Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

Ne znam koliko bi ta kosarka što igra Kordinijer prosla u nekom ozbiljnijem klubu. Izvanredan atleta, videcemo. 

 

Butile mi se cini kao da je zaglavljen izmedju 2 i 3. Spor za beka, a nedovoljno čvrst za krilo. Veoma dobar skorer. 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...
1 hour ago, Xpert said:

Jel to Larkin igrao sinoc u Bgu za Efes i sad vec u Hrvatskoj igra reprezentativno za Tursku? Nije proslo ni 20h.

 

Da, trebalo bi pored njega da su igrali veceras i jos neki igraci Efesa (Balbaj, Sanli ne znam da li jos neko).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

početak tekme Bugarska - BIH...

kamera prikazuje redom u švenku košarkaše bugarske i zadnji u nizu za kog je kadar morao da se spusti...plej crnac bugarin od 175cm

zatim isti švenk košarkaša BIH i na kraju takođe plej crnac jednake nizine...pa dal ih plaćaju po kilu žive mere...?

prebacim na Nemačka - Crna Gora ...a Rajsa zamenio Kobs...samo ovi rvati neće da se uzmu u pamet.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Oštricom brijača said:

Prosto neverovatno deluje, ali mirisalo je veci deo poslednje cetvrtine na poraz Litvanaca, koji se na kraju i desio.
Danci su odigrali 2. poluvreme kao u transu, i zasluzeno slavili.

Ovo zesce komplikuje stvari za Cehe i Litvance, mada mislim da ce se povratiti i ipak plasirati na prvenstvo.

 

Nisam gledao i izneverovah kad sam video rezultat. Koji su to njihovi igrači izvukli, u to sred Litvanije? Dobro, bez navijača, ali opet...
Ko je uopšte igrao i za Litvaniju?

Link to comment
Share on other sites

Litvanija je cak i odlican roster sastavila. Od ovih top tier timova su mogli da racunaju na najvise standardnih reprezentativaca. Igrali su Kuzmnskas, Kalnietis, Maiculius, pa Bendzius koji je ponajbolji igrac Sasarija, solidni Gailius ex Olimpija, Dimsa...ne znam zasto u poslednje vreme ne zovu Juskeviciusa koji je odlicni trojksa. Ipak i ovakav sastav je trebao biti dovoljan za laganu pobedu u ovom mecu. Kada vidis da je hendikep pre meca bio +24 na Dance jasno ti je koliki su favoriti bili. Rastavio ih je Lundberg sa 28 poena, koga sam pominjao da igra odlicno u Stelmetu u Poljskoj.  Must win im je sledeca utakmica protiv Belgije koja je dosta cvrsca od Danske.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...