Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Kako me nerviraju ove raspale indijanske ekipe koje nam ovako lape specialca, sa kojim ionako neče znati šta da rade... 

 

Btw, ja sam tokom sezone onoga Outarru iz Monaca zabeležio kao potencialnu Hollinsovu zamenu, ako ovoga ne uspemo da zadržimo. Mada, neznam sad dal je ono što sam ja gledao na tim monakovi utakmicama bio privid, ili bi on stvarno mogao da uskoči u Hollinsove 3&D cipele. Nema na youtubu nijedan scouting report za njega da potvrdi ili opovrgne te defanzivne kvalitete koje sam ja uočio. Pa zato molim stručne ljude na ovom forumu da prokomentarišu to, ako imaju vremena @Guru @Princeton @Kankkunen 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, berti said:

Za Pantera, Ledeja i Lesora nema ponuda. Pardon, ima verovatno, ali niko ne moze da im da pare koje dobijaju ovde.

Ma, da, iste pare dobijamo i mi i oni. Naravno, u crtanom filmu.

 

Postoje znatno bogatiji klubovi od Partizana, naravno, ali ni jedan od njih nije spreman da plati vise od 1.2, to jest 1.3 miliona po sezoni za Puntera ili Ledeja. Uz to, morali bi da plate i obestecenje. Retki su ugovori veci od tih u evropi, tako da je sve to i logicno.

 

Sa druge strane, Holinsu je istekao ugovor, a Makabi mu je ponudio vise nego mi, i to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

ok, dakle 2017. scenario

cenim da ni radonja ne ostaje, i da jednostavno nema dovoljno novca ni da se isplati tekuce, a kamoli za iskorak

Nije to glavni problem, već tajming ... ako ne dobiješ na vreme, prođe voz.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Штета за Холинса. Мада ме ни не чуди, ретко кад је неки странац код нас остајао дуже од 1 сезоне осим кад смо ушли у ЕЛ са Томићем па је остао Били и грк.

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

Nepopularno mišljenje. Možemo i trebamo kompletnijeg beka od Holinsa. Na stranu defanziva, požrtvovanost i povremeni ofanzivni krici, ali nekonstantnost i operisanost od vodjenja lopte i kreacije su nešto što mora, i treba da posjeduje bek. Čini mi se da nije nenadoknadiv i da se prethodno isuviše idealizovao. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mozzart javlja da ode i Hollins.

 

U ovom raspletu dogadjaja, najpametnije bi nam bilo da koliko god mozemo podmladimo sastav i sredina aba lige par godina, dok oni ne potrose sve pare drzavne pa onda da pravimo neku pricu sa novim mladjim igracima...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Урош19 said:

Штета за Холинса. Мада ме ни не чуди, ретко кад је неки странац код нас остајао дуже од 1 сезоне осим кад смо ушли у ЕЛ са Томићем па је остао Били и грк.

 

Kod Holinsa je bilo i to sto je on tek tamo od februara, marta "proradio", da je od pocetka igrao dobro, mislim da bismo mu na vreme produzili ugovor. Ovako nismo, verovatno ima i nekih dugovanja, i onda jebiga, ode covek za vece pare.

 

Steta, sigurno je hteo da ostane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Чему мрачење одмах као да је цела екипа отишла а не странац (који се никад ни нису задржали дуже од 1 сезоне) и потенцијално Калина који је у најбољим годинама и један од најбољих играча на својој позицији у Европи. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Урош19 said:

Чему мрачење одмах као да је цела екипа отишла а не странац (који се никад ни нису задржали дуже од 1 сезоне) и потенцијално Калина који је у најбољим годинама и један од најбољих играча на својој позицији у Европи. 

i jos se trener idalje ne produzava, i jos predsednik nije siguran da li mu sve ovo vise treba, i ko zna sta se jos desava

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Урош19 said:

Чему мрачење одмах као да је цела екипа отишла а не странац (који се никад ни нису задржали дуже од 1 сезоне) и потенцијално Калина који је у најбољим годинама и један од најбољих играча на својој позицији у Европи. 

 

🙂

 

Pa nije mracenje, otisao Holins, otisao Vanilica, otici ce i Kalinic. Ko nam ostaje? Vajt koga niko nece? Pefi?

 

Trebace nam opako dobar skauting, a to nemamo.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Урош19 said:

Чему мрачење одмах као да је цела екипа отишла а не странац (који се никад ни нису задржали дуже од 1 сезоне) и потенцијално Калина који је у најбољим годинама и један од најбољих играча на својој позицији у Европи. 

Pa mozda zato sto je prvi plej Volters vec otisao, sad i Holins ako je istina a Barsa zove Kalinu? Mislim lepo je biti optimista ali koliko nam je dobra situacija u klubu govori izjava Davidovca koji kaze da je hteo da ode na odmor kao free agent. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vasa123 said:

dok oni ne potrose sve pare drzavne

 

To ce trajati duze od par godina.

 

Ono sto ne valja, a toga smo svi svesni, je da je novac u klubovima potpuno nevezan za sportske rezultate i svodi se samo na to ko se blize primakao caru, pa tako kako je i Partizan doziveo nekoliko sezona ignorisanja, vrlo lako moze da se desi i nama ponovo.

 

Dokle god nismo nezavisni od drzave, zivecemo u strahu da neka budala jednim potezom zavrne slavinu, poput Tadica, sada to lako moze da uradi i Vrhovni Peder.

Link to comment
Share on other sites

Sumnjam da Radonjic ceka da vidi na koje igrace moze da racuna, pa da produzi ugovor. To bi bilo skroz bezveze. Ili se upusti u izazov, dovedi nove igrace ili reci necu da bi klub znao na cemu je.. Mada mislim da ni mi, kao klub, jos ne znamo na cemu smo sto se budzeta tice..

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Moze lako da se desi da drzava nema nameru da placa dva visoka budzeta za evroligu, te cemo mi u tom slucaju biti pusteni niz vodu, sto bi se reklo.

Propisan je minimalni budzet koji jedan klub mora da ima da bi igrao Evroligu (7 miliona ili tako nesto) i to cemo sigurno imati. Dovescemo mi sigurno neke igrace iz EL i imacemo korektan roster, ali steta je sto ne uspevamo da zadrzimo najbolje igrace i da na njih dalje nadogradjujemo tim. Opet cemo doci u situaciju da sklapamo sve iz pocetka, umesto da smo na ovaj sastav i uigran tim samo dodali 2-3 nova igraca. Jebiga. 

 

Ja kao jedini spas vidim finansiranje od strane FK. S obzirom kolike prihode ostvaruju svake sezone, ne moze me niko ubediti da nemaju 2-3 miliona da proslede u KK. 

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, L' Imperatore said:

Kako me nerviraju ove raspale indijanske ekipe koje nam ovako lape specialca, sa kojim ionako neče znati šta da rade... 

 

Btw, ja sam tokom sezone onoga Outarru iz Monaca zabeležio kao potencialnu Hollinsovu zamenu, ako ovoga ne uspemo da zadržimo. Mada, neznam sad dal je ono što sam ja gledao na tim monakovi utakmicama bio privid, ili bi on stvarno mogao da uskoči u Hollinsove 3&D cipele. Nema na youtubu nijedan scouting report za njega da potvrdi ili opovrgne te defanzivne kvalitete koje sam ja uočio. Pa zato molim stručne ljude na ovom forumu da prokomentarišu to, ako imaju vremena @Guru @Princeton @Kankkunen 

 

Outarra je fantastican. Stvarno ima dobrih igraca, i ja nemam pojma ko je sve na radaru, ali sigurno cemo imati odlican tim kao i svake godine. Jeste steta sto nam ovako maznu igraca, izgubi se kontinuitet, i iscekivanje nekog dodatnog iskoraka tog igraca za sljedecu sezonu.

 

Ako je Holins otisao, to treba da znaci samo da cemo podebljati ponudu za Guduru 😄 Treba sve gledati sa vedrije strane...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...