Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Just now, Laki21 said:

 

Molim sve ljude ovde da ne sahrane sada druga Benita koji je mlad član foruma te je neiskusno nastupio, siguran sam da nije imao lošu nameru.

Hahaha nista lose naravno, nisam upoznat sa pravilima ovde ali eto zeleo sam da podelim sa vama lepe vesti 🙂

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Benito said:

Hahaha nista lose naravno, nisam upoznat sa pravilima ovde ali eto zeleo sam da podelim sa vama lepe vesti 🙂

 

Ovakva vest ("neko" potpisao) ne smatra se ozbiljnom, to htedoh da kažem, pa da ne krene neka lavina bez potrebe.

 

Ovo jeste tema za želje i pozdrave, ali ova vrsta vesti ("sigurno potpisao" "ne mogu da kažem" i sl) ima smisla samo ako je vezana za nekog konkretno.

 

Ne zameri na upadu, ovo je čisto prijateljski bilo, da ne bi bilo nekog toplog zeke za novajliju 🙂

Edited by Laki21
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zasto moraju biti lepe vesti?

 

To je kao kad bi mi neko rekao eeej zvao te neki broj na telefon

 

moze da me zove Dua Lipa na dejt, a moze da me zove i doktor Ristic da kaze kako kolega ipak nije dobro procitao snimak sa ultrazvuka…

 

recimo da je Stimac dr Ristic, a Guduric Dua

Edited by bosMan_jr
  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Benito said:

Hahaha nista lose naravno, nisam upoznat sa pravilima ovde ali eto zeleo sam da podelim sa vama lepe vesti 🙂

Ma nikakav problem.

Inace je pravilo bilo da novi forumas opere noge onom forumasu koji otvori temu.

I da posle popije tu vodu.

Al dobro sad mozda se nesto promeni ove sezone.

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

 

Ovakva vest ("neko" potpisao) ne smatra se ozbiljnom, to htedoh da kažem, pa da ne krene neka lavina bez potrebe.

 

Ovo jeste tema za želje i pozdrave, ali ova vrsta vesti ("sigurno potpisao" "ne mogu da kažem" i sl) ima smisla samo ako je vezana za nekog konkretno.

 

Ne zameri na upadu, ovo je čisto prijateljski bilo, da ne bi bilo nekog toplog zeke za novajliju 🙂

Nisi me razumeo, rekoh da je "zavrsen" e sada da li je potpisao, verovatno da nije, ako neko ima bolje info ovde mozda zna o kome se radi.. Ali svakako nisam imao losu nameru a tebi drug hvala 😁👍🏻

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, bosMan_jr said:

Zasto moraju biti lepe vesti?

 

To je kao kad bi mi neko rekao eeej zvao te neki broj na telefon

 

moze da me zove Dua Lipa na dejt, a moze da me zove i doktor Ristic da kaze kako kolega ipak nije dobro procitao snimak sa ultrazvuka…

 

recimo da je Stimac dr Ristic, a Guduric Dua

 

Jedino mogu da se složim da je Štimara dr. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Benito said:

Hahaha nista lose naravno, nisam upoznat sa pravilima ovde ali eto zeleo sam da podelim sa vama lepe vesti 🙂

Reče mi jedan čo'ek jednu stvar,

Na jednome mjestu,kod jednoga čo'eka,

Ne mogu ti reći dje je,

Odmah bi se setio koji je.

 

Petar Božović objasnio situaciju.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, fradler said:

Ja videh Radonju jutros na kafi sa Kuridzom 🙂

Ako će Dravota da udari šlog od čitanja Devilovog uvodnog posta mene će od ovakve vesti i bilokakvog pominjanja Kuridže na ovoj temi

  • Like 4
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Snjofko said:

G.Dragić, Rondo, Ivanović

Nedović

Lu Vilijams, Gudurić, Holins

Kalinić, Igudala, Dobrić

Karmelo Entoni, Bjelica, Davidovac

Dvajt Hauard, M.Gasol, Mitrovic

Превише матораца по мом укусу

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Ridji said:

Ako će Dravota da udari šlog od čitanja Devilovog uvodnog posta mene će od ovakve vesti i bilokakvog pominjanja Kuridže na ovoj temi

Ako bi uvodni post bio na prizrensko-timockom dijalektu, reakcija DD bi bila

 

200.gif

 

:s_d:

10 minutes ago, Урош19 said:

Превише матораца по мом укусу

WOx0rA0TPvOX.gif

Link to comment
Share on other sites

Ne treba mnogo znanja o košarci i biznisu da se sračuna stepen rizika u slučaju odluke ili spleta okolnosti, da u narednoj sezoni pored Džonija zadržimo i Pefija a onda kao jurimo mamoeba na kecu. Negde će to morati da se plati. Ako se varam, nek me neko ispravi...Džoni je na 350k...Pefi sve i da je na diskauntu za narednu sezonu, on sa svojim limitima predstavlja ozbiljno luksuziranje za trećeg pleja i utrošak koji će umanjiti investitanje na nekoj drugoj poziciji kod kompletiranja rostera.

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Decembarski said:

Reče mi jedan čo'ek jednu stvar,

Na jednome mjestu,kod jednoga čo'eka,

Ne mogu ti reći dje je,

Odmah bi se setio koji je.

 

Petar Božović objasnio situaciju.

Mali sam bio kad je to pricao...Matijin tekst tako?

49 minutes ago, Урош19 said:

Превише матораца по мом укусу

A sta si ti neki Zeljko Obradovic?🤣

Edited by Crni
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Pa nije strano da smo vec dogovorili pleja ili igraca na drugoj poziciji i da se ceka promocija. Sarac je to rekao pre par dana... Mada cini mi se da ovaj prelazni rok nece biti toliko zanimljiv. Misljenja sam doci ce manje vise igraci koji su se spominjali ovde, i eventualno jedan povratak naseg igraca(Guduric, Nedovic, Bjelica). 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...