Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

2 minutes ago, grati said:

Ljudi opusteno...Wolters, Holins to su dobri igraci ali nisu za F8/F4. 

 

Radonja je trazio Gabe Vincent-a prosle godine, imao dobru sezonu u Majamiju sa 8.7ppg. Jel mu istekao ugovor zna neko?

 

Matt Thomas na beka pa imamo skoro duplo jacu ekipu samo sa njima. Holins iako vrhunski defanzivac, nama na beku treba neko ko trpa kao Beron a to je Thomas.

Do 29.06 postoji opcija Heat-u da mu ne garantuju ugovor za sledecu sezonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, grati said:

Ljudi opusteno...Wolters, Holins to su dobri igraci ali nisu za F8/F4. 

 

Radonja je trazio Gabe Vincent-a prosle godine, imao dobru sezonu u Majamiju sa 8.7ppg. Jel mu istekao ugovor zna neko?

 

Matt Thomas na beka pa imamo skoro duplo jacu ekipu samo sa njima. Holins iako vrhunski defanzivac, nama na beku treba neko ko trpa kao Beron a to je Thomas.

Волтерс и Холинс су доказано ф8 играчи (погледати под Жалгирис 2018/2019 и Зенит 2020/2021). 

Link to comment
Share on other sites

Navijači Zvezde pronađeni šokirani što Amerikanac koji je proveo sezonu u Zvezdi odlučuje da ode u Makabi za veće pare; ili su šokirani time što Makabi ima više para od Zvezde. I to taman nakon što su sastavili rostere po svom ukusu. Naročito jer je Holins baš kompatibilan sa Nedovoćem. Šta je sledeće, da Nedoviću neko ponudi više para, pa da opet moraju da se prave oni pg sg sf pf c postovi sa rapsodelom minutaže, samo umesto Nedovića crnac mamojeb kao placeholder.

  • Like 15
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

Волтерс и Холинс су доказано ф8 играчи (погледати под Жалгирис 2018/2019 и Зенит 2020/2021). 

Ako tako gledas onda je i Vajt dokazan F4 igrac 😂 pogledaj ostale igrace sa kojima su igrali tamo

Edited by grati
*
Link to comment
Share on other sites

Just now, Шеф стручног штаба said:

Аха значи довешћемо играче који сами доносе ф8 и ф4? Сјајно, једва чекам.

Kvinsi bukvalno sam doneo F8 😃

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, medobrundo said:

Navijači Zvezde pronađeni šokirani što Amerikanac koji je proveo sezonu u Zvezdi odlučuje da ode u Makabi za veće pare; ili su šokirani time što Makabi ima više para od Zvezde. I to taman nakon što su sastavili rostere po svom ukusu. Naročito jer je Holins baš kompatibilan sa Nedovoćem. Šta je sledeće, da Nedoviću neko ponudi više para, pa da opet moraju da se prave oni pg sg sf pf c postovi sa rapsodelom minutaže, samo umesto Nedovića crnac mamojeb kao placeholder.

U sezonu novu kreće

Grupa šokiranih delija

Ako Bog da sreće

Slaviće se mesto treće

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, grati said:

Ljudi opusteno...Wolters, Holins to su dobri igraci ali nisu za F8/F4. 

 

Radonja je trazio Gabe Vincent-a prosle godine, imao dobru sezonu u Majamiju sa 8.7ppg. Jel mu istekao ugovor zna neko?

 

Matt Thomas na beka pa imamo skoro duplo jacu ekipu samo sa njima. Holins iako vrhunski defanzivac, nama na beku treba neko ko trpa kao Beron a to je Thomas.

 

Čudi me da Radonja još nije otvorio sebi nalog ovde na forumu. Takve želje su kao nacrtane za ovaj topic 

😄

Šalu na stranu, ne postoji promil šanse da čovek sa 8.7 ppg u NBA dodje u Zvezdu ove sezone. Naša meta su oni ispod 2.5ppg. A i njih ako uspemo da dovedemo, možemo da se šutiramo u dupe.

 

10 minutes ago, Del Piero said:

A kako mi tacno da zadrzimo Hollinsa ako ide u Makabi za 600k? Mi niti mozemo, niti treba da platimo Hollinsa toliko.

 

Kad je vec otisao treba dovesti nekog igraca na 2 koji je jak na lopti.

 

Ok. Ali mislim da smo mi u prošloj sezoni imali neki minimum tih on-ball defendera na vanjskim pozicijama. Ako odlazi Hollins, mislim da sigurno treba očekivati jednog odličnog defanzivca. Dal na pleju ili na dvojci, videčemo.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno se nadam da ce Radonjic otici. Mislim da je ovo sasvim dovoljno sto je dao Zvezdi. Klub u ovom trenutku ne moze da napreduje, ima ponuda pa nek ide i ovo sto je dosao da radi sa nekim ljudima pa i dobrim delom navijaca kao i Kalina je cista ludost.

 

Prerastao je ovu sredinu jednostavno receno.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Iskreno se nadam da ce Radonjic otici. Mislim da je ovo sasvim dovoljno sto je dao Zvezdi. Klub u ovom trenutku ne moze da napreduje, ima ponuda pa nek ide i ovo sto je dosao da radi sa nekim ljudima pa i dobrim delom navijaca kao i Kalina je cista ludost.

 

Prerastao je ovu sredinu jednostavno receno.

Pa gde ce?

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim da u komšiluku odlaze Panter ili Ledej, Kuruc je kaširan uz smiješnu cifru od 700K godišnje, itd itd.

 

Dakle, itekako se mogu zadržati strani igrači ako ti trebaju.

 

Čović slobodono može da se tera u tri lepe ako nije sposoban da obezbedi adekvatan budžet za trenera i tim.

 

Nikakvu specijalno veliku cenu nema Holins da ga ne bi mogli zadržati. 

 

Bednici ne treba ni da igraju EL, krajnje je prosto. Nađi pare ili se goni.

  • Like 14
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Crni said:

Pa gde ce?

Nije on za ovo blato. Covek je presao igricu, za nesto vise ne bi nam pomoglo nista,moze samo da oskrnavi ime sledece sezone. Pre bih trenirao  Baskoniju i malo opustio mozak nego da me hiljadu sina draganovih pljuje i posle tuce trofeja i svih uspeha. Meni ni dan danas nije jasno sto se vratio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kada se onomad desperados Terza ustolicio za predsednika sd, pominjase neke novce za ostale klubove. Vidimo kako to ide. Jedan jebeni Picini i jos jebeniji Risario nas dele od f4. 

Bes ce u nama da izmakne kontroli, po svemu sudeci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

Kako me nerviraju ove raspale indijanske ekipe koje nam ovako lape specialca, sa kojim ionako neče znati šta da rade... 

 

Btw, ja sam tokom sezone onoga Outarru iz Monaca zabeležio kao potencialnu Hollinsovu zamenu, ako ovoga ne uspemo da zadržimo. Mada, neznam sad dal je ono što sam ja gledao na tim monakovi utakmicama bio privid, ili bi on stvarno mogao da uskoči u Hollinsove 3&D cipele. Nema na youtubu nijedan scouting report za njega da potvrdi ili opovrgne te defanzivne kvalitete koje sam ja uočio. Pa zato molim stručne ljude na ovom forumu da prokomentarišu to, ako imaju vremena @Guru @Princeton @Kankkunen 

Gde si mene stavio u to društvo ... mogu da im skuvam kafu, poslužim sok ... :classic_smile:

Momak je "terijer" ... al ne bi to dao Obradović.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Laki21 said:

 

Nikakvu specijalno veliku cenu nema Holins da ga ne bi mogli zadržati. 

 

Da li znamo koliko je M dao para? Ne bi bilo prvi put da preplate igrača. Sasvim je moguće da njihovoj ponudi ne bi bilo racionalno parirati.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Laki21 said:

Ne vidim da u komšiluku odlaze Panter ili Ledej, Kuruc je kaširan uz smiješnu cifru od 700K godišnje, itd itd.

 

Dakle, itekako se mogu zadržati strani igrači ako ti trebaju.

 

Čović slobodono može da se tera u tri lepe ako nije sposoban da obezbedi adekvatan budžet za trenera i tim.

 

Nikakvu specijalno veliku cenu nema Holins da ga ne bi mogli zadržati. 

 

Bednici ne treba ni da igraju EL, krajnje je prosto. Nađi pare ili se goni.

Laki, nemoj biti nervizan. Polako covjece.

 

Jasno ti je bilo jos u finalnoj seriji ABA lige sta ce se desavati seldece sezone. Tu potvrdu si dobio istupanjem iz SLS a onda wildcard za EL. Jbg, boricemo se u granicama mogucnosti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...