Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Raspad totalni. Nije proslo 7 dana od kraja sezone, vec smo ostali bez dva od tri najvaznija igraca. Sad je jasnije i zasto su pozurili sa sezonskim, da se proda neka crkavica dok i Kalinica neko ne ozvanici.

 

Gledam juce Davidovca kako sa kezom od uva do uva zadovoljno konstatuje da je free agent, odmah mi je bilo jasno kakvo je stanje u klubu. Mogu misliti sta Radonjic misli o svemu ovome. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Čvarkov said:

Jbg, sad moramo i Nedovića i Gudurića da dovedemo.

Што се мора није тешко.

 

9 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

🙂

 

Pa nije mracenje, otisao Holins, otisao Vanilica, otici ce i Kalinic. Ko nam ostaje? Vajt koga niko nece? Pefi?

 

Trebace nam opako dobar skauting, a to nemamo.

Мислим да се мало претерује са писањима да је расуло, па сам на то мислио. Штета што није остао Холинс али није никакав смак света, а и потребнији нам је бекастији бек од њега хахаха. Што се тиче Нејта мислим да нико није ни очекивао да ће он остати још једну сезону. А и све да оду сви, а неће, шта сад. Преживели смо и горе ситуације.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Čvarkov said:

Jbg, sad moramo i Nedovića i Gudurića da dovedemo.

A u stvari ako Radonja i ostane trazicemo prvo krvavokolenase tipa Holins... Realnost nasa, ako uopste i ostane Radonja, kako je krenulo. Daklem, trebace nam prvi plej, dva centra, zamena za Holinsa a ne znamo jos sudbinu Kaline... 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Propisan je minimalni budzet koji jedan klub mora da ima da bi igrao Evroligu (7 miliona ili tako nesto) i to cemo sigurno imati. Dovescemo mi sigurno neke igrace iz EL i imacemo korektan roster, ali steta je sto ne uspevamo da zadrzimo najbolje igrace i da na njih dalje nadogradjujemo tim. Opet cemo doci u situaciju da sklapamo sve iz pocetka, umesto da smo na ovaj sastav i uigran tim samo dodali 2-3 nova igraca. Jebiga. 

 

Ja kao jedini spas vidim finansiranje od strane FK. S obzirom kolike prihode ostvaruju svake sezone, ne moze me niko ubediti da nemaju 2-3 miliona da proslede u KK. 

 

Pa pazi, bitniji je relativan odnos klubova nego li konkretne cifre. Ako mi imamo budzet 7 miliona a sledeci imaju 12, opet nam je svejedno igramo li ili ne. Nasa sansa u evroligi je konstantnost, kontinuitet, svakako nikad necemo dovesti top igrace u vrhuncu forme, ali barem da imamo neki ciklus i kostur tima. Mi smo 2017 morali sve da menjamo, i desio se pad. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko se ide iz krajnosti u krajnost. Taj Holins je teran 8 meseci od 10 koliko traje sezona, bio je "crnoputi Dangubic", sad kao da je otisao Dzordan. Istina je verovatno negde izmedju.

 

Solidan, zahvalan sistemski igrac, dobar covek, nista vise od toga. Ne bi bilo lose da je ostao, nije kraj sveta sto je otisao.

 

Ni blizu nekog ko je nezamenjiv.

 

Hvala od srca za sve i sve najbolje u karijeri i zivotu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Урош19 said:

Мислим да се мало претерује са писањима да је расуло, па сам на то мислио. Штета што није остао Холинс али није никакав смак света, а и потребнији нам је бекастији бек од њега хахаха. Што се тиче Нејта мислим да нико није ни очекивао да ће он остати још једну сезону. А и све да оду сви, а неће, шта сад. Преживели смо и горе ситуације.

 

Nije rasulo, ali ne deluje da ce biti dobro. Osvojis sve sto si realno mogao, i onda bi logicno bilo zadrzati najbolje igrace, a nama se to ne desava. Realno, za sada su otisla dvojica od nekih 3 igraca koji su na ceni.

Just now, Everlook said:

Taj Holins je teran 8 meseci od 10 koliko traje sezona

 

Nemoj to tako da gledas. Gledaj na to tako da ne mozemo zadrzati igraca kog zelimo sada.

Just now, Don Radonja said:

Bas mi je zao sto Holins odlazi. :S

 

Meni ne toliko sto on ide, ima i boljih da se nadju, nego me strah sto ne mozemo da zadrzimo one koje zelimo.

Link to comment
Share on other sites

Ako se ovo stanje nastavi i sa odlaskom Kalinica treba se okrenuti skautingu i da dovedemo neke mladje igrace i vezemo ih visegodisnjim ugovorima, pa sta nam Bog da. Jer ne vidim vise poentu da svake sezone menjamo pola tima, dovodimo igrace koje ne pokupe pre nas ovi bogatiji i nerviramo se sto ne mozemo biti bolje plasirani od istih tih bogatasa. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Igor_ said:

Jbg, nek mu je srecno i hvala mu. Mada mogao je da izabere bolji tim od Makabija, ocekujem da se brzo raspadne tamo. 

 

Realno,31 godinu ima,Makabi mu je ponudio bar 50 posto vise nego sto je imao kod nas.Pitanje je da li smo mu isplatitli sve plate,sto bi nas cekao?

Link to comment
Share on other sites

Just now, NikeAir said:

Realno,31 godinu ima,Makabi mu je ponudio bar 50 posto vise nego sto je imao kod nas.Pitanje je da li smo mu isplatitli sve plate,sto bi nas cekao?

Pod bolji tim nisam mislio nas, nego neku organizovaniju evropsku ekipu, verujem da je imao jos neku ponudu, Makabi je skup divljaka bez mozga uvek..

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, necke said:

images?q=tbn:ANd9GcRnYpKMwRvKTzQl6SRGPtT

 

Ocekivao sam odlaske Vajta, Markovica, Kuzmica, Simona, Cirbesa, a plus ovi odlasci Nejta, Holinsa, mozda Kaline, nama ce trebati potpuno nov tim

 

I to je ujedno i najveci problem. Partizan nas nije dobio ove godine, ne zbog kvaliteta koji je bio na njihovoj strani, vec zbog homogenosti tima, koji oni nisu imali.

 

Sada ako opet budemo krojili nov tim, to je skroz druga prica.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ok, dakle 2017. scenario

cenim da ni radonja ne ostaje, i da jednostavno nema dovoljno novca ni da se isplati tekuce, a kamoli za iskorak

Nije sporan Radonja, ostaje on ako preCednik obezbedi odgovarajuci budzet za sledecu sezonu, ako ne ode i on sto je i razumljivo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nunilo said:

Nije sporan Radonja, ostaje on ako preCednik obezbedi odgovarajuci budzet za sledecu sezonu, ako ne ode i on sto je i razumljivo.

radonja je, sto bi se reklo, specifican trener

voli da radi sa proverenim snagama, sto igraci iz upravo zavrsene sezone jesu

ako mu odlaze 3 najvaznija igraca iz prosle sezone, ne vidim nacin na koji on ostaje ovde

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ljudi opusteno...Wolters, Holins to su dobri igraci ali nisu za F8/F4. 

 

Radonja je trazio Gabe Vincent-a prosle godine, imao dobru sezonu u Majamiju sa 8.7ppg. Jel mu istekao ugovor zna neko?

 

Matt Thomas na beka pa imamo skoro duplo jacu ekipu samo sa njima. Holins iako vrhunski defanzivac, nama na beku treba neko ko trpa kao Beron a to je Thomas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...