Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

4 hours ago, Milijaš #10 said:

Jedan od najboljih nadimaka za PR-a KKP - "košarkaški Sarapa" 😯

Svaki ti dao kolega Vuletiću.

Ogolio si "novinara" kao niko.

A što ne komentariše svog klovna? Koji je još od Tegija

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Whitnail said:

Sinoć odgledah finale EP 1997 Yuga-Italija, zanimljivo mi je da je Danilović počeo u petorci u prvom, dok je u drugom njegovo mesto zauzeo Lončar. Ok, Lonče je igrao prilično agresivnu odbranu na Karltonu Majersu, ali opet mi čudno da Danilović maltene presedi do kraja tekme.

Kao sto je Ridji napisao izvrno zglob u polufinalu. Igrao finale sa otokom i primio blokadu pred utakmicu na njegovo insistiranje i odgovornost. Lekari mi nisu dali saglasnost da igra.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sta bi rekli stariji forumasi, Danilovic ili Bogdan, ko je bolji? Bio sam klinac i Sasa mi je bio omiljeni igrac, ali nisam gledao kosarku na nacin na koji danas gledam. Do skoro nisam postavljao pitanje oko toga, ali sam skoro odgledao neki Danilovicev klip i shvatio da nije bas tolika mitska zver kao sto je bio u mojoj glavi. Daleko od toga da sam se razocarao, samo sam skapirao da poredjenje Sase i Bogija nije svetogrdje, kao sto sam mislio.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Danilović je naš najbolji igrač na toj poziciji od, ne znam, ali odavno. 

 

Poštujem Bogdana, ali mislim da još nije stigao do tog liderstva lvl PSD. Mada, košarka se i promenila otad, drugačije se kvantifikuju neke stvari. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Del Piero said:

Bogdan je sigurno kompletniji igrac, ali da li je bolji nisam siguran. 

 

kako je kompletniji kada je danilović bio i elitni defanzivac i elitni egzekutor?

 

bogdan je možda more versatile napadač, zato što asistira ali osim toga i bogdanovog unlimited rangea, ne vidim još nešto u čemu je bolji od psd-a

 

 

edit: sad gledam, čak imaju identičan FG% i 3PTS% u nba, s'tim što je psd igrao duplo manje tekmi

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Sasa je bio dosta slab dodavac, a ni kao prodor igrac mi nije ostavio poseban utisak. Bio je jak kad mu se otvori prostor i krene na pravolinjski ulaz, ali nije bilo mnogo improvizacije i prilagodjavanja u tim prodorima. Takodje, Bogdan je bolji sa loptom, u cistoj igri 1 na 1. Sasa je neupitno bio vrhunski suter, egzekutor i defanzivac.

 

Ali Danilovic je imao taj nejebavajuci stav u svakom trenutku, sto Bogdan tek na trenutke pokazuje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Danilovic je tokom skoro cele karijere bio vrh timskih harpuna kojim su se pecali trofeji, sampion u mentalnom, fizickom i igrackom smislu. Za mene su on i Kicanovic najbolji bekovi suteri ikada u nasoj kosarci, mozda jedino Kici dajem malu prednost ali i tu se lomim izmedju njih dvojice. Da li ce Bogdan da dobaci do njih dvojice racunacemo kad okaci patike o klin.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno mogu da se porede. Bogdan je bio ponajbolji bek u Evropi i kao takav osvajač EL pre odlaska preko bare, a i u Nba je daleko od irelevantnog igrača. On ima svojih mana ali je u pitanju generacijski talenat. Danilović možda overall u prednosti zbog defanzive i mentalne snage ali Bogdan mi deluje kao tehnički daleko prefinjeniji igrač i svakako prilično bolji kreator.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nisu lose ove Sarencove emisije.
Obzirom da akcenat nije samo i strogo na kosarci,mozda je mogao da vise insistira na nekim anegdotama,saljivim situacijama u koje bi dovodio sagovornike,ali kazem - nije lose ni ovako...ili sam ja samo prosecni RTS konzument :smiley33:

@dve kamere
Niti mi smetaju,niti sam to sad prvi pu video. Ovako na prvu mogu da se setim da je takav nacin snimanja recimo dosta forsirao Robert Knjaz (novinar HRT-a) u nekim svojim emisijama

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Chaos Is Me said:

Apsolutno mogu da se porede. Bogdan je bio ponajbolji bek u Evropi i kao takav osvajač EL pre odlaska preko bare, a i u Nba je daleko od irelevantnog igrača. On ima svojih mana ali je u pitanju generacijski talenat. Danilović možda overall u prednosti zbog defanzive i mentalne snage ali Bogdan mi deluje kao tehnički daleko prefinjeniji igrač i svakako prilično bolji kreator.

 

pa mislim i mogu i ne moraju da se porede (:

 

meni je to slično kao kada bih rekao 

harden je najbolji sg u nba ligi godinama, ima svojih mana ali je u pitanju generacijski talenat. jordan je možda overall u prednosti zbog defanzive i mentalne snage ali harden mi deluje kao tehnički daleko prefinjeniji igrač i svakako prilično bolji kreator.

 

obožavam ja i bogdana i hardena, to valjda svi znaju ovde. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/11/2019 at 11:10 PM, Whitnail said:

Sinoć odgledah finale EP 1997 Yuga-Italija, zanimljivo mi je da je Danilović počeo u petorci u prvom, dok je u drugom njegovo mesto zauzeo Lončar. Ok, Lonče je igrao prilično agresivnu odbranu na Karltonu Majersu, ali opet mi čudno da Danilović maltene presedi do kraja tekme.

Zaboravih da napisem jer je krenula PSD vs Bogdan prica, ali meni je najjaci utisak iz tog finala muceni Markonato koji ispod samog kosa 5 puta toliko panicno fintira Rebarceta da ovaj nije ni trepnuo:lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/26/2019 at 12:14 PM, daba said:

Oliver Popovic itekako bi imao sta da prica ponikao u Partizanu jos kao pocetnik odlucio jedan derbi svojim pogocima. Nikada nije dobio pravu priliku u Partizanu, posle nakon Spartaka, Beobamke umesto u crveno beli dres iz Atine obreo se na Mali Kalemegdan i ostavio itekako trag i kao na početku svojim pogocima tacnije trojkom odlučio jedan derbi.

 

On 6/26/2019 at 2:30 PM, Mairosu said:


Imam traumu od tog derbija, gledao kao mali sa ćaletom na nekoj planini u TV sali hotela. Posle je sve to vratio sa odlične dve crveno-bele sezone. I da, Olympiakos jeste nudio mnogo za njega koliko se sećam.

Aj ovdje cu, da ne trolujemo KKCZ topik. 

 

Ako se dobro sjećam, tekma se igrala u Hali na NBGu. Gomila igraca je morala napolje zbog 5 licnih pa je i Oliver dobio malo više minuta... i pokidao. Cini mi se da je vezao 4 trojke, tako nesto. Isto mi se cini da se igrao produžetak. 

Imao je dobru partiju te sezone i kad je Barsa pala u Barceloni. 

Link to comment
Share on other sites

On 7/13/2019 at 8:48 AM, Chaos Is Me said:

Apsolutno mogu da se porede. Bogdan je bio ponajbolji bek u Evropi i kao takav osvajač EL pre odlaska preko bare, a i u Nba je daleko od irelevantnog igrača. On ima svojih mana ali je u pitanju generacijski talenat. Danilović možda overall u prednosti zbog defanzive i mentalne snage ali Bogdan mi deluje kao tehnički daleko prefinjeniji igrač i svakako prilično bolji kreator.

 

Koliko puta je Danilovic bio MVP, igrac godine u Evropi, a koliko Bogdan. Nemojte da se salite.

Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2019 at 12:07 PM, pepe sancez said:

Jebem li ga, samo je Bogdanovic ovako drzak u danasnjoj ekipi. 

 

On 7/12/2019 at 12:42 PM, Bek said:

Sta bi rekli stariji forumasi, Danilovic ili Bogdan, ko je bolji? Bio sam klinac i Sasa mi je bio omiljeni igrac, ali nisam gledao kosarku na nacin na koji danas gledam. Do skoro nisam postavljao pitanje oko toga, ali sam skoro odgledao neki Danilovicev klip i shvatio da nije bas tolika mitska zver kao sto je bio u mojoj glavi. Daleko od toga da sam se razocarao, samo sam skapirao da poredjenje Sase i Bogija nije svetogrdje, kao sto sam mislio.

 

On 7/12/2019 at 2:34 PM, pepe sancez said:

Volio bih da sada Beonegro uleti sa nekim sisetina/sisatinov  komentarom o Bogdanu. Tesko se izboriti sa romanticnom predstavom utisak iz djetinstva. Tako za 🕷️ uvijek.

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...