Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

11 minutes ago, Cooper said:

@Šaracjel obeštećenje za Kalinu 500k ili 150k i zašto spinuješ u vezi KKP na topiku KKCZ?

500k, i tako pise u ugovoru.

 

Ako hoces da vidis , posalji mi email u pp pa ti posaljem , ali da obecas da nikom neces pokazati.


jel vazi?

 

 

toliko za danas, 

 

ima i tata tema a tamo je tvoje prirodno staniste,

 

 

  • Like 12
  • Thanks 2
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

ukoliko ima ugovor, pa bi morali da namirimo i njega i pojacanje, verovatno je bolje zadrzati ga, pokazivao je on i pre nas i par puta ovde da ume da igra basket, mozda bi neki kreativniji plej otvorio neke cakre, pojma nemam. 

 

Ja nemam utisak da se njemu bas nesto ostaje previse. Bas mi deluje kao - ruka ruci i sve najbolje. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Losmi17 said:

Ne bih imao nista protiv da pokazemo robiji kako se koristi mocni Rodi.

I to sve u porodicnoj atmosferi bez pesnicenja na treningu.

Mislim da mu je to jedan od vecih fejlova, decko ima sve sto treba za kosarku, osim glave, ali tu si ti kao veliki mag da to iskontrolises

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 1945 said:

Uini, Kupi i Kendrick.

 

Jedan racionalni Zvezdas razmislja(reaguje na upis) isto kao dva iracionalna navijaca Partizana, prosto nema logike.

 

 

Društvo malo ali odabrano 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Princeton said:

Kako vam se cini Kaleb Homesley? Evo vidim da je usao u drugi EuroCup tim.. Odlican trpac, cini mi se da bi nam legao bas fino.

Nije za nas veruj mi. Oterali bi ga brzo, samo gledaj mec protiv partizana i sve ce ti biti jasno. Uzima stalno suteve sa 9 metara, retko ih pogadja, srlja. Evo par primera: 2/11 trojke protiv partizana, 1/8 trojke protiv metropolitana, 2/8 trojke protiv slaska, 1/6 trojke protiv trenta itd

 

U EL bi pogodio jednu iz 20 suteva 😂

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Redstar0356 said:

Samo nek tebi lajkuju i slazu se sa tobom komsije, nemam nista protiv da je ovo sto pise 1945 proizvoljno. 

U cemu je problem da se slazemo? Jel to nuzno lose?

 

Evo ja mislim da smo prosle sezone imali veci budzet od vas, strucni stab + igraci izmedju 500k i milion vise, i ove sezone verujem da ce biti minimum toliko, ali praviti nekakav mit od svega toga je preterivanje.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Losmi17 said:

Ne bih imao nista protiv da pokazemo robiji kako se koristi mocni Rodi.

I to sve u porodicnoj atmosferi bez pesnicenja na treningu.

i to ako moze na trik a la Mekel. Mi ga platimo simbolicno, a lavovski ostatak KKP.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, MilošVB said:

U cemu je problem da se slazemo? Jel to nuzno lose?

 

Evo ja mislim da smo prosle sezone imali veci budzet od vas, strucni stab + igraci izmedju 500k i milion vise, i ove sezone verujem da ce biti minimum toliko, ali praviti nekakav mit od svega toga je preterivanje.

 

 

Nije problem da se slazemo, slozicemo se u mnogim stvarima. Npr nije problem da se slaze sa Luciferom, Alex the great i ne znam ko jos pise tamo na vasoj temi. Generalno je problem kad se lik slaze sa Kupijem i Kendrikom koji su sinonimi za to da sve teme  pretvore u Tatu  i da izvrcu sve informacije do kojih dodju. 

Edited by Redstar0356
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

Uostalom, sacekacemo Bat, svi se secamo tvojih cifara i za Parahuskog, za Trinkijerija, Milutinova itd, i onda Batica ( ne onaj Batica Andrej kojeg obozavate) crno na belo pokaze javnosti koliko kosta vasa ljubav i kako niko ne dolazi "zbog pare" u KKP. 

 

Kad se samo setim kako su Kupica i ekipa reagovali kad sam ovde napisao vrednost ugovora Trinkilinkija neposredno nakon potpisivanja, a izneo ga Josip Sesar tokom prenosa neke tekme na Hr Areni. Doslovno je bilo skakanje u oči kako smem da toliko lažem jer ljubav a ne pare itd.

  • Like 17
  • Thanks 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Laki21 said:

 

Kad se samo setim kako su Kupica i ekipa reagovali kad sam ovde napisao vrednost ugovora Trinkilinkija neposredno nakon potpisivanja, a izneo ga Josip Sesar tokom prenosa neke tekme na Hr Areni. Doslovno je bilo skakanje u oči kako smem da toliko lažem jer ljubav a ne pare itd.

Jel ti zbilja mislis da on je on bio u kkp zbog para?

 

Kupica je nebrojeno puta slagao, ali sta ga kosta. To je modus operandi.

Edited by Losmi17
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Prestanite dok vam @uini ne uleti sa autoprojekcijama, osudama ili sta mu je vec zanimacija ovih dana, mada i razumem ga, dosadno mu je pa ubija vreme dok Zeljko ne krene sa pripremama 🙂

Edited by K.Dot
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Laki21 said:

 

Kad se samo setim kako su Kupica i ekipa reagovali kad sam ovde napisao vrednost ugovora Trinkilinkija neposredno nakon potpisivanja, a izneo ga Josip Sesar tokom prenosa neke tekme na Hr Areni. Doslovno je bilo skakanje u oči kako smem da toliko lažem jer ljubav a ne pare itd.

ah taj rad, kako je Trinkiju pala cena i da je dosao tamo zbog tradizione familijga, 

a pisao sam na SK Forumu tada da kada smo pre dolaska Tomica a posle Topica i Alimpijevica bili u pregovorima sa njim.

Prvu cifru koju je trazio je bilo 600.000 eur po sezoni, plus sve ono sto sleduje, 
NC kad se tada  nije slogirao nikada nece, pogotovo  posle sezone gde je Alimpijevic radio sa mizeriju od plate.

Posle je spustio svoju cifru na 400 k  i tu bi mozda se NC i upecao i pristao na tu cifru, trebao mu je neko jako ime posle gubitka ABA lige, a bio mu je zelja odavno , pogotovo bio bi jedini strani trener na koga bi i on pristao zbog istog jezika, ali je kamen spoticanja bio da 400 k garantovano i odmah isplata kada dodje do kasnjenje plate njemu ili bilo kom igracu duze od mesec dana.  
Projekat volim kalis iz daleke Italije od rodjenja je propalo, tako da sam se smejao na cifre koji su doticni ovde delili sa nama kao "istinitu". Batica iz Swiss je ipak najbolji knjigovodja i jedini transparentan kada su oni u pitanju. 

Edited by Šarac
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Princeton said:

Kako vam se cini Kaleb Homesley? Evo vidim da je usao u drugi EuroCup tim.. Odlican trpac, cini mi se da bi nam legao bas fino.

Caleb je zanimljiv igrac na prvu loptu sa cini mi se solidnim upsideom. Dobar defanzivac, odlican dodavac za svoju poziciju, solidan bbiq, nema najkonstantniji sut ali ima bolestan range. Malo one x noge kvare dojam na oko, ali mogao bi biti bas dobar zabod

3 hours ago, Princeton said:

@Kankkunen Kako ti se cini Jaylon Brown?

Skorer u telu pleja. Ima dosta boljih igraca od njega tog tipa. Nisam siguran da nam je potrebno tako nesto. Homseley ima daleko bolji playmaking od njega

 

Sto kaze @Kankkunen tu je calles najzanimljiviji u celoj prici. Cudi me da se jos povlaci po ipak drugorazrednim nemackim timovima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Cooper said:

Da, tako se šlogirao i kad je dao Samardžiskom 60k mesečno.

image.png.d7f537e310937696673b9e220348242b.png

 

Vidis taj minus na Samardzijskom smo ispeglali sto smo Kalinicu u prvom mandatu placali 12.000 eur mesecno i onda ga prodali za milionce,

Pa onda bilo na malo pa istom onom kojeg ste vi pljuvali sto nam kupuje igrace jer ste projektovali Vanjicu da tamo uvalite, gdin Obradovic ne kupi Vanjicu vec, uzme  Gudurica koji je imao 15.000 mesecno za 1 milion, pa nam nije to nije bilo dovoljno nego ovi iz Memphisa nam posalju kao slag odozgo jos nekih 300 k. Sad sracunaj, par meseci Samardzijski i ova dva uboda.
Nedovic , Bolden, Jovic, Luka, Kuzmic, Bobi, te cifre drugi put , necu vise, dosta je za ovo javljanje,

Odoh na rekreaciju, kako nam ide prelazni rok, mozda me se sete u klubu da pomognem na parketu, kao nekada davno samo u predgradju. Treba biti spreman fizicki.
 

 

Edited by Šarac
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...