Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

9 minutes ago, NikadProtivKaline said:

cenim

i to ne samo zbog visine

 

ili hajde ovako - dajte primer kada je radonja u svojoj trenerskoj karijeri imao takvog igraca a da ga je on birao

 

Ako budemo tražili <178, onda čemo stvarno teško pronaći

 

Ali ako tu kategoriju malo proširimo pa kažemo fizički slabašni igrači, onda smo jednog takvog imali lani. Nikola Ivanović

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

dzoni je 190, plus ga je radonja vec trenirao

sanse da se takav dovodi iz g lige su ravne nuli

 

a i na dzonijevom primeru smo videli koliko je to tesko uklopljivo u coach ra kosarku

da dovede jos jednog, i to jos sitnijeg, dok je dzoni jos tu - nema sanse

 

pisao sam negde vec ranije da nam je ovakav dzoni solidan problem pri sklapanju rostera

on bi takav sitan morao mnogo vise da donosi u napadu nego sto je to trenutno slucaj jbg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Benito said:

Prosle godine u ovo vreme smo zavrsili tri igraca ali je i sezona bila nesto kraca cini mi se, ispravite ako gresim...

zar ti ne rece da smo zavrsili jednog?
izvor, da pogadjam…random tnjiteras?:)

1 minute ago, Kankkunen said:

Baš tako.

nisam mislio nista lose, vec samo da filozofiras:)

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, srlepajce said:

Kada je zatvaranje biralista?

Šarca nema od kada je u vodjstvu :lol_2:

Ja cekam da onaj koji je otvorio i zvanicno i zatvori biralista, prebroji glasove, pa onda da se da vreme za zalbe, pa posto niko nije dobio apsolutnu podrsku dva najbolja kandidata idu u drugi krug i demokraCki se i posteno izabere.
Ja se zahvaljujem znanim i neznanim glasacima, uspeh je u ovakvoj medijskoj blokadi  izboriti se za drugi krug, bez ulozenog dinara u kampanju i sa teskim optuzbama od strane jednog protivkandidata izbiti na celo, 

Zahtevam drugi krug da bude sve posteno i demokraCki.

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Waters je retko talentovan igrač, al' je lud ko struja - ne zna se da li mu je gora selekcija šuteva ili pasova, sećam se da je na jednoj G-League utakmici koju sam gledao imao nešto tipa 5/17 iz igre i 11 izgubljenih lopti. :lol_2: Al' da je kreativan - jeste, da može da zatrpa - može još kako, a ima i prebrze ruke u odbrani, pa je svako spuštanje lopte na parket u njegovoj blizini veoma rizično...

 

Al' on je baš sušta suprotnost od onoga što Radonjić traži na poziciji pleja - sajz, IQ, decision making, disciplinu u igri, kontrolu tempa... 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...