Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

6 hours ago, DrMV said:

Tačno, ali samo ako pobedimo Italijane i Grke/Litvance, što naravno nije nemoguće, čak štaviše. Ali premalo smo jakih provera imali da bi bili sigurni u tako nešto.

Daj Bože svakako, nije da ne verujem, ako dobacimo do 1/2f sve je moguće, tad je jedno Bogdanovo ludilo dovoljno za epski duel sa USA:krstipd4:uhhh al' sam otišao daleko.

 

Svi nabrojani su kanta.

 

Italijani nisu za svoje standarde i dobijaju nas gde nas vide u poslednje vreme, ali Grcka i Litvanija su za svoje standarde odron, pogotovo Grci. I ovakvi smo jaci od njih. A sasvim je moguce da necemo da vidimo ni jedne ni druge protiv nas.

 

Nemci su bas lagano druga ekipa prvenstva. Morace da podbace zestoko pa da ne osvoje medalju.

 

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Don Dusko said:

Odlicni su Nemci ali opet Ameri pokazuju da trebas igrati celu utakmicu iznadprosecno da bi ih dobio.

Nemci su inace dan pre igrali veoma fizcki zahtevnu utakmicu sa grckom, dok su ameri odmarali. Nije ovaj americki tim nepobediv, 3,4 ekipe na prvenstvu su u stanju da im skinu skalp u eliminacionoj fazi takmicenja. Ovaj americki tim je kvalitetom dosta slabiji od onog iz 2019 godine a videli smo kako je taj tim prosao tada. Rekao bi da je amerima najslabija karika centarska linija, mada bi tu izgledali mnogo bolje da onaj pajac od selektora koristi vise Kesslera. Edwardsa je dosta srao sut  a nije toliko dobar suter za tri poena, da on nije bio suterski  raspolozen dobili bi nemci rutinski utakmicu.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Ne bih se slozio nikako, ovaj tim je osetno jaci. Tamo je najbolji igrac bio Donny Mitchell, ovde imas 4 igraca bolja od njega u startu - Antman, Brunson, Ingram i Jaren. Zaboravlja se da je otpao Tatum zbog povrede i da ne povedose Adebaja ludaci, a povedise Plumisku. Bacite pogled na rostere i uporedite, nema dileme. Odabir igraca, trenerski stab - deluju dosta ozbiljnije. Ovi su na srecu dobili Tursku, mirisao se debakl... Elem, sto se USA-GER tekme tice Zategli su odbranu i vratili se u mec, rutinski ga priveli na kraju. Sve su pozatvarali kad se lomilo. Jarren je idealan C za ove uslove, a imaju puno visokih krila i generalno igraca da se kombinuju i mesaju. 

 

 Nemci zaista drugi favorit turnira, pojacani Mo Vagnerom i Bongom, steta sto nema tu Klebera i/ili Hartenstajna, dobili bi jos zanimljivih opcija pod kosem. Tajsaca je ovde pokidao, ali bas je bio los u SF protiv Spanije... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Što je najjače i nije neko iznenađenje.

 

Sa jedne strane Gordon, Ayton, Buddy, sa druge Campazzo i Deck od ozbiljnih igrača. Overall više kvaliteta u Bahamima, jedino ne znam ko je ovaj Munnings, odigrao odlično oba meča.

 

Čudno je što za Argentinu nisu igrali Lapro i Bolmaro, dok Vildoza nije ulazio u igru (piše coach decision).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sector said:

Što je najjače i nije neko iznenađenje.

 

Sa jedne strane Gordon, Ayton, Buddy, sa druge Campazzo i Deck od ozbiljnih igrača. Overall više kvaliteta u Bahamima, jedino ne znam ko je ovaj Munnings, odigrao odlično oba meča.

 

Čudno je što za Argentinu nisu igrali Lapro i Bolmaro, dok Vildoza nije ulazio u igru (piše coach decision).

Imas 1 pokusaj da pogodis?😀

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Grunf said:

Argentina nakon što je propustila SP, propustiće i Olimpijske igre. Izgubili su u finalu pretkvalifikacionog turnira od Bahama. 

Gordon ih je uništio sa 27 poena. Kampaco 14p 17a.

U oba meca su Bahami bili veliki favorit. Kladionicarski receno 1.35 kvota bila na njih.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Sector said:

Što je najjače i nije neko iznenađenje.

 

Sa jedne strane Gordon, Ayton, Buddy, sa druge Campazzo i Deck od ozbiljnih igrača. Overall više kvaliteta u Bahamima, jedino ne znam ko je ovaj Munnings, odigrao odlično oba meča.

 

Čudno je što za Argentinu nisu igrali Lapro i Bolmaro, dok Vildoza nije ulazio u igru (piše coach decision).

 

Zajebano je igrati protiv 3 tako ozbiljna igrača, naročito kad je to fino raspoređeno u smisli 2 trpača i centar koji poskida sve, lupi koju blokadu, zakuca...

 

Argentina ima problem kao i veliki broj drugih timova, prestari su.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Miki8 said:

Nemci su inace dan pre igrali veoma fizcki zahtevnu utakmicu sa grckom, dok su ameri odmarali. Nije ovaj americki tim nepobediv, 3,4 ekipe na prvenstvu su u stanju da im skinu skalp u eliminacionoj fazi takmicenja. Ovaj americki tim je kvalitetom dosta slabiji od onog iz 2019 godine a videli smo kako je taj tim prosao tada. Rekao bi da je amerima najslabija karika centarska linija, mada bi tu izgledali mnogo bolje da onaj pajac od selektora koristi vise Kesslera. Edwardsa je dosta srao sut  a nije toliko dobar suter za tri poena, da on nije bio suterski  raspolozen dobili bi nemci rutinski utakmicu.

 

Jel ovo Steve Kerr okarakterisan kao "pajac od selektora"? Šta se sve ovde neće pročitati. Inače JJJ je bar 10 puta bolji igrač od Kesslera tako da mi je jasno kud plovi ovaj brod.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sector said:

ne znam ko je ovaj Munnings, odigrao odlično oba meča.

Igrao prošle godine drugu francusku ligu u Boulazac i imao 10ppg. Izneverov'o sa kad sam vidio, posebne što u prvoj utakmici nije imao nijedan promašaj iz igre.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Beonegro said:

Igrao prošle godine drugu francusku ligu u Boulazac i imao 10ppg. Izneverov'o sa kad sam vidio, posebne što u prvoj utakmici nije imao nijedan promašaj iz igre.

Odgovara coveku klima

P.S. da vidimo da li Novi Zeland ima kvaliteta da nacini nas deo kostura zanimljivim

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Beonegro said:

Igrao prošle godine drugu francusku ligu u Boulazac i imao 10ppg. Izneverov'o sa kad sam vidio, posebne što u prvoj utakmici nije imao nijedan promašaj iz igre.

 

Ja ga našao na google i reko tanki mu statsi za francusku ligu, nisam ni pretpostavio da je to čak 2. liga. 😮

 

Mada ne bi bio ni prvi ni zadnji igrač koji igra značajno bolje za reprezentaciju.

Link to comment
Share on other sites

23-22 za Novi Zeland posle prve cetvrtine.

 

Ko god da im igra igraju isto, skraceni su, ali izuzetan intenzitet i u napadu i u odbrani.

 

Svaka ekipa koja ih potceni i odigra niskim intenzitetom ce imati problem. Oni bez problema mogu da zveknu Grke.

 

Italijani trenutno nemaju resenje zato sto ta njihova small ball igra ne prolazi protiv Novog Zelanda, brzi su Novozelandjani i nema mismeca.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, vlaDixXx said:

Bilo bi lepo da Bahami igraju na OI

 

Klay je bio jako blizu da igra kvalifikacije,videcemo za SP

mozda ce igrati i braca Mobley na OI za Bahame

 

Mozda zazalim, ali molim te reci mi odakle ti ovo? Gde si procitao ili video?

 

Znaci postoji jedna izjava njihovog predsednika saveza (ili nekog funkcionera) koji je rekao da zele da Tompson igra za njih (zamisli! 😄 )

 

Za to mora on da izrazi interesovanje, da ga Ameri puste i da FIBA odobri. Znaci nije poceo nikakav postupak jer se apsolutno nista od toga nije desilo, a kamoli da je bio blizu da igra kvalifikacije.

 

Sam Tompson nigde i nikad nije pomenuo tu mogucnost, ali ostavljam prostora da gresim pa molim te linkuj mi neki izvor za tu tvrdnju.

 

Apsolutno ne postoji nista ni za bracu Mobli, nigde. Verovatno nema mnogo ljudi ni na Bahamima koji pricaju ovo sto ti furas ovde nedeljama.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...