Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Ja mislim da je Delča igrao tada 1 na 1 protiv "poznatih ličnosti". Mislim da se odmerio tada i protiv žvalonje, tada mladog radikalskog lava. Sećam se isto da je bio neki smešan pevač pod imenom Nikola Bulatović koji je odrao Delču sa nulom, tako nešto. Mada zaista bi bila velika fleka u cv-u da te dobio jedan Delča 1 na 1. 

 

Baneta Vidakovića mi, sa druge strane, teško i da povežem sa bilo čim što ima veze sa sportom, verovatno je već tad uveliko bio na dopu.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Chaos Is Me said:

Ja mislim da je Delča igrao tada 1 na 1 protiv "poznatih ličnosti". Mislim da se odmerio tada i protiv žvalonje, tada mladog radikalskog lava. Sećam se isto da je bio neki smešan pevač pod imenom Nikola Bulatović koji je odrao Delču sa nulom, tako nešto. Mada zaista bi bila velika fleka u cv-u da te dobio jedan Delča 1 na 1. 

Uf ovo 1 na 1 ne znam, posebno ne da je Delca igrao protiv Vucica...

 

Ovo o cemu mi pricamo je definitivno bilo 2 na 2 sa poznatim licnostima. 

 

9 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Baneta Vidakovića mi, sa druge strane, teško i da povežem sa bilo čim što ima veze sa sportom, verovatno je već tad uveliko bio na dopu.

 

Bio je komentator tih utakmica, prisetio sam se citajuci a pominjalo se i ovde na forumu. Sad kad sam vratio film i ispreturao po mozgu, secam se tih scena, i izvala. 

 

 

 

Inace nasao sam jedino ovo, ne znam da li je to bas sa ovog 2 na 2 na 3k:

 

a9Pk9kpTURBXy81OWVhNDRkODI3ODkwMmM2ZWNjN

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Chaos Is Me said:

Ja mislim da je Delča igrao tada 1 na 1 protiv "poznatih ličnosti". Mislim da se odmerio tada i protiv žvalonje, tada mladog radikalskog lava. Sećam se isto da je bio neki smešan pevač pod imenom Nikola Bulatović koji je odrao Delču sa nulom, tako nešto. Mada zaista bi bila velika fleka u cv-u da te dobio jedan Delča 1 na 1. 

 

Baneta Vidakovića mi, sa druge strane, teško i da povežem sa bilo čim što ima veze sa sportom, verovatno je već tad uveliko bio na dopu.

E ovoga se i ja secam, islo je na YuInfo kanalu i zvalo se nesto tipa Sa Delcom do 11.

Btw, mec sa Zvalavim se nije zavrsio jer je ovaj povredio zglob na nekom pokusaju ulazu i ostao da lezi pored kosa 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Duh koji lebdi said:

Nego seca li se neko basket turnira poznatih "2 na 2 na 3K"? Jbem li ga kog leta je isao, 2001, 2002, uglavnom tad kad nam je kosarka bila na vrhuncu? Snimano na Malom Kalemegdanu. Bilo bas kul, a sad nigde nema nijednog snimka ni traga. Inace je taj Treci kanal bio nesto najbolje sto je nasa televizija ikad iznedrila. 

 

22 hours ago, Kooineeperk said:

Pokojni Delca vodio/komentarisao. 

 

Secam se, bas je dobro bilo, opusteno ali nekad bas i ne 😄  

 

Sad guglam da nadjem nesto o tome - mozda nije Delca, pominju Baneta Vidakovica kao komentatora, verovatno sam prezupcio nesto. Meni nesto bilo da je i Delca bio tamo. 

 

Bio je turninr na Kalemegdanu, 2 na 2, komentarisali su i Bane i Delca. Bane Vidakovic je non stop govorio ''Dade ga majciiiii'', a Delci je to bilo svaki put urnebesno 😁 Sve u svemu nije bilo lose, moglo je proci kao zabavno.

 

Secam se da je pokojni Madzgalj igrao u timu sa onom splacinom Amidzicem, koji se non stop bunio i svadjao (jednom je hteo da bije sudiju cini mi se). Splacina samo takva.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Koga interesuje:

 

 

Par sati nakon svadje on sede na pravi klip na temu.. Kako balavo i nezrelo.

Sedi, prespavaj, nece niko da strada ako te ne cuje 2 dana.

Daleko od toga da su bili najbolji sto se ovog formata tice ali greota da se gasi jedan kanal na kome se prica o kosarci.

 

Kuzma koliko god znao da smara bio je hiperaktivan i umeo je da na poznanstva ubode gosta. To sam najvise i gledao, njihoce solo emisije su uglavnom bile gubljenje vremena.

Luka bi da se javlja i snima svaki dan, cak i kad je na odmoru, pa ko ce to da gleda jbt, to ni Zeljko Pantic ne bi snimao.

 

ps: Ne bi me cudilo da je Kuzma presao na Arenu ili neki drugi Yt kanal

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nenadd said:

Par sati nakon svadje on sede na pravi klip na temu.. Kako balavo i nezrelo.

Sedi, prespavaj, nece niko da strada ako te ne cuje 2 dana.

Daleko od toga da su bili najbolji sto se ovog formata tice ali greota da se gasi jedan kanal na kome se prica o kosarci.

 

Kuzma koliko god znao da smara bio je hiperaktivan i umeo je da na poznanstva ubode gosta. To sam najvise i gledao, njihoce solo emisije su uglavnom bile gubljenje vremena.

Luka bi da se javlja i snima svaki dan, cak i kad je na odmoru, pa ko ce to da gleda jbt, to ni Zeljko Pantic ne bi snimao.

 

ps: Ne bi me cudilo da je Kuzma presao na Arenu ili neki drugi Yt kanal

 

A to sto je ovako to uradio, sam, bez Kuzme, dovoljno govori. 

 

Pola sata on vrti jednu istu pricu, pere se, a izgleda da bi skakao od srece sto je prakticno sutnuo Kuzmu. 

 

Kuzma izgleda odmah ugasio zajednicki Instagram, nema ga vise. 

 

Mislim da se Luka zajebao, nije da sam ih slusao redovno, ali definitivno ne mogu da slusam samo Luku i to jos svaki dan. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

A to sto je ovako to uradio, sam, bez Kuzme, dovoljno govori. 

 

Pola sata on vrti jednu istu pricu, pere se, a izgleda da bi skakao od srece sto je prakticno sutnuo Kuzmu. 

 

Kuzma izgleda odmah ugasio zajednicki Instagram, nema ga vise. 

 

Mislim da se Luka zajebao, nije da sam ih slusao redovno, ali definitivno ne mogu da slusam samo Luku i to jos svaki dan. 

Slazem se.

Jebiga, kakvu god karijeru Kuzmanovic imao, od Luke je daleko ostvareniji.

Ovaj klip gore samo pokazuje kome je vise stalo do paznje i nekih mrvica popularnosti.

Nista, cekamo Milosa i Edina, odnosno Darka i Nenada da otvore nove sezone, ionako je to drugi level.

Ima i dosta mladih neafirmisanih ljudi koji zele da obradjuju ove teme, probrace se neki kvalitet iz toga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/15/2023 at 10:12 AM, Chaos Is Me said:

Nisam nikad gledao njih dvojicu. Ko je uopšte taj Luka? Koje su njegove reference? Kuzmanović je lik koga ne mogu da slušam duže od 5 minuta.

 

Luka Spasovski, voditelj sa SK. Bavio se kosarkom.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...