Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

Zajebani su Grci. Naprženi su maksimalno plus je Giannis nedvosmisleni lider ove ekipe. Delovalo je da je mogao da utrpa Talijanima koliko hoće. Sloukas se nešto povredio u I poluvremenu i posle se nije vraćao. Meč je bio revijalnog karaktera, delovalo je kao da Grci igraju protiv juniora, baš ozbiljno razbijanje. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, bosMan_jr said:

Odustao i PJ? Nista od mocne petorke sa PJ i Mylesom da peglaju odbranu a Kemba Donovan i Middleton da bombaju. 

 

Nece uci ni u finale zapamtite.

 

pričao kod simmonsa brian windhorst da middleton ne može na treningu ništa da pogodi i pizdi na fiba loptu 

 

Edit 

navikao se khris, sad gledam hajlajtse 

 

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Chaos Is Me said:

Jel ima negde da se isprati statistika sa pripremnih mečeva svakog tima, ranije je bilo na sajtu Endesa lige, čini mi se?

 

Tačno, prethodnih godina je postojao specijal posvećen EP/SP/OI sa sve statistikama i sastavima timova na sajtu ACB lige ali za predstojeće SP iz nekog razloga nema.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Chaos Is Me said:

Jel ima negde da se isprati statistika sa pripremnih mečeva svakog tima, ranije je bilo na sajtu Endesa lige, čini mi se?

 

49 minutes ago, bekrinjo said:

 

Tačno, prethodnih godina je postojao specijal posvećen EP/SP/OI sa sve statistikama i sastavima timova na sajtu ACB lige ali za predstojeće SP iz nekog razloga nema.

 

 

Našao sam ovo, nema statsa za baš sve mečeve...

http://www.fiba.basketball/basketballworldcup/2019/news/tracker-preparation-games-for-the-fiba-basketball-world-cup-2019

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Strana reprezentativna kosarka (SP u Kini 2019.)
  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...