Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

5 minutes ago, 1945 said:

Henri iskoristio player option i postao slobodan igrac. 

 

Hoce li u Real za najveci novac i manju ulogu? Hoce li kod komsija za casove ljubavi i sabrana dela Bodlera? Ili pak kod nas za najmanje novca, najbolju ulogu i porodicnu atmosferu u ekipi?

 

Saznacemo ovih dana...

Mislim da bi se radonjic upiskio od srece da potpise pieriu.

Al od ta posla nema nista.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Losmi17 said:

Mislim da bi se radonjic upiskio od srece da potpise pieriu.

Al od ta posla nema nista.

Iskreno i ja bi.

 

Trenutno je, po meni, najbolja opcija slobodna. Bolji i od Boldvina, Ertela, Dzounsa... Narocito za Radonjicev sistem igre.

 

Pa ako Zo potpise za Makabi a pise da je blizu, Real potpise Cacu Rodrigeza(sto nije tako blizu), nema gde no kod nas ili komsija, posto bi trebalo da imamo vise novca od Zalgirisa i Asvela i Valensije. Ili da bude negde bek ap od 10 minuta od ovih jacih klubova, a ja bi rekao da on bas voli veliku ulogu.

 

 

P.s.

 

Kada mogu komsije da dovode dvojac iz fajnal fora tima, mozemo mi dvojac(zna se ko je drugi) iz kluba koji je bio losije rangiran od nas, a pritom ih menjaju boljim igracima poput Vilbekina i Okoba. (ili ce Gudura ostati tamo kao bek ap Okobu)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, СтелаРоса said:

Nisam video da je neko spominjao Siska iz Bajerna, sta mislite o njemu? Ne bi bio toliko zvucno pojacanje, ali je u teoriji igrac kakav bi legao Radonji na pleju. Mada ne znam ni koliko je on realan, moguce da u Bajernu imaju dugorocne planove sa njim. 

Spominjao sam pre neki dan sve slobodne opcije pa i njega, i to boldovano, za one koji ne vole da citaju duze upise.

 

Ima neka prica da ce mu Bajern ponuditi novi ugovor.

 

U svakom slucaju, Sisko i Ivanovic bi bili korak unazad u odnosu na Volters-Ivanovic i ne uklapa se u pricu ovo sto Radonjic i Covic najavljuju iskorak na svim frontovima, tacnije da ce pokusati da naprave iskorak na svim poljima.

 

Sisko je ok za 2/3 opciju, nista vise od toga.

 

Nije iskljuceno da potpisemo ni Siska ni Grejndzera znajuci nas budzet i Radonjica, ali dok su onih 5-6 opcija boljih od njega iz El slobodni(a nema puno klubova koji traze startnog pleja) ne treba da razmisljamo ovako nisko, da se tako izrazim.

 

Bolji od Siska su i opcije iz Evrokupa poput Tea, Dariusa ili Kamingsa. Po meni.

 

U trenutku kad su svi bili zdravi u Bajernu i Volden i Jaramaz(+Hiliard na 2), Sisko je bio treca opcija u Bajernu tada, mada se to desilo svega nekoliko utakmica.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Decembarski said:

Kume Žoržo izede li više te girose kod Kostasa?

Vreme je.

https://www.ponte.rs/putovanja/letovanje/turska/antalijska-regija/side/club-calimera-serra-palace

 

Kalimera nije Grcka, no Turska, otkrio sam vam gde Kum letuje...

 

Kum letuje u hotelu od pet zvezdica, Fmp dovodi Dzenkinsa...

 

Sumnja li sad ko na osnovu ove dve stvari da razmisljamo o Grejndzeru, Jovicu ili Sisku za startnog pleja?

 

Utorak i sredu najavljeno 35 stepeni u Beogradu... Temperatura se polako dize a vama moral opada... Pa ne pravi se tako iskorak na svim poljima... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Predragdjape said:

Da mi idemo korak po korak. Prvo Radonjica da produzimo, pa igrace. Verujem da se prate i zamene u slucaju da Kalinic/Holins/Davidovac ne ostanu.

 

 Razgovori su u toku... 😒

 

 "hipotetički ja da pričam , ja ne bih "

 

https://balkans.aljazeera.net/program/tribina/2022/6/24/dejan-radonjic-teska-ali-uspjesna-sezona

Edited by Setite se 2011
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da su se pregovori sa Radonjom otegli zbog kinte za njega. Pre ce biti da Radonja zeli da vidi sa kojim ce oruzjem protiv milionera. Vece otezanje, signali loši.

Situacija sve vise liči na onu pred pocetak sezone kada je f4 bio prvi put u Bgd.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nazalost,cini mi se da ovog leta mnogo toga zavisi od novca.Nije da nismo imali ovakve situacije godinama unazad ali ovog leta  je to izrazenije nego ikad.Apsolutno sam siguran da se u klubu nece zadrzati ni Covic ni Radonjic ukoliko nam budzet u predstojecoj sezoni ne bude bar 30 procenata veci.Misljenja sam da su rukovodstvo,strucni stab i igraci dali zadnji atom energije za tripletu i potrebno nam je osvezenje i ozbiljan iskorak,pre svega u EL.Kako smo mi izgurali sezonu sa Lukom i Kuzmicem na centru to niko ne zna...Zavrsiti sezonu gde najmladji igrac ima 26 godina je veoma rizicno i opasno.

 

Potrebna nam je ozbiljna rekonstrukcija tima.Od igraca iz prethodne sezone treba zadrzati Dobrica,Davidovca,Mitrovica,Ivanovica,Lazica i Lazarevica.Sto se tice Kalinica i Holinsa veliko je pitanje sta raditi...Njihov kvalitet je nesporan i smatram da ce njihov doprinos biti izuzetno velik samo pod uslovom ako se dovedu bar 2 igraca u koje ce da budu uprte oci javnosti.Ako narednu sezonu docekamo sa njima kao glavnim opcijama u napadu i igracima u koje gledamo kad ne znamo sta dalje,necemo se dobro provesti.Sto se tice Kuzmica i Markovica njih bi trebalo eventualno zadrzati kao iskljucivo trece opcije na svojim pozicijama.O potencijalnim pojacanjima je diskutabilno pricati dok ne vidimo koliko mozemo da se "otvorimo",mada bi u svakoj soluciji trebalo da zagrizemo za Dalibora Ilica.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pregovori sa Radonjicem traju vec neuobičajeno dugo. Kazem neuobičajeno zato sto bi se ocekivalo da ce posle uspesne sezone ovo ici lakše. Navodi se da se “traže garancije” i drugi razlozi. Pitam se da li su potrebne garancije bile date/dobijene pred upravo završenu sezonu? Ako je Radonjic prihvatio da vodi tim sa rosterom kakav je bio onda se moze zakljuciti da je razlog otezanja u pregovorima ili to sto će novi roster biti još slabiji nego prethodni (iz bilo kog razloga) ili što traženi iznos za ugovor Radonjica ne može bit garantovan. Šta mislite?

Link to comment
Share on other sites

Bojim se da je vrlo, vrlo tanka linija koka nas deli od raspada u smislu da nosioci i trener odu, ostane nekoliko igraca i dopuni se nekim domacim koje milioneri ne zele, uz dva EC stranca. Čova kuka, kukao je i ranije, pa mu sad niko ne veruje. Samo sada ima realnu opasnost od milionera. Zma on odlicno da smo jedva bili bolji od njih i da ce oni biti jos, jos jaci.

Sa druge strane kod njih tisina. Da li je u toku pravljenje strategije sa psihopatom oko poreza, ubedjivanje jos nekih nordeusolikih firmi da shvate koliko zapravo vole KKP...

Link to comment
Share on other sites

Quote

Totalbasket Exclusive: Maccabi Tel Aviv are finalising an 1+1 deal with Austin Hollins.

Харпидис на твитеру...

 

Ако не остају ни Волтерс, ни Холинс, ни Калинић, онда се стварно поставља питање да ли ће Радоњић хтети да остане. Овако се искорак не прави сигурно, ни на једном пољу.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...