Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

3 minutes ago, Skyglider said:

Pogledao sam highlightse USA vs Spain, da  da, to je ta nikad slabija USA koju cemo sa lakocom da dobijemo u finalu (u koje cemo valjda automatski da se plasiramo) :classic_biggrin:

Ko je ovo tvrdio?

Ovo je u stilu Meka kada pocne da se macuje sa cijelim forumom 😄

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Dobro,kad je rec o timu Ju-Es-End-Ej pravi se od pocetka jedna velika greska.
Neopravdano se paznja poklanja onima koji nisu u njihovom timu,silnim izostancima umesto da se javnost fokusira na one koji su tu. Mislim da otuda proistice i taj lako cemo sa njima nacin razmisljanja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

France will not feature Adrien Moerman in the 2019 FIBA World Cup, the French Basketball Federation announced on Saturday. The 31-year-old forward missed Friday’s friendly match versus Brazil and will no longer be considered for the trip to China due to Achilles tendon pain, injury he’s been facing the past years.

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Crni Bombarder said:

Dobro,kad je rec o timu Ju-Es-End-Ej pravi se od pocetka jedna velika greska.
Neopravdano se paznja poklanja onima koji nisu u njihovom timu,silnim izostancima umesto da se javnost fokusira na one koji su tu. Mislim da otuda proistice i taj lako cemo sa njima nacin razmisljanja.

 

jedino što to niko ovde ne tvrdi, bar ako ima dve daske u glavi. to što ljudi bistre komentare ispod vesti i tvitove je samo njihov problem 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da li se bas tvrdi..ali definitivno se stvara neki takav utisak u tzv.generalnoj navijackoj populaciji.

Ali i kosarkaski novinari,delatnici,bivsi asovi..mnogi su skloni tome da pricaju o onima kojih nema u US timu umesto da je fokus na one koji su tamo. Takav je moj utisak. Dobro,sad kad su se okupili i poceli sa utakmicama situacija se ipak menja..

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Crni Bombarder said:

Da li se bas tvrdi..ali definitivno se stvara neki takav utisak u tzv.generalnoj navijackoj populaciji.

Ali i kosarkaski novinari,delatnici,bivsi asovi..mnogi su skloni tome da pricaju o onima kojih nema u US timu umesto da je fokus na one koji su tamo. Takav je moj utisak. Dobro,sad kad su se okupili i poceli sa utakmicama situacija se ipak menja..

 

ma ne bre, nego ova dva sveža upisa izgledaju kao da je na forumu to stav :

 

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Dobro,kad je rec o timu Ju-Es-End-Ej pravi se od pocetka jedna velika greska.
Neopravdano se paznja poklanja onima koji nisu u njihovom timu,silnim izostancima umesto da se javnost fokusira na one koji su tu. Mislim da otuda proistice i taj lako cemo sa njima nacin razmisljanja.

 

1 hour ago, Skyglider said:

Pogledao sam highlightse USA vs Spain, da  da, to je ta nikad slabija USA koju cemo sa lakocom da dobijemo u finalu (u koje cemo valjda automatski da se plasiramo) :classic_biggrin:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

ma ne bre, nego ova dva sveža upisa izgledaju kao da je na forumu to stav :

 

 

 

 

Nije to stav na forumu, doduse jeste Bek besomucno trolovao kako ih sigurno dobijamo u finalu, ali jeste se na forumu pomalo euforicno docekivao svaki otkaz u USA, kao da ce te koji otkazuju da zamene D-league igraci, a ne takodje veoma kvalitetne zvezde NBA. 

 

Edited by Skyglider
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Skyglider said:

 

Nije to stav na forumu, doduse jeste Bek besomucno trolovao kako ih sigurno dobijamo u finalu, ali jeste se na forumu pomalo euforicno docekivao svaki otkaz u USA, kao da ce te koji otkazuju da zamene D-league igraci, a ne takodje veoma kvalitetne zvezde NBA. 

 

 

to što je neko upao u euforiju zbog otkaza, nema veze sa tvojim citiranim postom

 

hajde da pomalo euforično završimo ovu ionako kratku diskusiju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde da se ne zajebavamo... Ameri su prvi favorit po svima. Mi kao sto nismo favoriti, nismo ni neko za koga se moze reci da ce nas Ameri sa lakocom pregaziti. Sansu imamo, ona nije uopste tako mala, sto opet ne znaci da smo favoriti - nismo. Nemojte da vestacki predstavljate da postoji neki hajp kada on ne postoji. Navijacki se nadamo i ocekujemo sto bolji rezultat, tako valjda i treba da bude. 

 

Veci hendikep od Milosava jeste povreda Slukasa. Po meni Grcka ima 2 kljucna kriticna igraca - njega i Janisa, pa ako bude otkazao cini mi se da ce Grci po kvalitetu biti ispod nas, i onda izskacu Francuska i Australija kao nasi glavni neamericki konkurenti. Samo da nam se ne dese neke nove povrede. 

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Strana reprezentativna kosarka (SP u Kini 2019.)
  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...