Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

Za mene nema dileme, nakon otkaza Simmonsa i ovih kanadskih NBA igrača, ko su najboljih 5 ekipa na prvenstvu: USA, Srbija, Španija, Francuska, Grčka. Ne nužno tim redosledom. Ima dosta ekipa koje mogu da iznenade nekog od ovih, na prvom mestu Litvanija, Australija i Argentina, a kao potencijalno prijatno iznenađenje ističem Nigeriju i Nemačku, koje imaju skroz korektne sastave. Ne verujem da neko od preostalih evropskih ekipa može nešto ozbiljnije da uradi, još jednom - ogromna šteta što nema Slovenije i Letonije ovde.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Vucevic je svakako na onom trzistu bio jedan od najboljih FA i realno je bilo da mu se status rjesi u prvih dan-dva free agencya, uopste nije bilo upitno oce li dobiti taj ugovor vec od koga. Ima nesto jace od mjesec dana da je proslo od tog potpisa ugovora pa ne znam kako bi rizikovao on taj ugovor kad ga je dobio prije odlaska na pripreme.

 

Vucevic je nedje prije FA rekao da jos nije siguran oce li igrati a ne da je "bio izricit da trika nema da igra" (sto je krajnje maliciozno i neposteno reci za nekog poput njega) sto je obzirom na njegovu situaciju pred FA bio pametan potez jer niko ko ocekuje neki veci ugovor nece da ugrozi tu pregovaracku poziciju pricom kako nije 100% posvecen. Vucevic je inace igrao za CG na svakom vecem takmicenju na koje smo se plasirali mimo onog ljeta kad se pokacio sa Lukom tako da sve i da je odlucio da ovo ljeto propusti ne vjerujem da bi mu mnogo zamjerili ljudi.

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MrTwister said:

 

Vucevic je nedje prije FA rekao da jos nije siguran oce li igrati a ne da je "bio izricit da trika nema da igra" (sto je krajnje maliciozno i neposteno reci za nekog poput njega) sto je obzirom na njegovu situaciju pred FA bio pametan potez jer niko ko ocekuje neki veci ugovor nece da ugrozi tu pregovaracku poziciju pricom kako nije 100% posvecen. Vucevic je inace igrao za CG na svakom vecem takmicenju na koje smo se plasirali mimo onog ljeta kad se pokacio sa Lukom tako da sve i da je odlucio da ovo ljeto propusti ne vjerujem da bi mu mnogo zamjerili ljudi.

 

 

 

 

Covek mi licno rekao, nema tu nista maliciozno, obozavam Nikolu do imbecilnosti.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Manu said:

imas ovaj prvi link pored chrome ikonice

 

nije losa tekma, vucevic&dubljevic fino funkcionisu zajedno, standardno

 

ma ne jebe me 2%

 

These links can be viewed in any up-to-date browser. Sometimes the flash plugin is required. 

Flash plugin download page s_b.gif

 

a ne mere da kliknem na ovo

 

nema veye, imam pive jos

 

edit ok skapirao. hvalaaa

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...