Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

56 minutes ago, drperce said:

Vezba da konacno ubode kos na predstavljanu

Mislim da se malo potcenjuje lik, ipak ima 83% sa slobodnih bacanja, daleko da je operisan od šuta. Takođe ima 21 poen, 10 skokova, 3 blokade i 2 i po asistencije po utakmici. Njegov tim je stigao do finala prvenstva, izbacivši Asvel. 

 

Pretpostavljam da je malo zbog preteranog hajpa u Americi gde je po nekima već novi Wilt Chamberlain ili tako nešto. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Marvin said:

Francuzi su beton! Moožda fali još jedan bek šuter ili nisko krilo, ali ko zna, možda Batum izvuče jedno vintage prvenstvo

Na papiru jesu, al na parketu bi bilo muke sa Letoncima.

Nešto nemam vere u Francuze. :smiley13:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marvin said:

Francuzi su beton! Moožda fali još jedan bek šuter ili nisko krilo, ali ko zna, možda Batum izvuče jedno vintage prvenstvo

Francuzi su dobri da prave beton, za rad na mesalici nema jace ekipe od ove. Vrlo malo kreacije, maltene nemaju pleja, pasce sve na matorog Nanda i Fourniera koji obicno dobro igra za reprezentaciju, ali tanko je to. Jedino da se Okobo otkaci, ali on je na proslom EP-u licio na KLS igraca. Ali igrace oni ono svoje, pa mozda im se otvori opet. Kako su prosle godine uzeli srebro ne znaju ni oni sami.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Kankkunen said:

Na papiru jesu, al na parketu bi bilo muke sa Letoncima.

Nešto nemam vere u Francuze. :smiley13:

 

fournier i ntilkina su svezi k'o jutarnja rosa od sedenja na klupi; treba im ujedno i neka vrsta redemption turnira, pa ako evan pronadje svoj davno izgubljeni sut, to moze da bude solidan plus za francuze, sto nisu pohabani i sto su zeljni igre.

 

nije to izuzetna ekipa ali dugo igraju zajedno i mogu da pokriju svaku poziciju sa dva dobra i medjusobno kompatibilna igraca.

 

ne znam kakva im je grupa, ako je cvrsca, videce se odma' da li tripujem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Marvin said:

Francuzi su beton! Moožda fali još jedan bek šuter ili nisko krilo, ali ko zna, možda Batum izvuče jedno vintage prvenstvo

 

mislim da ce uz batuma i frankie biti na krilu. ne mogu da se setim sta tacno igra ovaj tarpey, valjda bas krilo(?) a ne znam ko je francisko.

 

okobo-decolo-fournier-outtara-(ntilkina) PG/SG

 

batum-ntilkina-tarpey-(yabusele) SF

 

yabusele-batum PF

 

gobert-lessort-fall C

 

..sto kazes, tanki sa malo na  visokom/niskom krilu po broju igraca ali ako su zdravi, imaju realno i tu da se pokriju sa minutima.

 

na bekovima i centru vrlo dobro.

 

Link to comment
Share on other sites

fournier može biti i najbolji igrač njihove ekipe; sve zavisi kako krene prvu tekmu, još preciznije, prva tri šuta prve tekme :lol_2:

dobri su i na bekovima, okobo-decolo-fournier. nije neka luda klasa ali znaju se, mogu da odigraju dobro, iako nemaju klasičnog pleja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Okobo bas potcenjen igrac na ovom forumu. Ono sto je Monako igrao bez Dzejmsa sa njim kao glavnim kreatorom je bilo odlicno.

Dakle spolja osovina Okobo - De Kolo - Furnije ce da trosi glavne minute, plus Tarpi, Uatara i Nateklina jos po nesto sitno.

Batum kao bekap na 3 i na 4

A onda na 4 i 5 horor film  (za protivnika): Jabusele, Gober, Lesor, Fal.

 

Tacno je da ce u sutu dosta zavisiti od Furnijea i matorog Do Koloa, ali mislim da u njima ima jos kosarke (a u odbrani imaju tela da ih sakriju)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Marvin said:

Mislim da je Okobo bas potcenjen igrac na ovom forumu. Ono sto je Monako igrao bez Dzejmsa sa njim kao glavnim kreatorom je bilo odlicno.

Dakle spolja osovina Okobo - De Kolo - Furnije ce da trosi glavne minute, plus Tarpi, Uatara i Nateklina jos po nesto sitno.

Batum kao bekap na 3 i na 4

A onda na 4 i 5 horor film  (za protivnika): Jabusele, Gober, Lesor, Fal.

 

Tacno je da ce u sutu dosta zavisiti od Furnijea i matorog Do Koloa, ali mislim da u njima ima jos kosarke (a u odbrani imaju tela da ih sakriju)

 

Sa ovakvom centarskom linijom sigurno neće da izigravaju GSW... Mi bismo naj***** protiv njih. 

Edited by DameTime
redosled reči
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jokić je vrhunski, najbolji košarkaš na svetu trenutno, ali u ovom potencijalnom match upu Francuzi i te kako imaju "tela" da bace na njega... Ne sumnjam da bi on lako rešavao Lessorta 1-na-1, problem je što sem Nikole mi nemamo vrhunskog centra.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Marvin said:

Mislim da je Okobo bas potcenjen igrac na ovom forumu. Ono sto je Monako igrao bez Dzejmsa sa njim kao glavnim kreatorom je bilo odlicno.

Dakle spolja osovina Okobo - De Kolo - Furnije ce da trosi glavne minute, plus Tarpi, Uatara i Nateklina jos po nesto sitno.

Batum kao bekap na 3 i na 4

A onda na 4 i 5 horor film  (za protivnika): Jabusele, Gober, Lesor, Fal.

 

Tacno je da ce u sutu dosta zavisiti od Furnijea i matorog Do Koloa, ali mislim da u njima ima jos kosarke (a u odbrani imaju tela da ih sakriju)

 

 

 

Okobo je dobar EL igrač ali on se prevashodno profilisao kao strelac a ne plejmejker. Meni deluje da mu uopšte ne odgovara kad je sporedan u hijerarhiji, a pored Nanda i Furune bi morao da bude. Prošli put je baš podbacio u reprezentaciji, izgledao je kao da mu je neko ukrao talenat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...