Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

3 hours ago, Princeton said:

😄

Sto se mene tice, imali smo bericetne sezone sa Tamburinjom, i nista ja tu ne bih dir'o. Ako se Tamburinju ne da,

 

Tamburinjo je u fazi karijere na forumu kao Simon u KKCZ. Hoce, trudi se al dzabe godine uradile svoje.

Na Tatu da odem izbambusali bi me klinci, ne mogu to ni pogledom juriti. Kada se malo sporta radi nasalim sa Kupijem i Kendrikom to je neka liga amatera, Simon i Petar Popovic vs Pera Bozic i Cubrilo. 

 

Sto se predloznika tice ja sam onako stavio odokativno par ime naravno ima jos desetak njih min koje bih predlozio svakako su Medolinjo i Ridji medj njima.

 

 

@Devil In My Pants nikako da te pitam, jer Radonjic svestan sveobuhvatno tvog postojanja u ovom univerzumu? Ono idolizacija i pravljenje kulta licnosti u svim mogucim kutovima interneta. Jel ste se upoznali nekad a ti se upiskio od srece?

  • Like 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Пет поена Вингвокер, три Тито, један Лаки 😀

 

Zamolio bi moderaciju da mi, dok se ne zatvori biračko mesto, upiše ovih 5 glasa mog rođaka Đentile-a koliko da osiguram srebro tj. da obezbedim titulu finaliste i ostavim @Ridji-ju i @Princeton-u da se drpaju za bronzu...a ja ću za svaki slučaj ako prigusti da glasam za sebe...jer i šta mi teško.

 

Hvala na razumevanju.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@Tamburinjopropo.

@BojanaCZVje za specijalne zadatke kad bas zagusti.

@Ridjiiz Nisa.

@medobrundoje tu da nas sve zasluzeno iznapusava kad pocnemo da pametujemo.

@Devil In My Pants I @Šarac da otvore podforum Ciganski tata da se koljemo mi medjusobno bez Wajldkardsa.

@Princetoncovek pise o kosarci, dakle nema veze sa ovom temom.

Ostaje @Wingwalker posto ga narod hoce.

 

 

  • Like 14
  • Love 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Benito said:

Mala ekskluziva do koje sam dosao od pouzdanog coveka bliskog klubu je da je jedan igrac vec zavrsen i da se ceka samo ozvanicenje, nije zeleo da mi kaze ko je u pitanju ali eto cisto da podelim ovde ☺️

 

Molim sve ljude ovde da ne sahrane sada druga Benita koji je mlad član foruma te je neiskusno nastupio, siguran sam da nije imao lošu nameru.

  • Like 6
  • Ha-ha 22
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...