahovic je bio cini mi se, retko antipatican decko.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...