Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

20 hours ago, Čika Jova Zmaj said:

Jedan novi podcast pod košarkaškim nebom. Gost današnje epizode: Srđan Radojević 

https://youtu.be/53MIzB096po

 

Ovako se to stavlja da se vidi. Svidja mi se uvodna spica sa slikama Steve Smita, Edina i Skipa Bejlisa.

 

 

7 hours ago, Mairosu said:

podrška za zdravu konkurenciju!

 

To si napisao da bi te stavili u uvodnu spicu  :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Čime se Mića sad bavi? Nisam još odslušao do kraja, ako je rekao u nekom momentu.

Ove dve utakmice u Pezaru i Solunu sa Zadrom, jesu tad nastupile dve devojke kao cheerlidersice sa Partizanovim šalovima? Jedna imala ravan stomak, ako se sećam dobro. I da li su to jedine dve utakmice KKP sa braćom na neutralnoj teritoriji?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Referent said:

Čime se Mića sad bavi? Nisam još odslušao do kraja, ako je rekao u nekom momentu.


Nije rekao u podcastu, ali ima neku svoju firmu i nešto radi, koliko kontam - OK mu je.

 

2 hours ago, Referent said:

I da li su to jedine dve utakmice KKP sa braćom na neutralnoj teritoriji?


Da, već od sledeće sezone se igralo u Beogradu i Zagrebu. Nemam odgovor na cheerleadersice :D

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Mairosu said:


Nije rekao u podcastu, ali ima neku svoju firmu i nešto radi, koliko kontam - OK mu je.

 


Da, već od sledeće sezone se igralo u Beogradu i Zagrebu. Nemam odgovor na cheerleadersice 😄

Nigde ne mogu da nađem za navijačice. Mislim da sam tu devojku pratio na Tviteru, negde je bio intervju sa njom i sad nigde ne mogu da nađem.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Referent said:

Čime se Mića sad bavi? Nisam još odslušao do kraja, ako je rekao u nekom momentu.

Ove dve utakmice u Pezaru i Solunu sa Zadrom, jesu tad nastupile dve devojke kao cheerlidersice sa Partizanovim šalovima? Jedna imala ravan stomak, ako se sećam dobro. I da li su to jedine dve utakmice KKP sa braćom na neutralnoj teritoriji?

Sa Splitom, ne sa Zadrom.

Slusao sam prenose tih tekmi na radiju(!!), navijao za grobose kao da su rod najrodjeniji.

Goran Kalamiza izgledao kao Grant Hill za sve na terenu licno.

Edited by Kosta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To su bile one godine dok je Partizan bio na braniku srpstva. Ali mozda nije popularno to sada govoriti kad je isticanje onog JD popularno.

 

Elem, sjecam se da sam tada na radiju slusao Partizan Cibona, kad je Drobnjak oplodio, dao je valjda preko 30 na nekoj utakmici na 70 poena. Hrvatski komentator je govorio nonstop - Drobnjak je spustio.... I opet je Drobnjak spustio 😄

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Sportski komentatori, novinari i mediji

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...