Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

17 minutes ago, MilošVB said:

@Mairosu

 

Meni prijaju vase zajebancije, taman ima dovoljno i toga i kosarke.

Da, meni su oni super kombinaja, i po znanju, zezanju, priča lepo teče, neopterećujuće a svašta saznaš. Bilo bi dobro da kad prekinete jedan drugog posle se vratite i uspete da kompletirate misao.

 

Inače, dok su išli petkom, uglavnom sam imao ritual da ih preslušam dok subotom pravim klopu (to je tradicija, što reče moja ćera), jer volim da odslušam u komadu a tad se lepo namesti. I onda ćera kaže tata opet sluša neke glasove. :classic_biggrin:

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Po mom mišljenju:

tier 1 - Slovenija, Srbija, Francuska, Grčka (bilo ko osim ovih da osvoji bila bi senzacija)

tier 2 - Litvanija, Italija (mogu do medalje uz dosta muke)

tier 3 - Španija, Hrvatska, Turska, Nemačka (imaju neki kvalitet, pa možda nekog od njih prosere za nešto više)

tier 4 - ostali, naravno BIH ili Crna Gora su bolji od Holandije i sličnih, ali daleko su i od tiera 3

 

Najprecenjenija ekipa: Finska. Ipak, lako će proći našu bednu grupu pa se možda nekako i pruže do četvrtfinala. 

Edited by Chaos Is Me
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

opet ti je uspelo da prekineš edina u svakoj rečenici koju je pokušao da izgovori do kraja u drugom nastavku. nisam zlonameran, možeš i sam da proveriš. nema potrebe da dokazuješ da poznaješ temu, znamo da znaš. nadvikuješ se sa gostom, što si ga dovodio ako ti ne treba sagovornik? čovek se otima za svaku reč. kapiram da nisi novinar i da je u pitanju podkast, ali me čudi da nisi dovoljno radoznao da saslušaš šta on misli o nekim stvarima. edin je tebi postavio više pitanje nego ti njemu. ne pričam ti ovo da bi ti srao nego da sledeći put podkast bude bolji. vidim da nekima ovde to ne smeta i da misle da to tako treba. jebiga, možda ja grešim, možda to tako treba da izgleda.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...