Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

Bosanci su čvrsti ali košarkaški kvaliteta baš i nemaju. Tu je posle neprikosnovenog Muse ubedljivo najbolji igrač Kamenjaš. Francuzi imaju suviše dobre visoke za ovaj nivo, bekovi su im loši. Collet voli Albicya kao da mu je sin, takvu ljubav nema ni Pešić prema Riletu nekretnini.

Link to comment
Share on other sites

On 2/25/2024 at 8:52 PM, alpaka Bereta Sida said:

Biberovic je rodjen i odrastao u zgradi blizu moje, sjecam ga se kad je ko dijete pocinjao tek ozbiljnije trenirati. Poceo je u klubu koji mu je otac osnovao i od najranijih dana je forsiran do te mjere da ga je otac nakon svake losije utakmice ili manjka zalaganja na treningu znao prebiti ko vola u svlacionici pred svom djecom. Otac mu je porijeklom iz Sandzaka i ocu prije svega mu je Turska uvijek bila prvi izbor. Sa te biznis strane ta odluka mu je i logicna obzirom da ce samo na osnovu turskog pasosa zaraditi poprilicno ozbiljne pare u turskim top klubovima. Preldzic je dosta slican primjer al u njegovom slucaju je bilo i do nemarnosti KSBiH. 

 

Ovo je baš žalosno da se pročita. Ovakvim roditeljima želim da završe u najgorim mukama. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, MikiMilane said:

Cena uspeha ako je priča istinita.

 

Tarik će najverovatnije završiti u NBA za par sezona.

 

Faruk će takođe zaigrati u seniorskoh reprezentaciji 🇹🇷 za par godina.

 

Nije to nikakava cena uspeha već iživljavanje i bolest. Njemu ne samo što ostaju traume zbog toga do kraja života već će on sutra verovatno tako da maltretira svoju decu i ženu. U normalnim državama se protiv takvih roditelja pokreće krivični postupak. 

 

edit: naravno ako je ova priča uopšte istinita. 

 

Edited by Skyglider
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Prica je sigurno istinita. Tarik je srecom jedan od rijetkih koji je i pored takvog izivljavanja i forsiranja uspio isplivati na visok nivo. Vecina djece kojima roditelji rade takve stvari nikad ne isplivaju nego samo zamrze sport na koji su forsirani i trauma im ostane do kraja zivota. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:

Prica je sigurno istinita. Tarik je srecom jedan od rijetkih koji je i pored takvog izivljavanja i forsiranja uspio isplivati na visok nivo. Vecina djece kojima roditelji rade takve stvari nikad ne isplivaju nego samo zamrze sport na koji su forsirani i trauma im ostane do kraja zivota. 

 

Ostaće i njemu trauma do kraja života svakako, a kao što sam pomenuo postoji velika verovatnoća da će on to isto da radi svojoj deci pa i ženi jer nasilje rađa nasilnike.  Koliko god para da zaradi, ni cent nije vredan maltretiranja i fizičkog zlostavljanja svog deteta, zato roditelji koji rade to svojoj deci treba da završe na teškoj robiji. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

 

Da li ce da promijeni reprezentaciju ako se lose provedu na OI?

Ne znam za njega, ali jedna druga diva medju lockovima vec jeste, i zbog tog smrada ce mi najdraze biti da ih neko isutira u matora nabedjena dupeta.


Tako jadan potez nisam dugo video.

Ti kao NBA MVP imas opciju da kosarku u svojoj zemlji podignes na 3 nivoa iznad i da je odvedes na OI, pa onda ti i Siakam nagovorite nekog USA beka koji je dobar igrac al nije bas za USA repku da dodje da igra sa vama, i onda pomrsite racune u sred Pariza mnogim ekipama, i ispadnes faca na kvadrat.

 

Imas cak opciju ako to neces i koketiras sa Francuskom da isto budes delimicno faca i povedes tu ekipu u duel sa najjacim protivnikom i uzmes im zlato pred domacim navijacima i postanes neka vrsta legende i tako.

 

Ali ne, ti ispadnes najveci djubretar ikada i zaigras za ubedljivo najjacu ekipu sa kojom nemas veze po rodjenju naravno i koja te uzima samo jer trenutno nema nijednog normalnog centra.

 

Ovaj potez je mnogo bedniji nego Durentov jer je KD menjao ekipu a ovaj menja reprezentaciju i to na nacin opisan iznad.

 

Uvek je zadovoljstvo kad ispusxi tim USA, ali deluje da bi ove godine to zadovoljstvo bilo na Randy Marsh meme nivou.

Edited by bosMan_jr
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Barkley#34 said:

Uz ovakvog Aleksu ne bih se kladio na Stefa, Brona i drugare im. :classic_biggrin:

Uz ovakvog Andjusica, mogli bi Dobric, Marinkovic, Guduric, da se zapitaju da li ce bas svi ici na OI... 

 

 

 

OK sam cu da izadjem 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, bosMan_jr said:

 

 

Vidiš, razumem odakle taj sentiment, ali blago rečeno se ne slažem: U takvim slučajevima mesto rođenja može da igra neku ulogu ili i ne - Naprosto u košarkaškom razvoju i njega i Siakama, Kamerun je poprilično nebitna faza, sve iole bitno u košarkaškoj biografiji im je bilo, jeste i ostaće u Severnoj Americi. Tako da jbg, veza po rođenju vs veza po karijeri/životu. Zaebana priča, pričao sam na ovoj temi mislim o tome već i rekao sam kako sa ovakvom fibom, i svim naturalizacijama itd... Ovo me još i najmanje iritira u celoj priči

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Marko ima poentu, samo, Embid je jedan od retkih koji imaju privilegiju da biraju za koga će nastupati. Gledajući ceo njegov opus, deluje kao sigurna opklada da nije birao SAD da bi se odužio zemlji koja mu je omogućila da postane veliki košarkaš, nego brate zato što hoće da uz njegovo ime stoji "osvajač olimpijske zlatne medalje".

 

Što je sve legitimno naravno, ali je propustio priliku da ispadne car.

Edited by Smrtokapa
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...