Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

Gledam CG protiv Argentine, i može se reći da osim bekovske linije, ova Argentina je veoma limitirana ekipa. Istina, Skola nije igrao, ali ne znam koliko on tu može da popravi situaciju. Uglavnom, u eventualnom duelu SRB-ARG u četvrtfinalu, mislim da ne bi dobro prošli. 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Sve ce zavisti od toga hoce li Ante dobiti Scola tretman na prvenstvu. Ukoliko je odgovor potvrdan, onda zaista mogu biti problematicni vecini ekipa. Inace ih se apsolutno ne plasim i drzim solidnu nekolicinu ekipa ispred njih.

 

A koje su to ekipe? Ja bih možda stavio Francusku ispred njih, dok bi Španci bili otprilike na istom nivou.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, leki bg said:

Spancima su otkazalii Gasol (oprostio se), Ibaka, Mirotic.

 

Edit: Caco ex NBA, Mirotica sad mozemo takodje da vodimo kao ex, ali svi bi bili spremni za SP.

Pau je otkazao zbog povrede koja ga je mucila cele sezone i nije se oprostio od reprezentacije. Najavio je da bi zavrsio reprezentativnu karijeru sledece godine na OI. 

 

Za Ibaku i Mirotica vec nisam video ni jednu jedinu rec na netu o njihovom neigranju. 

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Strana reprezentativna kosarka (SP u Kini 2019.)
  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...