Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

27 minutes ago, Darko Pancev said:

Prvo Radonja a nakon toga Ilic i poneko produzenje i onda za mesec dana 3 bombe 

bombe, ako ih uopste bude bilo, idu u skorijem periodu

ako smo nekome dali konkretnu realnu ponudu(ne kao pangosu) i on zeli kod nas, to ce prihvatiti ranije pre nego kasnije

onima koji budu cekali avgust se realno ne dolazi ovde i cekace bolju ponudu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

bombe, ako ih uopste bude bilo, idu u skorijem periodu

ako smo nekome dali konkretnu realnu ponudu(ne kao pangosu) i on zeli kod nas, to ce prihvatiti ranije pre nego kasnije

onima koji budu cekali avgust se realno ne dolazi ovde i cekace bolju ponudu

Nije to bas tako prosto.Neki cekaju ugovore pa izvise(Holins se seljakao po g ligi preko leta dok su svi u Evropi sastavili timove),propadaju pregovori i ugovori i u Evropi.Recimo Outara u Monaku igra za samo 160k ili 260k jer je jako kasno raskinuo tek potpisan ugovor sa Pao pa ga je Monako za "dzabe" uzeo,a eto bio im je jako vazan igrac ove sezone.Vil Tomas neka slicna prica bese,dobio otkaz u Zenitu.

Evo Petrusev ce igrati g ligu,ako recimo cekamo Nedovica a njemu se ne igra u Srbiji cekace bilo koju drugu EL ponudu...

U ovim konkretni primerima nisu poenta imena vec situacije koje se desavaju.

 

Ilic nije na ovom spisku reprezentacije sto znaci da verovatno nece ni biti u narednim.Pricao sam da je Kokoskov forsirao i Borisu i Apica i ne znam koga sve pre njega.Nije bas lepa naznaka.

Link to comment
Share on other sites

pa na to sam i mislio, pre svega ove nase potencijalne high-level mete

gudura/nedovic, petrusev, tarczewski...

petrusev jedini kao ima sta da ceka

ostali ako hoce dogovoricemo se odmah

u suprotnom im se jasno ne dolazi, vec ce do kraja cekati nesto bolje

 

sto se ilica tice, to sto ga nema u repki meni licno nije prepreka

ako ga radonja hoce, verujem da je bolje upoznat sa tim sta moze a sta ne, od kokoskova npr

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Ako si gledao Buducnost ove sezone, sigurno si zapazio da Seeley, iako nesumnjivo talentovan skorer, previse cesto ne dodje na utakmicu.

Sigurno ga boli  da se cima u Evrokupu, nece to moci kod Deja.

Edited by Don Radonja
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, NikadProtivKaline said:

pa na to sam i mislio, pre svega ove nase potencijalne high-level mete

gudura/nedovic, petrusev, tarczewski...

petrusev jedini kao ima sta da ceka

ostali ako hoce dogovoricemo se odmah

u suprotnom im se jasno ne dolazi, vec ce do kraja cekati nesto bolje

 

sto se ilica tice, to sto ga nema u repki meni licno nije prepreka

ako ga radonja hoce, verujem da je bolje upoznat sa tim sta moze a sta ne, od kokoskova npr

Mi forumasi ne znamo ko je klubu visoka meta,moze biti onaj Pele sto redovno igra g ligu npr.A poenta je da ne zna ni klub,proslog leta mi Holinsa manje vise nismo planirali,nego smo ozbiljnije zagrizli tek kad smo videli da je na popustu jer su svi rosteri sastavljeni.Jednostavno reaguje se shodno situaciji to pokusavam da objasnim.Da se klub ne nada i ne ceka dobre prilike na kraju prelaznog roka onda bi sastavili tim za mesec dana.

 

 

Za Ilica je jasno sto ga Radonja zeli,te kvalitete ne dovodim u pitanje,pricam o perspektivi,koliko su duboke mane koje ima.A kazem,Kokoskovu je bio na spisku ali van 12 iza pomenutih,bio je on valjda i Pesicu na nekom spisku pa ga sada nema.Znaci to je sve procena nakon odradjenih treninga sa tim trenerima i sa konkurencijom koja izgleda ima malo vise da ponudi.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, bosMan_jr said:

Kakav crni Seeley, decko je bio najgori igrac Buducnosti u vecem delu sezone. Bokan ga je terao iz hale bukvalno jer nije mogao da gleda koliko je nezainteresovan. 
Talentovan jeste, ali tu je kraj.

Za svaku kritiku zaista.Nije mu se igralo u timu koji nije imao nikakvu ideju od prvog dana,lose selektiran i bez hemije,koji je prestao da igra na pola sezone.Koliko vidim svaki igrac koji moze da ode je vec otisao...

U Bajernu nije izgledao letargicno ali sigurno postoji razlog sto su ga svi ozbiljniji klubovi preskocili.

Svakako u Zvezdi gotovo sigurno nema mesta za njega.

Link to comment
Share on other sites

Imam predlog za naziv nase teme za novu sezonu, u saglasnosti sa fudbalskim desavanjima.  

Dakle:

 

KK Crvena Zvezda 2022/2023 - It's coming to Rome!!!

 

Valjalo bi to onako ciganjski...u podnaslovu obavezno da se zakitimo taze titulama:

,,Reigning ABA-KLS-KRK Champ'.

 

Nemamo više komociju nonšalantnog pristupa ni jednom segmentu od marketinga, dizajna dresova, merča...preko formiranja rostera, taktike i želje da ujedamo od starta. Kao nikad do sada nam treba dubok, uravnotežen i atletičan roster bez prikolica, zaslužne gerijatrije ili zaludnih oživljavanja karijera polu-legendi. Te milione koliko god da ih imamo na raspolaganju moramo da cenimo na max i dobro odmerimo svaki potpis. Ništa emocija ili davnašnja želja...gistro struka, racio i čista matematika. Ako krenu pojačanja sa porcelancima Jovićima i Nedarama ili produžavanjem Pefija uz bilo koje besmisleno opravdanje, karma će vrlo brzo da nam se uzvere uz nogu i ujede nas za testise. Ćao-zdravo neko dublje perfidno tempiranje forme i ćao-zdravo manje bitne tekme...od starta sezone ima da se piči geljan dade tudureste za svaki poen na tabeli...već drugo kolo smo domaćini u derbiju Uzimamo kad ima a ne kad nam treba. Olakšavajuća okolnost je da umesto u hladnu Moskvu putujemo u Valensiju i umesto 3 presedanja do St. Petersburga uzimamo taksi do Arene. Malolie...?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Matt Thomas, Derrick Williams i Tremont Waters i ulazimo u F4

 

a ni onaj plej iz Mursije nije los, Isaiah Taylor, vidim niko ga ne spominje, underrated je. Imao sezonu i u NBA sa 6.6 ppg

 

Mislim da bi imali pare za njih jer nam odlaze Wolters, White, Cirbes, Kuzmic i Simonovic. A svakako i budzet nam je veci ove sezone

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, grati said:

Matt Thomas, Derrick Williams i Tremont Waters i ulazimo u F4

 

a ni onaj plej iz Mursije nije los, Isaiah Taylor, vidim niko ga ne spominje, underrated je. Imao sezonu i u NBA sa 6.6 ppg

 

Mislim da bi imali pare za njih jer nam odlaze Wolters, White, Cirbes, Kuzmic i Simonovic. A svakako i budzet nam je veci ove sezone

:classic_love:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...